Naturals, Mountain Pure Hand and Body Lotion (Balsam do rąk i ciała Górski strumień)

Nawilży i ochroni skórę, jednocześnie nasycając ją zapachem źródlanej wody i wiatru od gór.

Cena: 16,90 zł

Piękny, odświeżający zapach

Balsam szybko się wchłaniał. Niestety nie nawilżał odpowiednio. Trzeba było kilka razy powtarzać aplikację. Mimo wszystko jeszcze raz bym go kupiła, ponieważ miał cudowny zapach, który długo utrzymywał się na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

wspomnień czar

Bardzo lubiłam ten balsam, szkoda , że już go nie ma .Nawilżał nawet dobrze, nie odbiegał bardzo od Naturalsów ale jak dla mnie wystarczało.No i zapach, co prawda nie każdemu by się podobał , ale dla mnie super bo był taki świeży i czysty.

Używam tego produktu od:niestety nie używam

Nic nie robi...

Ten balsam to żaden balsam, nic nie robi, do tego strasznie śmierdzi. Zapach świeży, wodny, ozonowy, bleeee, pasuje chyba do Cool Water, idealne dopełnienie. Balsam sam w sobie nie działa wcale.
Wymyślony dla poszerzenia linii zapachowej z serii Naturals, kompletnie od czapy.

Używałam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kawałek 1go

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Taki, jak inne

Jest dokładnie taki, jak reszta balsamów Naturals - lejący się, klejący i ogólnie przeciętny. Nawilża bez rewelacji - skóra nie "mięknie" podczas dłuższego użytkowania. Zapach zdecydowanie nie dla mnie - chemia, chemia, chemia... Niewarty swojej ceny.

Używam tego produktu od: zużyłam w ciągu ok. 8 miesięcy

Niezbyt dobry

Ogółem lubię tą serię Avonu, ale ten balsam niezbyt podpadł mi do gustu.Dobrze się wchłania, intensywnie nawilża,skóra staje się jędrna.Jedynie nie podoba mi sie zapach tego balsamu.Pachnie dziwnie...jak chlor.Kupiłam go w katalogu dla konsultantek za 5.90..., ale nie opłaciło mi się za bardzo.;)Wcześniej miałam taki liliowy i tamtenbył super.:).Za to ten...Nie podoba mi się za bardzo:P

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Średniak

Na kartce w katalogu ładniej pachniał.Długo się zastanawiałam czy go kupić.W końcu postanowiam .Rozczarowałam się.Miał zupełnie inny zapach na skórze.Wchłaniał się dobrze.Był trochę za rzadki-lał się jak podkład w płynie.
Nie zupełnie o to mi chodziło.Nawiłżał doraznie.

tak jak i inne

Balsamy z AVONu z serii naturals są wszystkie takie same. Różnią się tylko zapachem i to dla nich nadal używam tych produktów. Zapach tego balsamu jest ładny i świeży, zapach w butelce różni się od tego na skórze, ale ten na ciele jest jeszcze ładniejszy :) A co do właściowości pielęgnacyjnych to słabo nawilża, i ogólnie to wszystko robi słabo. Za to dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Konsystencja za rzadka. Mało wydajny. Opakowanie może być.

oluśka

Używałam tego balsamu bardzo dawno temu nie wiem nawet czy jest jesdzcze w ofercie.Pamiętam jednak,że bardzo podobał mi się jego świeży zapach.Oprócz tego pamiętam same nagatywytj:
-słabo nawilżał, trochę uczulał
-jest zbyt leisty nawet jak na balsam a przez to mało wydajny
to wystarczy żeby go zdyskwalifikować jako balsam:P

rozczarowanie

Zapach nie przypomina górskiego strumienia, tylko jakiś tani proszek do prania. Przy tym jest mało wydajny :( nawilża średnio, nie byłam zachwycona efektem. Choć na mojej skórze wchłaniał się dość szybko i nie pozostawiał tłustej powłoki, efekt nawilżenia utrzymywał się bardzo krótko. Nie poprawia kondycji nawet mało wymagającej skóry.

ilość zużytych opakowań:1

Bardzo fajny

Ogolnie calkiem dobrze nawilza, nie pozostawiajac tlustej powloki. Dla mnie jest bardzo wazne zeby kosmetyk nie byl zbyt tlusty. Cialo jest po jego zastosowaniu miekkie i gladkie. Nie powoduje u mnie zadnych reakcji alergicznych. Jest srednio wydajny i trzeba troche poczekac zanim sie wchlonie. Ale ma u mnie duzy plus za swiezy zapach

śliczny zapach

Ma śliczny zapach, tylko mógłby być intensywniejszy i dłużej się utrzymywać na skórze. Dobrze nawilża i szybko się wchłania. Troche za rzadki. Bardzo mi się podobają buteleczki balsamów z serii Naturals Avonu.

ok

Mi bardzo odpowiada ten balsam, jest leciutki i bardzo świeżo pachnie, nawilża przyzwoicie. Nie mam do niego jakichś większych uwag