Neutrogena, Deep Clean, Cream Wash (krem do mycia twarzy)

Neutrogena, Deep Clean, Cream Wash (krem do mycia twarzy)

Przez zupełny przypadek kupiłam , zamiast żelu do mycia twarzy, krem do mycia "deep cleaning" Neutrogeny. O ! to był super przypadek - to jest rewelacja! Rzeczywiście konsystencją i wyglądem przypomina zwykły krem - jest tłustawy i w ogóle się nie pieni... Ale za to jak oczyszcza twarz! - jest odświeżona i gładka jak po peelingu.

Cena: ok. 23 zł / 200 ml

ciężki, ale skuteczny

Ciekawa propozycja producenta. Do tej pory nie spotkałam się z "myjącym" kremem. Używałam żeli, toników, mydełka, ale po raz pierwszy skusiłam się na taki wynalazek i wcale się nie zawiodłam.

Plusy:

+ krem faktycznie oczyszcza skórę; dobrze myje; ściąga mocny makijaż: zarówno fluid, jak i mocny makijaż oczu; działa bez zarzutu

+ delikatnie pielęgnuję skórę, nie wymaga już dalszych zabiegów czy używania kremu;

+ nie podrażnił, ani nie uczulił

+ spełnił obietnice producenta, jest skuteczny;

Jednak mimo tego, że mój eksperyment zakończył się sukcesem to wolę klasyczne żele. Ten krem jest dla mnie za ciężki do codziennego oczyszczenia. Wolę lekki tonik również ze względów ekonomicznych - oszczędzam czas i pieniądze ;-)

Używam tego produktu od: 2 - 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

łagodny

Mam ten krem, choć w troszkę innym opakowaniu niż na zdjęciu. Ale nie mam wątpliwości, że o tym mowa.
Krem łagodnie myje twarz, radzi sobie z "lżejszymi" kosmetykami, czasami nawet tuszu nie muszę już zmywać mleczkiem. Dobrze oczyszcza, bo na początku nieufna, potem jeszcze przecierałam twarz wacikiem z mleczkiem czy czymś innym do demakijażu i wacik był czyściutki.
Podczas mycia czuję na twarzy takie przyjemne chłodzenie.
Nie podrażnił ani nie uczulił mnie.
Gwiazdkę odejmuję, gdyż nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących typu mniej krostek itp.
Używam na przemian z mydełkiem, kiedy nie chcę zapychać porów.

Nie wiem czy kupię go jeszcze, bo jest za drogi na ten typ kosmetyków. Ten kupiłam bardzo okazyjnie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Nie polecam

Okropne mazidło. Myjac nim twarz miałam wrażenie że smaruje sie oliwą lub jakims innym tłuszczem. Nie oczyszał porządnie skóry twarzy, nie odswieżał. Po zastosowaniu go czułam, że cera jest niedomyta. Fatalny kosmetyk. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 m-cy

depilacja czego nie wolno

Udało im się :)

Krem ten kupiłam przypadkiem na allegro.pl - chciałam go już wcześniej wypróbować ale cena sklepowa była zbyt wysoka więc szukałam tańszych ofert. Na allegro.pl ktoś wyprzedawał te kremy z uwagi na kończącą się datę ważności więc kupiłam sobie jeden taki kosmetyk - za 5 zł. Po wypróbowaniu go kupiłam wszystkie pzostałe kremy tego sprzedającego, w sumie 6 sztuk. Tylko ostatniego używałam po skończonej dacie ważności. Przede wszystkim krem się nie maśli, trzyma się twarzy, a nie rąk, łatwo się spłukuje i na twarzy pozostawia AUTENTYCZNY chłodek; jest niezawodnym odświeżaczem szczególnie przy upałach. Doskonale zmywa makijaż, ręcznik nie jest po myciu upaćkany podkladem :) Szczerze polecam!

PS. - Ostatnio będąc w australijskim Perth natrafiłam w drogerii na ten właśnie krem, zakupiłam (po cenie sporo wyższej niż w Polsce) i tak! To mój nr 1 wśród środków do mycia twarzy! Szkoda, że u nas został wycofany ze sprzedaży... :(
Używam tego produktu od:2006 roku

Ilość zużytych opakowań:około 8

Miś Dobroczynny

Mam do tego specyfiku sentyment, otóż używałam go w czasach gdy pojawił się na rynku, kosztował tak ze 25 złociszy i to na kieszeń moją ówcześnie (studentki na 3 roku) była dość spora kwota do wydania na tego typu specyfik, a opakowanie bardzo mi się podobało, więc tak smętnie kontemplowałam półkę z Neutrogeną w Rossmanie, no i mój ówczesny świeżo upieczony chłopak współczesny mąż, rozczulony moją rozterką, kupił mi całą serię, chyba ze 3 sztuki. I ten krem wspominam z serii chyb najlepiej - świetnie oczyszcza, pieni się, nie wysusza skóry a tuba jest bardzo duża - z minusów to chyba tylko to, że mocno "ochładza" skórę twarzy, co nie każdemu musi odpowiadać.

