Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel arnikowy na sińce, potłuczenia, obrzmienia

Cena już od 7,22 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z zaburzeniami krążenia, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do zaczerwienienia i puchnięcia. Stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Działa łagodząco, przyspiesza gojenie mikrourazów, wspomaga krążenie.

Dobry, lecz nie idealny

Kupiłam ten żel z myślą o likwidacji dużych obrzęków pod oczami i sińców, które pojawiły się w trakcie choroby. Nie wiązałam z nim większych nadziei, ale postanowiłam spróbować. Używałam już Floslekowych żeli ze świetlikiem lekarskim i babką lancetowatą oraz ze świetlikiem i chabrem bławatkiem i byłam zadowolona, przerzucam się na nie z nastaniem lata, kiedy upały sprzyjają gromadzeniu się wody w tkankach. Żel arnikowy okazał się niezłym produktem. Lekka konsystencja i spore, miękkie i wygodne w użyciu
opakowanie (a co za tym idzie - wydajność), niska cena (nieco ponad 10 zł) to zdecydowane plusy. Rzeczywiście szybko się wchłania, zostawiając skórę napiętą i nawilżoną, przyjemnie chłodzi - dlatego należy go przechowywać w lodówce (dobrze sprawdza się jako okład). Łagodzi i koi. Używałam go głównie rano, po wstaniu z łóżka, kiedy okolice oczu wyglądały najgorzej, czasem w ciągu dnia. Jeśli chodzi o opuchnięcia i cienie, nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale systematyczne, długie stosowanie złagodziło dramat pod oczami. Aplikowałam go także na oparzenia (bardzo dobrze schładza) i świeże sińce na ciele (przynosi ulgę i szybciej się resorbują) oraz na rozszerzone naczynka na dekolcie (ładnie obkurcza). Ponieważ "apetyt rośnie w miarę jedzenia", postanowiłam wypróbować jego silniejszą wersję: Arnica. Żel arnikowy forte.
Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548741].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem na sińce pod oczami

Zalety
+zdecydowanie niweluje sińce pod oczami
+regeneruje
+konsystencja
+cena
+miły zapach
+nawilża
+nie podrażnia
+nie uczula
+nie reaguje na oczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430431].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny!

Uratował mnie w bardzo dla mnie ciężkim momencie życia kiedy to z uwagi na duży stres prawie nie sypiałam, sporo także płakałam...
Nietrudno się domyślić, że taki styl życia bardzo szybko odbił się na moim wyglądzie i pod oczami miałam napuchniętą skórę, sińce, worki...
Żel arnikowy uporał się z nimi naprawdę szybko. Redukuje opuchnięcie, drenuje wodę spod oczu, przywraca świetlisty wygląd, redukuje sińce i napina, lekko nawilża skórę.

Najlepiej trzymać go w lodówce, wtedy efekt będzie najlepszy.
Szybko się wchłania i zostawia skórę napiętą i nawilżoną.
Działa naprawdę super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417731].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Na śliwki.

Żele Flosleku kupuję nałogowo. Nie podrażniają, są lekkie, tanie, szeroko dostępne, chłodzą, koją, zmniejszają obrzęki, pomagają na szybsze gojenie się krwiaków.

Stosowanie:
- w tradycyjny sposób jako żel na okolice oczu i pod oczy, głównie na dzień, pod makijaż
- w formie masek żelowych nie tylko pod oczy ale i na całą twarz. Mieszam z kwasem hialuronowym, olejkami, witaminą E, itp.
- jako okład , tubkę schładzam w lodówce, a następnie nakładam grubszą warstwę na okolice oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na siniaki

Kupiłam go po raz pierwszy kilka lat temu właśnie na sińce pod oczami. Nie spełnił on jednak swojego zadania. Przynajmniej jeśli chodzi o oczy. Natomiast jest rewelacyjny na siniaki na ciele, czy "wylewy" po "udanym" pobraniu krwi.

