Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel arnikowy na sińce, potłuczenia, obrzmienia

Cena już od 8,02 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z zaburzeniami krążenia, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do zaczerwienienia i puchnięcia. Stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Działa łagodząco, przyspiesza gojenie mikrourazów, wspomaga krążenie.

Dobry na siniaki

Kupiłam go po raz pierwszy kilka lat temu właśnie na sińce pod oczami. Nie spełnił on jednak swojego zadania. Przynajmniej jeśli chodzi o oczy. Natomiast jest rewelacyjny na siniaki na ciele, czy "wylewy" po "udanym" pobraniu krwi.

PLUSY:
+ używam soczewek i nie podrażniał mi oczu
+ delikatnie nawilżał
+ jest właściwie neutralny
+ szybko się wchłaniał
+ śmiesznie niska cena

MINUSY:
- nie daje jednak efektu pozbycia się cieni pod oczami

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103881].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale oczekiwania są większe

Przede wszystkim szukam już dłuuuugi czas produktu, który naprawdę pomógłby mi w pobyciu się cieni pod oczami. Myślałam, że się zaprzyjaźnimy. Ale jednak to nie do końca to czego oczekuje. Faktem jest, że daje oczom pewnego rodzaju ulgę, ukojenie, ale nie do konca pozbywa się tych okropienstw pod oczami... Takze szukam dalej swojego ideału!

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038236].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły typ

+ cena
+ wydajność
+ żelowa konsystencja
+ nie podrażnia, bezpieczny przy szkłach kontaktowych
+ dobrze radzi sobie z opuchlizną i ładnie nawilża

+/- na noc ok, ale na dzień pod makijaż nie do końca się nadaje gdyż trzeba długo czekać aż się wchłonie na co ja zazwyczaj nie mam czasu

- nie zauważyłam aby moje since/cienie zmiejszyły się lub rozjaśniły

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014108].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Ulubiona baza na noc pod krem :3

Kupiłam go z powodu obietnic producenta że jest pod oczy na rozszerzene naczynka i śińce, opuchliznę. Dostałam go w nałej drogerii i nigdzie indziej go nie widziałam. Stosuje go tylko na noc jako baza pod krem, gdy się wchłonie nakładam krem nawilżający pod oczy. Ma super konsystencję taką typową dla żelu, łatwo i szybko się rozprowadza i wchłania. Nie drażni oczu mimo że mam nadwrażliwość na tego typu rzeczy. Zapach chyba nie wyczuwalny, coś w nim jest ale nie jestem pewna do końca. Trzymam go w lodówce przez co miło chłodzi oczy. Przy jego stosowaniu moje siniaki cienie pod oczami są naprawdę mniej widoczne, a opuchlizna znika. To jedyny taki żel co naprawdę mi pomaga w walce z cieniami. Nie gryzie się z kremem :3 nie blokuje jego działania. Tubka jest wygodna i miękka ale dozownik czasem za dużo żelu wyrzuci. Jest mega mega wydajny przy codziennym stosowaniu, do tego bardzo tani i jest go dość dużo 50ml- na bardzo długi czas.
Nie zrezygnuję z niego bo to ideał w walce z cieniami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004658].usefull || 0 }}% pomocna.

genialnie koi!

Kupiłam z myślą o usunięciu opuchniętych, sinych worków pod oczami. Niestety w tym zakresie produkt sprawił się średnio, tylko do stosowania na noc, ponieważ wałkuje się pod makijażem. Pewnego dnia kiedy niesamowicie podrażniło mi skórę twarzy (facelle), a musiałam wyjść do ludzi nie wiedziałam co zzrobić z ogromnymi czerwonymi plamami na policzkach sięgnełam po ten żel. I co? Po 15min cera była uspokojona, zaczerwienienie niemal całkowicie znikneło, przestało piec i \'ciągnąć\'. GENIALNY w celu ukojenia podrażnień! Wchłania się b. dobrze, koi, łagodzi, lekko nawilża. Świetny dla wrażliwych, zaognionych cer, dla naczynkowców, pewnie też dla osób z trądzikiem różowatym- jest lekki, nie zapycha, a koi.

Polecam jako produkt S.O.S na podrażnienia oraz ukojenie zmęczonych oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988048].usefull || 0 }}% pomocna.

Na rozszerzone naczynka

Krem jest bardzo wydajny. Bezzapachowy, o gęstej konsystencji.
Stosowałam go nie tylko pod oczy ale również na całą twarz. Co prawda sińce pod oczami dalej mam, ale za to dobrze sprawdził się w łagodzeniu obrzęków.