Używam tego produktu od:parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Efekt oddychającej skóry

Jedyne co mam do zarzucenia temu produktowi to jego cena - faktycznie, mogłaby być niższa. Nie żałuę jednak, bo kosmetyk bardzo dobrze zaprzyjaźnił się z moją mieszaną, delikatną skórą - wreszcie czuję, że moja twarz oddycha i jest naprawdę gładziutka. Ze względu na zawarte w nim kwasy używam bardzo małej ilości kremu przy myciu. Bardzo dobrze się pieni i rozprowadza.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny

Kupiła mi go kiedyś mama, poproszona o zakup czegoś innego przyniosła Neutrogenę z promocji. I był to świetny zakup. Preparat świetnie oczyszczał, odświeżał, nawilżał, ale jednocześnie nie pozostawiał tłustej warstewki. Często stosowałm go jako maseczkę, tutaj też sprawdzał się świetnie. Jak dla mnie prawie ideał. Prawie, bo nieporęczne opakowanie i teraz kwasy nie koniecznie mi służą(ten zawiera salicylowy).

Używam tego produktu od: używalam rok lub nawet więcej temu
Ilość zużytych opakowań: a

mazidło

W ogóle nie przypadły mi do gustu, ani konsystencja, ani zapach tego kremu. Podobno nie zawiera substancji tłuszczowych, a ja mam wrażenie jakbym mazała sie czymś tłustym.Zupełnie nie czuję odświeżenia po umyciu twarzy tym tłuściochem.Spłukuje się ciężko.Opakowanie kiepskie-po zużyciu mniej więcej połowy kosmetyku miałam problem żeby wycisnąć go z tuby.Zważywszy na opisane "zalety" stwierdziłam, że nie warto dłużej się męczyć i paskudztwo wylądowało w koszu.

nie koniecznie

Mocno odświeża, oczyszcza całkiem nieźle, ale tradycyjnie u mnie – wysusza i nieco podrażnia (choć mam tłustą, trądzikową T). Wydajność w normie, cena też, chociaż można mieć coś lepszego i nawet tańszego np. Eris.

Totalny niewypał :(

Muszę przyznać, że tak kiepskiego preparatu do mycia buzi chyba jeszcze o mojej przygodzie z kosmetykami nie miałam :( Krem lekko chłodzi buzię - jednak to chłodzenie u mnie kończy się podrażenieniem i pieczeniem :( Na dodatek wydaje mi się, że zapycha pory lub nie oczyszcza dokładnie - po kilku użyciach wysypało mnie na całej buzi :( Nie odpowiada mi także tłusta konsystencja tego kremu ani zapach, który odrzucił mnie już za pierwszym razem. Preparat nie oczyszcza należycie, z nieporęcznej tuby trudno wycisnąc kosmetyk :(

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: 1

Przecietniak

Preparat ma przyjemną, kremową konsystencję, jest wydajny i daje przyjemne uczucie chłodu podczas mycia twarzy. I nic ponad to. Raczej nie pomaga w pielęgnacji skóry przetuszczającej się i lekko nawet wysusza twarz. Może dla normalnej skóry byłby dobry.....

Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

okropny!

Ten kosmetyk mnie przestraszył. Po nałożeniu twarz zaczęła bardzo nieprzyjemnie piec! A ponieważ czytałam że zawiera kwasy, po opłukaniu bałam sie spojrzeć w lustro ze strachu, że zobaczę tam twarz bez skóry! (wiem, wiem, totalnie irracjonalne).Nie rozumiem, dlaczego na opakowaniu nie wpsomniano słowem o tym, że kosmetyk może powodować takie nieprzyjemne odczucie? Teraz wiem że to sprawka mentolu, i że to ma byc odczucie chłodzenia, ale powinni to wyraźnie zaznaczyć!Na razie jestem wsciekła na ten kosmetyk i nie daje więcej niż dwie gwiazdki. Powalcze z nim jeszcze, może się do niego przekonam - jesli rezultaty beda zadowalające.