PLUSY:
+ używam soczewek i nie podrażniał mi oczu
+ delikatnie nawilżał
+ jest właściwie neutralny
+ szybko się wchłaniał
+ śmiesznie niska cena

MINUSY:
- nie daje jednak efektu pozbycia się cieni pod oczami

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103881].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale oczekiwania są większe

Przede wszystkim szukam już dłuuuugi czas produktu, który naprawdę pomógłby mi w pobyciu się cieni pod oczami. Myślałam, że się zaprzyjaźnimy. Ale jednak to nie do końca to czego oczekuje. Faktem jest, że daje oczom pewnego rodzaju ulgę, ukojenie, ale nie do konca pozbywa się tych okropienstw pod oczami... Takze szukam dalej swojego ideału!

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038236].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły typ

+ cena
+ wydajność
+ żelowa konsystencja
+ nie podrażnia, bezpieczny przy szkłach kontaktowych
+ dobrze radzi sobie z opuchlizną i ładnie nawilża

+/- na noc ok, ale na dzień pod makijaż nie do końca się nadaje gdyż trzeba długo czekać aż się wchłonie na co ja zazwyczaj nie mam czasu

- nie zauważyłam aby moje since/cienie zmiejszyły się lub rozjaśniły

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014108].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona baza na noc pod krem :3

Kupiłam go z powodu obietnic producenta że jest pod oczy na rozszerzene naczynka i śińce, opuchliznę. Dostałam go w nałej drogerii i nigdzie indziej go nie widziałam. Stosuje go tylko na noc jako baza pod krem, gdy się wchłonie nakładam krem nawilżający pod oczy. Ma super konsystencję taką typową dla żelu, łatwo i szybko się rozprowadza i wchłania. Nie drażni oczu mimo że mam nadwrażliwość na tego typu rzeczy. Zapach chyba nie wyczuwalny, coś w nim jest ale nie jestem pewna do końca. Trzymam go w lodówce przez co miło chłodzi oczy. Przy jego stosowaniu moje siniaki cienie pod oczami są naprawdę mniej widoczne, a opuchlizna znika. To jedyny taki żel co naprawdę mi pomaga w walce z cieniami. Nie gryzie się z kremem :3 nie blokuje jego działania. Tubka jest wygodna i miękka ale dozownik czasem za dużo żelu wyrzuci. Jest mega mega wydajny przy codziennym stosowaniu, do tego bardzo tani i jest go dość dużo 50ml- na bardzo długi czas.
Nie zrezygnuję z niego bo to ideał w walce z cieniami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004658].usefull || 0 }}% pomocna.

genialnie koi!

Kupiłam z myślą o usunięciu opuchniętych, sinych worków pod oczami. Niestety w tym zakresie produkt sprawił się średnio, tylko do stosowania na noc, ponieważ wałkuje się pod makijażem. Pewnego dnia kiedy niesamowicie podrażniło mi skórę twarzy (facelle), a musiałam wyjść do ludzi nie wiedziałam co zzrobić z ogromnymi czerwonymi plamami na policzkach sięgnełam po ten żel. I co? Po 15min cera była uspokojona, zaczerwienienie niemal całkowicie znikneło, przestało piec i \'ciągnąć\'. GENIALNY w celu ukojenia podrażnień! Wchłania się b. dobrze, koi, łagodzi, lekko nawilża. Świetny dla wrażliwych, zaognionych cer, dla naczynkowców, pewnie też dla osób z trądzikiem różowatym- jest lekki, nie zapycha, a koi.

Polecam jako produkt S.O.S na podrażnienia oraz ukojenie zmęczonych oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988048].usefull || 0 }}% pomocna.

Na rozszerzone naczynka

Krem jest bardzo wydajny. Bezzapachowy, o gęstej konsystencji.
Stosowałam go nie tylko pod oczy ale również na całą twarz. Co prawda sińce pod oczami dalej mam, ale za to dobrze sprawdził się w łagodzeniu obrzęków.

Nie spowodował wyprysków, nie podrażnił. Właściwie nie zaobserwowałam żadnego działania oprócz łagodzenia. Żel nałożony na twarz, jakby ją chłodzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988023].usefull || 0 }}% pomocna.