Allvernum Nature's Essences, Mydło korzenne `Wanilia/ cynamon`

Allvernum Nature's Essences, Mydło korzenne `Wanilia/ cynamon`

Mydło korzenne na bazie oleju palmowego. Zawiera w sobie wyjątkowe aromaty: cynamonu, imbiru, białego pieprzu, gałki muszkatołowej, wanilii w połączeniu z bergamotką, pomarańczą, karmelem i cukrem trzcinowym.
- posiada ciepły, zmysłowy zapach
- pobudza wyobraźnię i poprawia nastrój
- ma doskonałe właściwości myjące.

relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
kostka
w kostce
normalna
mydła

Piękny zapach, fatalny skład

To mydełko ma absolutnie fenomenalny zapach - taki świąteczny, jak z edycji limitowanej. Cudownie się pieni i delikatnie myje, ale na tym jego zalety się kończą.

Niestety, prowadzi do sporego przesuszenia dłoni. skóra po myciu wydaje mi się boleśnie ściągnięta, mam wrażenie, jakby zaraz miała mi popękać.

Mydła nie ratuje też skład. Początkowo nie zwróciłam na niego większej uwagi (mój błąd!), a potem uświadomiłam sobie, jak duże ilości oleju palmowego zawiera ta mała kostka. Olej palmowy to coś, czego staram się unikać jak ognia, bo nikt nie przekona mnie, że w mydle za 2-3 złote użyto oleju palmowego z ekologicznych, certyfikowanych upraw.

Nie wiem, co więcej miałabym dodać na temat tego produktu. Skład to totalne nieporozumienie, przyznaje mu za to dwie gwiazdki za naprawdę kuszący, rozgrzewający aromat i sporą wydajność.