Colour Care, Make-up sceniczny idealnie kryjący SPF 10

Colour Care, Make-up sceniczny idealnie kryjący SPF 10

To innowacyjne połączenie składników aktywnych z doskonałymi pigmentami. Gwarantuje doskonały makijaż nawet w najtrudniejszych warunkach.
Zapewnia perfekcyjny makijaż przez 12 godzin. Idealnie dopasowuje się do karnacji i potrzeb skóry. Doskonale kryje niedoskonałości, nie tworząc efektu maski. Tuszuje zmarszczki, ujędrnia i wygładza. Nie zatyka porów, pozwalając skórze oddychać. Delikatnie ujędrnia.
Idealny do cery suchej i normalnej. Dostępny w kolorach: jasny beż, ciepły beż, naturalny, miodowy.

Napisanych recenzji: 264

Słaby

Podkład ma dziwną tendencję do znikania tuż po nałożeniu, twarz wygląda tak jakby nie miałą na sobie żadnego podkładu. Odcień mi pasował ale krycie jest zerowe, zero jakiegokolwiek upiększenia, bo podkład tajemniczo znika :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013332].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jedno wielkie klamstwo

Nieporozumienie. Skusilam sie znosna cena (zaplacilam 25zl) i tym, ze mial niby byc \'idealnie kryjacy\'. Sciema!

Plusy:
Estetyczne opakowanie
Konsystencja w miare latwa do rozprowadzenia
Przy wiekszej ilosci w miare ujednolica koloryt, jesli ma sie delikatne przebarwienia

Minusy:
*Nie matuje, a gdy chcialam nalozyc na niego puder, wygladalam, jakby ktos obsypal mnie mąką
*Nie kryje, a nie mam jakis bardzo duzych problemow
*Wysusza skore
*Zapycha pory, przez co POWODUJE pogorszenie sie stanu skory
*Podkresla nawet delikatnie przesuszone partie
*Jest niewidoczny, ale nie w pozytywny sposob-po pewnym czasie nie widac w sumie roznicy, czy jest na twarzy, czy nie
*Po pewnym czasie skora zaczela mnie piec

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania, nie zdazylam zuzyc przed uplywem terminu waznosci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 130

nigdy wiecej...

Kupilam ten podklad dluzszy czas temu ale dopiero udalo mi sie domeczyc do konca opakowanie z czym nie bylo latwo. Powinnam nadmienic ze mam niewymagajaca skore jezeli chodzi o podklady, nie zapycha sie, jest raczej jednolita (czasem powstaja rumience na twarzy) ale i sucha. Zaczne od minusow bo jest ich zdecydowanie wiecej:
- maly wybor kolorow, ja mam 02 cieply bez ale wyglada on sztucznie na mojej jasnej skorze
-ma kryc a nie kryje w ogole
-wedlug mnie nie robi on NIC (tak jakbym nie uzyla podkladu ale byla usmarowana czyms pomaranczowym)

plusy:
- ZAPACH jest ekstra, tylko dzieki niemu udalo mi sie wykonczyc opakowanie
-wygodne i poreczne opakowanie

Podsumowujac nie polecam, gdyz po co uzywac cos co nie robi kompletnie nic, nie kryje, nie ujednolica, nie rozswietla, nie matuje, nie nawilza....

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905705].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wykonać kreskę na oczach

Napisanych recenzji: 68

tani zapychacz

Raczej nie jest to podkład w moim guście. Jego nazwa jest bardzo kusząca i atrakcyjna, więc może się wydawać, że podkład zdziała cuda. Trochę się rozczarowałam, bo liczyłam na długotrwały efekt. Podkład nawet nieźle kryje, nie mam szczególnie problematycznej skóry. Problemy pojawiły się po jego stosowaniu. Kosmetyk strasznie zapycha skórę, cera poci się pod nim, nie oddycha i pojawiają się wypryski. Nie pomaga mocny peeling, ani dobre oczyszczanie. Po prostu ten podkład jest zbyt ciężki, ma gęstą konsystencję, która obciąża moją skórę i ona nie radzi sobie z tym kosmetykiem. W dodatku efekt krycia jest dosyć krótkotrwały, więc trzeba dokładać kolejne warstwy i robi się lekka maska na twarzy. Rzeczywiście wtedy można powiedzieć, że jest to make-up sceniczny. Nie polecam, warto wybrać coś lżejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869163].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 123

Z kryciem to raczje słabo...

