Olay, Total Effects, Kremowy żel do mycia twarzy

Olay, Total Effects, Kremowy żel do mycia twarzy

Kremowy żel do mycia twarzy zawiera delikatnie peelingujące mikro-perełki oraz odpowiednią dla skóry dojrzałej dawkę Kompleksu Salicylowego. Polecany dla osób po 30. roku życia. Pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek i linii mimicznych, utrzymuje nawilżenie i zmiękcza skórę, poprawia koloryt, delikatnie wygładza strukturę skóry, pomaga utrzymać jędrność skóry, wspomaga naturalne procesy odnowy naskórka oraz oczyszcza skórę, usuwając makijaż i inne zanieczyszczenia.

genialny!

moja skóra naczynkowa, dawniej mieszana teraz normalna w kierunku suchej, powoli 30+
trafiłam na ten produkt u kogoś, spróbowałąm z ciekawości. jestem osobą która podchodzi nieufnie do bardzo mocno reklamowanych rzeczy, a tak było z marką olay, ale ...
to był efekt wow!!!! przyjemny w użyciu, moja skóra po myciu była miło nawilżona, pachnąca i taka promienna!!!! nigdy nic nie sprawiło takiego efektu... chyba pobiegnę dokupić, bo mam tego pecha że jak coś mi podpasuje to potem to wycofują :p
jedno opakowanie zużywa się dłuuuuuugo
chyba tak jak podejrzewałąm wycofany :( no cóż,znalazłam ostatki na allegro,kupuję zapas :p nie wyobrażam sobie nic innego na jego miejsce :>

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne, zacznę 2

Hah- to jest to!

Moja recenzja być może będzie nieco kontrowersyjna, ponieważ nie mam skory w wieku dojrzałym. Ale nocując kiedyś przymusowo u Mamy skorzystałam z jej żelu i...od tamtego wieczora jest to milośc na wszystkie wieczorne mycia.

Przede wszystkim konsystencja: kremowa, gęsta, wydajna. Doskonale zmywa i makijaż i wszelkie zanieczyszczenia i nie ma nawet potrzeby ściągania resztek płynem micelarnym. Drobinki lekko masują (co przypomina mi żel Biotherm- doskonały ale nie na moją kieszeń). Ten żel naprawdę domywa i pozostawia skórę nie tylko aksamitnie gładką ale też nie ściągniętą. Nie przesusza więc nie ma się tego upiornego wrażenia że cała skóra ściąga się w sztywną maskę.

Polecam. Nie tylko dla cery dojrzałej.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: wiele tubek

nie spodziewałam się ...

Ten krem-żel dostał się w moje ręce wskutek pomyłki . ,,Zleciłam ,, zakup innego produktu , otrzymałam ten. Mam problematyczną cerę, choć jest już dojrzała to skłonna do wyprysków i do tego naczynkowa. Preferuję demakijaż wyłącznie przy użyciu wody i pienistych środków. Inaczej czuję się ,,nie oczyszczona,,.
Początek z tym specyfikiem odrobinę więc mnie zaniepokoił, myslałam , że sobie nie poradzi z oczyszczaniem. Jest bardzo kremowy , nie pieni się, drobinki peelingujące są delikatne. Ale daje efekt. I to jaki.
1 super oczyszca
2 nawilża, a w każdym razie nie wysusza
3 wyrównuje koloryt
4 napina skórę
5 pięknie ( intensywnie) pachnie
6. znikają jakoś zaskórniki i drobne krostki
Cudowna rzecz...na prawdę polecam .
Jedyny mały minusik .Wydaje mi sie , że ten produkt nie jest zbyt wydajny.

Czysta cera bez przesuszenia!!

Dostalam zel od tesciowej jako ze ja podraznil wiec balam sie ze i mnie nie podpasuje, ale nic z tych rzeczy.

Zel dokladnie oczyszcza buzie z makijazu i absolutnie nie wysusza ani nie ma uczucia sciagniecia po umyciu, drobinki sa w sam raz -delikatnie peelinguja .
Jak mi sie skonczyl to umylam buzie zelem AA niby do wrazliwej skory bez sls i co? mega sciagnieta skora i dyskomfort ! Biegne kupic zel Olay:)

Używam tego produktu od: 01. 2012

Cudo!

Używałam już kilku produktów do mycia twarzy ale to mój faworyt! Choć nie skończyłam jeszcze 30 ;)
Moja skóra uwielbia tą kremową konsystencję!
Daje niesamowity efekt miękkości i czystości.
Bardzo dobrze sobie radzi z oczyszczaniem buzi.
Da się wyczuć na skórze te drobinki ale nie jest ich jakoś przesadnie dużo.
Bardzo ładnie pachnie.
Po myciu to uczucie na buzi jest po prostu nie do opisania! Odświeżona, czysta, nawilżona i nie wiem co jeszcze :)

Używam tego produktu od: od miesiąca

dobry

Mimo,ze mam dopiero 26 lat to uzywam tego zelu i musze przyznac,ze jestem bardzo zadowolona z efektow.Swietnie oczyszcza twarz,a mimo tego nie wysusza, twarz jest odswiezona,a zarazem nawilzona. Wydajny. Lubie testowac nowe produkty,ale mysle,ze jeszcze nie raz do niego wroce :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

zbyt tłusty

Zazwyczaj nie używam żeli o kremowej konsystencji, ale ten dostałam w prezencie i postanowiłam wypróbować. Nie przypadł mi do gustu. Drobinek peelingujących jest tak mało, że nie spełniają swojej funkcji, tylko irytująco drapią skórę. Sam żel jest moim zdaniem aż za bardzo kremowy. Miałam wrażenie, jakby zaklejał mi twarz :) i jej nie domywał. Po umyciu zamiast uczucia świeżości pozostawiał tłustawą warstewkę, czego bardzo nie lubię.

