Bio Spécific Régulation, Korektor Stop

Bio Spécific Régulation, Korektor Stop

Wygodny sztyft z barwnikiem. Wysusza wypryski i tuszuje drobne niedoskonałości.

Cena: 24 zł

jeden z gorszych

Używałam tego korektora dość dawno temu i nie wspominam go mile. Przede wszystkim był za ciemny i pokryte nim miejsce odróżnialo się od reszty twarzy. Krył bardzo przeciętnie i nie miał większego wpływu na gojenie się wyprysków. Cena bez promocji też niezbyt zachęcająca.
Wydajny.
Zużyłam go z trudem i więcen napewno nie kupię.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Mnie też pasuje:)

Szukałam mocno kryjącego korektora, który by jednocześnie nie zapychał i nie potęgował problemu, który ma zamaskowac. Ten spełnia swoje zadanie.
Kryje bardzo mocno , więc przykre niespodzianki są ukryte a do tego zdaje się zasuszac i leczyc. Działanie lecznicze trudno mi jednak ocenic bo jako lekarstwo stosuję inne specyfiki w nocy ale do tej pory wszystkie inne korektory tylko nasilały objawy. Ten nie, więc to mi wystarczy. Faktycznie kolor jest dośc ciemny, więc nie wiem czy zimą nie będę zmuszona z niego zrezygnowac i to jest jedyny minus tego kosmetyku.
Do tego dodam dość wygodne opakowanie (wszędzie się mieści, chociaż nie jest najpiękniejsze;) ) i niezłą wydajność.
Ogólnie polecam.

nie żałuje

korektor zakupiła mi mama na imieniny, jest dobry ale nie idealny , niedoskonałości mojej cery dobrze maskuje, cena jest przystępna , ogólnie godny polecenia , dla nastolatek wspaniały.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Czarodziejska różdzka

Miałam wiele różnych korektorów maskujących, chciałam jednak wyprobować produkt YRa. Korektor w wygodnym opakowaniu. Dobrze maskuje niedoskonałości cery i bardzo długo utrzymuje się na skórze. Dodatkowo przy aplikacji czuje sie taki miłe uczucie chłodu...mnie przypadł on do gustu...no i wysusza i goi wypryski :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:-

świetny

uwielbiam go . po dlugich poszukiwaniach znalazlam SKUTECZNY korektor. w zasadzie nigdy nie stosowalam go do maskowania np.pryszczy tylko jako punktowe lekarstwo na noc- wlasnie ze wzgledu na ciemny kolor. w ciagu jednej nocy potrafi zdzialac cuda. ta seria ogolnie jest do zwalczania tradzika. i ten korektor sobie radzi doskonale.

fajny na lato

Ciemny kolor jest główną wadą tego korektora, nadaje się wyłącznie na opaloną cerę, dlatego używam go w lecie. Ale i tak go uwielbiam bo to jedyny produkt który rzeczywiście leczy drobne wypryski (a przetestwoałam już większość tego typu sztyftów), poza tym ładnie pachnie, dobrze kryje, cena do przyjęcia. Gdyby nie ten nieszczęsny kolor dałabym 5 gwiazdek

Używam tego produktu od:kilka lat, tylko w lecie

raczej nie polecam

Potrzebowałam szybko korektora ,więc spróbowałam.Kolor nadaje się tyko dla mocno opalonej twarzy,przy mojej jasnej karnacji był bardzo widoczny-nakładałam go cieniutką warstwą.U mnie trochę działał gojąco na wypryski, ale mam z tym bardzo niewielkie,chwilowe problemy.Wydaje mi się, że u osób z bardziej zaawansowanymi,np trądzikiem chyba by się nie sprawdził.

Używam tego produktu od:1ms
Ilość zużytych opakowań:zaczęte1

nie

Sam korektor to moze i dobry pomysł ale dlaczego jest tylko jeden kolor??? I to w dodatku ciemny a wiekszosc dziewczyn w Polsce ma jendak jasna karnacje. Niestety nie wiem co moge wiecej o nim powiedziec bo uzywalam go krotko, w wakacje jak bylam bardzo opalona. Ma fajne opakowanie, dobrze kryje ale po pewnym czasie trodno sie go uzywa. Tyle. Nie polecam. chyba ze ktos ma naprawde cimna karnacje.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1 i nie moge skonczyc:)

Nawet ok.

Komentarze ma fatalne, ale i tak go kupiłam. Odcień spasował mi idelanie z racji tego, że jestem opalona, więc to dla mnie typowy korektor na lato. U mnie potrafi zamaskowac to co trzeba i lekko wysusza "nieporządanych gości" ;)

Wadami jest to, że lekko się klei i dosc szybko ściera. Dlatego raczej nie kupię go ponownie.

Odpada!!!

Nie trawie tego korektora. Nie wysusza, tylko jeszcze chyba "nawilza" pryszcza, ktory jest potem niczym wulkan przed erupcja :( Poza tym srednio maskuje i ma dziwny zapach. Wiecej na pewno go nie kupie, nie ma bata. :( :( :(

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo dobry

Po, mimo dosc nieciekwych komentarzach postanowilam zaryzykowac i jednak kupic sobie ten korektor, bo akurat byl w promocji:D I stwierdzam, ze:kolor faktycznie lekko ciemnawy, ale do mojej karnacji pasuje choc nie mialabym mu za zle gdyby byl leciutko jasniejszy:DOprocz tego uwazam, ze ma swietna konsystencje, jest wydajny, do tego kredka wysuwana to moja ulubiona forma korektora no i ostatnie, wazne, wedlug mnie naprawde pomaga i wysusza wszelkie niespodzianki (tu naprawde sie sprawdzil!) Dla mnie dobry produkt, choc nie moge go nazwac produktem wszech czasow, lecz mimo to polecam dziewczynom opalonym lub z ciemniejsza karnacja, ktore potrzebuja "lekkiego ukrycia" lub wysuszenia od czasu do czasu jakichs niespodzianek.

moze byc :)

jestem zadowolona z tego korektoru, dobrze tuszuje - latem nie musze uzywac podkladu, lekko wysusza.
dla mnie odpowiedni :)