Dość niedawno używałam tego podkładu w odcieniu 02- ciepły beż. W gratisie była mała tubka bazy, która powodowała ze efekt krycia był nawet widoczny :) Bez bazy efekt słabiutki..!!! Według producenta podkład zapewnia perfekcyjny makijaż nawet w najtrudniejszych warunkach, ma skutecznie kryć niedoskonałości oraz tuszowac zmarszczki pff... chyba coś im się pomyliło. Niestety podkład zatyka pory. Jeśli chodzi o matowanie to też nie było najlepiej, po 2 godzinach buzia zaczynała się świecić.
Minusem jest też mały wybór kolorów. Kolor 02 czyli ciepły beż ja osobiście nazwała bym "brzoskwinią" !!!

Jeśli chodzi o plusy, to:
- zdecydowanie zapach
- opakowanie z pompką umożliwiające wygodną
- produkt dobrze wyrównuje koloryt
- nie podkreśla suchych skórek, a nawet skuszę się napisać, że nieźle nawilża
- odpowiednia konsystencja

Używam tego produktu od: około 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864394].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 174

Dobry, ale do czasu

Kupiłam ten podkład mniej więcej rok temu, czekał trochę na swoją kolej... I w sumie to ani jestem zadowolona, ani nie jestem :P

Plusy:
+ wygodne opakowanie z pompką
+ cena
+ ZAPACH!
+ wydajność

Minusy:
- mała gama kolorów
- kryjący to on nie jest...
- po jakimś czasie, a jeszcze w granicach terminu spożycia utlenił się i jest pomarańczowy...

Generalnie lubiłam go, bo ładnie pachniał i dobrze wyglądał na twarzy, ale krycia zero... Jedynie ujednolicał ładnie twarz ;) Ja lubię takie lekkie podkłady, zresztą puder zawsze kończy makijaż, więc mi to nie przeszkadzało ;)
Nie polecam :(

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846141].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

totalna porażka

Ten podkład nie robi po prostu nic, w ogóle nie widać go na twarzy, totalne nieporozumienie, fluid określony mianem "kryjącego", "scenicznego" działa zupełnie odwrotnie, dodatkowo podkreśla skórki.Zawiodłam się na marce Soraya i zdecydowanie odradzam ten fluid.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844674].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 94

Kolorowy krem nic-nie-robiący

Gwiazdka za piękny zapach (chociaż pewnie dla niektórych będzie zbyt intensywny). Tak... i to tyle jeśli chodzi o plusy.
Podkład niczego nie daje, nie kryje, nie matuje, nie ujednolica, nie rozświetla - zapomniałabym (w tym złym znaczeniu), że go mam na sobie, gdyby nie smugi, które pozostawia. Ogólnie trochę jak krem bb, tyle że ten drugi ma zazwyczaj właściwości odżywcze. Bo rzeczywiście jest lekki i przyjemny na twarzy, ale podkład ma chyba inne zadanie, oprócz tego, żeby sobie przyjemnie istnieć.
+zapach
- cały ten "make-up sceniczny", czyli jedno wielkie nic

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827448].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

Nie robi kompletnie nic.

Plusy: Plusem chyba jest konsystencja, niezbyt tępa. (Jednak potrafi zostawić plamy). No i cena ;)

Teraz minusy: Nie robi kompletnie nic. Nawet przy 3 warstwach. Nie kryje wg., nie wyrównuje kolorytu, zchodzi z twarzy miejscami, kolorystyka moim zdaniem też na nie, skóra się świeci (świeci się, ale nie aż tak strasznie).

Nie polecam, na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780945].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

Raczej nie

Dostałam od siostry bo ona skusiła się, niestety dla niej był za ciemny. Wygladała jakby maske załozyła. Ja mam ciemniejsza cere ale... no właśnie. Wszystko dobrze tylko nie wszystko kryje, nawet dwie, trzy warstwy. Przebija to co chcę ukryc. Nie mam dziobów ale dwie małe plamki, mniejsze nić 1 grosz ale widoczne. Myslałam że tym ukryję bo ja zazwyczaj nie maluje się. Na cała buzie nakładałam jedną warstwę ale na plamki dwie i trzy i guzik z pentelką. Nic nie zakrywa. Używam go bo szkoda wyrzucic w kosz, ale jeśli ma byc kryjacy to chyba powinien zakryć skoro tak jest reklamowany.

Plus to pompka ale nic wiecej. A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780885].usefull || 0 }}% pomocna.