FATALNY

Jedyna zaleta - rzeczywiście nie wysusza twarzy, ale nie spełnia podstawowego zadania - NIE OCZYSZCZA! Dodam że jestem zwolenniczką delikatnego makijażu, oczy i tak zmywam najpierw płynem do demakijażu, oczekiwałam od tego produktu tylko usunięcia resztek fluidu którego i tak jest niewiele po całym dniu. Po "umyciu" twarzy tym produktem przecieram twarz jeszcze płynem micelarnym i niestety wacik jest jeszcze beżowy od fluidu.
Poza tym produkt jest wyjątkowo nie wydajny, nie pieni się wcale!!!a używając go mam wrażenie jakbym pomyłkowo użyła kremu do twarzy, a nie żelu do mycia.Nie nazwałabym tego produktu kremowym żelem tak jak sugeruje to producent, chyba jedynie kremem do mycia.Bardzo dziwny produkt, poza tym uważam że producent powinien umieścić na opakowaniu informację że produkt zawiera drobinki.

zaskakujący

Kupiłam skuszona promocją -ok 15zł plus kremik za darmo. Nie byłam zbytnio przekonana ponieważ mam dopiero 25 lat, zero zmarszczek (ew. te wynikające z odwodnienia) i problem z trądzikiem. Pomyślałam,że skoro już żadnego kremu mi się nie chce regularnie używać, ale nie potrafię zasnąć z nieoczyszczoną skórą, to wezmę pielęgnujący żel i trochę się rozgrzeszę.
Na początku zszokowała mnie formuła kremu z minimalną ilością drobinek (mogłoby ich być więcej), po kilku użyciach zauważyłam też wysyp pryszczy.
Na chwilę obecną problem z trądzikiem praktycznie nie istnieje! Oczyszcza nieźle, ale słabo radzi sobie z tuszami-pod okiem zawsze zostaje mi panda.
Plusy:
-ładny zapach
-przyjemna konsystencja
-zostawia gładką skórę
-załagodził problemy z cerą
Minusy:
-drogi
-niewydajny
-za mało drobinek
-nie radzi sobie z tuszami

Nie wiem czy kupię, może Olay ma coś lepszego o podobnym działaniu antytrądzikowym.

Ilość zużytych opakowań:3/4

KWC !!!

Wreszcie mogę się podzielić opinią na temat mojego kosmetyku nr 1 do demakijażu. Kupiłam przypadkiem, skuszona promocją, i tak już nasza miłość trwa jakieś pół roku :) Nie znalazłam do tej pory nic doskonalszego, niech się wszystkie płyny micelarne chowają na dno szuflady ze wstydu - bo takiego demakijażu i efektu jak po Olayu nie daje żaden czy nisko czy wysokopółkowiec!
Olay gwarantuje nieskazitelną świeżą twarz, wygładza, nawilża,rozjaśniakoloryt, proponuję przejechać dłonią po policzku po i spróbować osiągnąć taki efekt po innym kosmetyku.
Jak dla mnie nie ma żadnej konkurencji na rynku, nie wiem czy odmładza, ale wiem, że uzależnia totalnie.
Mój must have ! Mam nadzieję, że nigdy nie zniknie z półek .
Od kiedy go znalazłam nie szukam nic innego, bo szkoda czasu i pieniędzy.( aha jest przy wszystkich swoich zaletach jeszcze bardzo wydajny- więc przy cenie ok. 20 zł. to naprawdę polecam przekonać się samemu)

Polecam !!!

Używam tego produktu od:pół roku.

łagodne oczyszczanie

Fajny kremik oczyszczający, nie przesusza skóry jak większość żeli do oczyszczania twarzy, nie jest też zbyt mocny, myje delikatnie ale dobrze, bardzo przyjemny zapach (co dla mnie jest bardzo istotne). Nie mam jeszcze 30 lat ale moja skóra jest trochę zniszczona, więc potrzebowałam czegoś co poprawi stan mojej skóry. Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu oczyszczającego bo naprawdę pomaga zwalczyć oznaki starzenia się skóry:) Jedynym minusem dla mnie jest to, że za mało się pieni i za to tylko stawiam cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

dwie i pol gwiazdki

Od razu zaznaczam, że nie mam jeszcze 30 lat, a do pań w tej grupie wiekowej jest skierowany ten produkt.
Kupiłam ten krem (bo to raczej taki półpłynny krem, a nie żel), ponieważ bardzo sobie chwalę produkty z serii Total Effects 7, a tego kremu jeszcze nie miałam.

No więc myje on tak średnio, jeśli chodzi o poczucie czystości i świeżości po umyciu, to po innych żelach byłam pod tym względem bardziej zadowolona. NIe daje rady całkowicie zmyć niewodoodpornego tuszu Astora... Nie zmywa też dokładnie podkładu (lekkiego!), więc nie polecam używania go jako jedynego środka do demakijażu.
Posiada drobinki, ale ze względu na ich znikomą ilość nie przypisywałabym im roli ścierającej, raczej mają za zadanie tworzyć pozory :) Krem zawiera kwas złuszczający, ale mimo tego nie daje efektu jakiego bym się spodziewała po takim składzie, mam wręcz wrażenie odwrotne - że twarz nie jest "doczyszczona". Potwierdzają to małe, niegroźne grudki, które pojawiły się zaraz po tym jak zaczęłam używać tego żelu. Czyżby więc zapychał?
Nie wiem, ostatecznie nie jest taki najgorszy, można go użyć jeśli twarz jest bezproblemowa. Na pewno nie kupię, znam inne, lepsze żele/kremy do mycia twarzy.Używam tego produktu od: 3 miesiące