Nie spowodował wyprysków, nie podrażnił. Właściwie nie zaobserwowałam żadnego działania oprócz łagodzenia. Żel nałożony na twarz, jakby ją chłodzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988023].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydaje się raz na jakiś czas

Daję 2 gwiazdki, bo znalazłam dla niego zastosowanie, chociaż nie takie jak przewidywał producent.
Nie rozjaśnia sińców pod oczami, nie wpływa też na worki.
Używam go czasami, gdy dopadnie mnie migrena i moje oczy zdają się suche i podrażnione. Smaruję nim wtedy powieki i skórę pod oczami i przynosi mi to dużą ulgę niwelując dyskomfort. Dobry w sytuacjach awaryjnych typu zapuchnięte po nieprzespanej nocy oczy. Dobry po płaczu - koi i uspokaja skórę, ale stosowanie go na dzień nie ma dla mnie większego sensu. Dlatego nie kupię go ponownie, bo chcę ograniczyć ilość posiadanych kosmetyków do minimum i tylko tego co sprawdza się w 100%.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984812].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie łagodzi!

Żel ten używałam zarówno pod oczy jak i do twarzy (zwłaszcza na policzki).
Jako żel pod oczy sprawdza się rewelacyjnie. Nakładałam go pod krem głównie rano po nieprzespanej lub "trudnej" nocy. Żel jest gęsty, bezzapachowy, błyskawicznie się wchłania i przynosi natychmiastową ulgę. Efekt chłodzenia jest delikatny, ale bardzo przyjemny. Jako, że nie pozostawia żadnego filmu nie utrudnia makijażu. Skóra pod oczami staje się wygładzona, zasinienia są mniej widoczne, opuchnięcie również jest zredukowane. Nie ściąga skóry co niestety często się zdarza podczas używania żeli pod oczy.

Bardzo lubię go też nakładać pod krem nocny, zwłaszcza gdy moja skóra ma gorszy okres lub trochę przesadziłam z kwasami.
Ulga jest natychmiastowa! Zaczerwienienie szybko znika, a skóra wraca do równowagi. Rano twarz jest uspokojona bez zaczerwienień ;)
Nie spodziewałam się, że żel, który kosztuje 8,77 zl okaże się tak rewelacyjnym i uniwersalnym kosmetykiem.

Serdecznie Wam go polecam, a osobom z cerą naczyniową lub problemami z opuchniętymi oczami radzę jak najszybciej sprawdzić na własnej skórze ten niepozorny, wyjątkowo wydajny żel ;)

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963555].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Ten niepozorny żelik to mój WYBAWCA! Mam ogromne problemy z cerą naczynkową, wieczny rumień, potworne palenie i ściągnięcie skóry to dla mnie codzienność, żadne kremy apteczne i te za 50 zł i te za 100 zł nie zrobiły nic w kierunku poprawy mojej skóry, lekarz dermatolog również rozłożył ręce ! Nie pokładając większych nadziei w żelu za 10 zł, postanowiłem go wypróbować, o dziwo, żel niesamowicie ukoił moją spieczoną skórę już od chwili nałożenia, początkowo był to efekt 30 minutowy, może godzinny, przy regularnym i systematycznym stosowaniu po zużyciu kilku tubek mój problem prawie całkowicie zanikł! Owszem rumieńce pojawiają się pod wpływem mocnych zmian atmosferycznych, ale nie są tak widoczne i dokuczliwe, dzięki temu kosmetykowi całkowicie pozbyłem się uczucia pieczenia, palenia, swędzenia i ściągnięcia skóry! Polecam ten żel z całego serca, ponieważ wiem, jak ciężko poprawić stan cery naczynkowej, i wiem jak bardzo może utrudniać codzienne życie.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918869].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły, ale...

Kupiłam, bo preparat ten poleciła mi lekarka, kiedy przechodziłam operację okulistyczną i wg jej słów miał pomóc goić się siniakom i opuchnięciom. Pod tym względem rzeczywiście nie zawiódł:)
Żel ma konsystencję dość gęstej galaretki, bardzo przyjemnie chłodzi i łagodzi skórę podczas nakładania. Faktycznie moim opuchniętym oczom i siniakom dobrze zaradził, zasinienia stawały się coraz mniejsze i bledsze, a opuchnięcia znikały. Tak więc jako preparat leczniczy rzeczywiście jest dobry i się sprawdza.
Ponieważ po zakończeniu kuracji troszkę żelu mi jeszcze zostało- próbowałam używać go jako zwykłego kremu pod oczy- i tu nastąpiło rozczarowanie:( Nic a nic nie nawilżał, a pod makijażem wałkował się:(
Reasumując- w moim przypadku sprawdził się tylko do leczenia okolic oczu i okazał się skuteczny w tym zakresie, ale nic poza tym. Jeżeli będę go ponownie kupować, to tylko w przypadku chorych oczu. Inaczej-raczej nie:(

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908929].usefull || 0 }}% pomocna.