So Susan, Dual Brow Powder (Cień do brwi)

So Susan, Dual Brow Powder (Cień do brwi)

Podwójny cień do brwi zamknięty w małej paletce z lusterkiem. Zawiera olej z nasion marchwi oraz ekstrakt z aloesu. Nietestowany na zwierzętach, hypoalergiczny, odpowiedni dla oczu wrażliwych.

cienie do brwi

polecam

wygodne poreczne opakowanie z pedzelkie, Jak dla mnie bardzo superjesli chodzi o odcien i samą aplikacje - bardzo szybka i łatwa
. Bardzo fajny miły produkt który zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Makijaz brwi po aplikacji jest trwały, nie rozmazuje się, brwi wygladaja jakbym swiezo była bo użyciu henny.

Nie wyobrażam sobie wyjścia na zewnątrz bez tego produktu.

Kupiłam ten produkt bardzo dawno temu z dosyć sceptycznym nastawieniem. Po pierwsze dlatego, że nie znałam kompletnie marki So Susan, po drugie nie za bardzo przekonywała mnie cena (ok. 17 dolarów za opakowanie, bez promocji). Niemniej jednak podkuszona tym, że marka nie testuje kosmetyków na zwierzętach i reprezentuje mało drakońską filozofię tworzenia kosmetyków, postanowiłam spróbować. I nie żałuję! Odkąd używam tego cienia do brwi nie potrzebuję żadnych innych. Cała paletka jest bardzo wydajna. Mam ją już ponad rok i myślę, że starczy mi jeszcze na co najmniej dwa lata (nie wiem jak z datą przydatności ;-) ). Jeśli chodzi o krycie brwi jest ono delikatne i naturalne, nie ma żadnego efektu przerysowanych brwi, dodatkowo kompletnie nie rozmazuje się w ciągu dnia. Ponadto naturalny skład, brak sztucznych substancji i składników to kolejny plus.