AA Face przeciwzmarszczkowa, Żelowa maseczka intensywnie nawilżająca

AA Face przeciwzmarszczkowa, Żelowa maseczka intensywnie nawilżająca

Delikatny żel o lekkiej konsystencji zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Daje wyraźny efekt uelastycznienia, poprawia koloryt oraz usuwa ślady zmęczenia. Specjalna receptura preparatu została opracowana w oparciu o naturalne składniki nawilżające: wodę różaną, wolne aminokwasy, kompleks roślinny; składniki odżywcze: wyciąg z mikroalg morskich, witaminy A i E, a także składniki kojące i łagodzące podrażnienia: d-pantenol (prowitaminę B5), alantoinę. Maseczka daje natychmiastowy efekt poprawy kondycji skóry.

Jednak rozczarowanie

A taką zapałałam sympatią do tej maseczki, głównie ze względu na naturalny skład i przystępną cenę. Z rozpędu zakupiłam baterię saszetek. Nie narzekam na stratę bo koszt żaden, ale niestety maseczka nie ma wyraźnego działania. Konsystencja, jak na żel, jest niezła, nie leje się, nie spływa. Trochę klejąca. Wszystko byłoby dobrze gdyby były jakieś wyraźne efekty, nawilżenie czy coś w tym rodzaju. Niestety nie...

Używam tego produktu od:stycznia
Ilość zużytych opakowań:kilka

słaba

Maseczka wchłaniała się u mnie całkowicie - nieważne ile jej nakładałam. Skóra jednak pozostawała naciągnięta i jednocześnie lepiła się na tyle, że bez problemu mogłam sobie przylepić do polika chusteczkę higieniczną ;) Plusy - nie podrażniła mnie, była bezzapachowa, bardzo wydajna. Skóra po niej była wygładzona, ale na pewno nie intensywnie nawilżona. Nie zauważyłam specjalnej poprawy kondycji skóry.

Czas używania produktu: 6 tygodni

okropna

To moja druga maseczka firmy oceanic, rownie nieskuteczna jak poprzednia, a kto wie czy nawet nie gorsza. Konsystencja przeterminowanego kleju szkolnego ( takiego przezroczystego w plastykowym, kolorowym opakowaniu z kulka ;)) i takiz zapach. Podejrzewam ze wlasciwosci tez wiele sie nie roznia. Nieprzyjemna w nakladaniu, lepi sie strasznie. Ciezko tez zmyc, wciaz mam wrazenie ze moja twarz sie klei. Efekty zadne. Nie wiem czym sie kierowala firma oceanic wypuszczajac na rynek takie produkty. Mnie w kazdym razie skutecznie odstraszyly od zakupow innych kosmetykow tej marki Używam tego produktu od:

Eris film 1

Bardzo fajna

Bardzo lubię tą maseczkę. Nie wiem czy faktycznie ma właściwości przeciwzmarszczkowe. Ja używam jej ze względu na nawilżanie.
Ostatnio robie sobie taką kuracje: najpierw peeling enzymatyczny, potem glinka, a na koniec ta maseczka. Zauważyłam, że potem twarz jest gładsza i makijaż na niej lepiej wygląda. Fluid nie osadza się na przesuszonych miejscach.
Kiedyś, gdy stosowałam Diacneal, świetnie łagodziła cerę.
Nie wiem, czemu ma tak kiepskie opinie, ale dla mnie jest super.
Ja kupuje wersje w saszetkach. Jedną saszetkę używam kilka razy, a miejsce, gdzie opakowanie bylo napoczęte obwijam folią śniadaniową. Nie wiem więc czy faktycznie psuje się w dużej tubie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka lub kilkanascie saszetek

jedna z gorszych AA

Kupiłam ją w ciągłym i nieustającym poszukiwaniu najlepszej z możliwych maseczki nawilżającej, ale nic z tego! Kompletnie mi nie odpowiada! Za długo się ją trzyma na twarzy, po tych 15 minutach czuję się po prostu zalepiona! I tak niestety jest już do końca! A efektów nie widać!
I co nagorsze, to po tym czasie beztlenowego pobytu maseczki na twarzy skóra wcale nie jest ładniejsza!!!!!

Używam tego produktu od: niecałego roku

Raczej kiepska

Maseczka perzypomina zapachem i działaniem kremowa maseczkę z koenzymem Q10 Oceanica, ale jest zalowa, ma delikatniejszy zapach, prawie nie nawilza, a skórę wrazliwa może lekko zaczerwienić. Ogólnie nie polecam i sama nie mam zamiaru zastosować ponownie, bonie widzę sensu klaść na twarz galaretki z lodówki, która kończy się w zastraszającym tempie, nie nawilża dobrze, a przede wszystkim - może podraznić .

dobrze nawilza

Moja tlusta, ale wrazliwa i podatna na przesuszenia skore dobrze nawilza i koi. Uzywam jej zeby uspokoic cere zaczerwieniona pod zdejmowaniu maseczki peel off. Dobrze sie wchlania, ma mila, zelowa konsystencje. Naprawde ja lubie, choc denerwuje mnie to, ze trzeba ja zmywac woda - po po paru minutach robie sie na skorze klejaca warstewka. Nie jest to zbyt komfortowe. Wlasnie za ten efekt odejmuje gwiazdke, a nawet dwie...
Efektu przeciwzmarszczkowego ocenic nie moge, bo zmarszczek jeszcze nie mam;-) chyba;-)

Zagadka Sfinksa

Kurcze, sama nie wiem jak ocenić tą maseczkę.
Więc od początku; kupiłam ją swojego czasu robiąc jakieś hurtowe, kosmetyczne zakupy ;) po czym powędrowała do próbkowo-maseczkowej kosmetyczki i została zapomniana na jakieś dwa miesiące. Przypomniałam sobie o niej ostatnio, odczuwając silny przesusz i dopiero wtedy dostrzegłam na niej napis "wygładza zmarszczki". Iwonka pomyślała i wymysliła, że skoro ma już jedną zmarszczkę koło ust, to tą maseczkę nałożyć może ;)
Po nałożeniu efekty były następujące; delikatnie szczypały policzki (ale to dobrze, bo znaczy że działa :D) po chwili przeszło, po zmyciu nawilżenie było zauważalne choć nie powalające, o wygładzeniu z wiadomych powodów się nie będę wypowiadać ;)
Generalnie nic złego mi nie zrobiła, więc 3 gwiazdki się należą!

jakie nawilzenie?

Dla cery bez problemów moze i nawilzenie takie jest ok ale kiedy miał przesuszone policzki nie radziła sobie niestety...Efekt na 1 dzień...tylko. Niestey mimo ze konsystencja milutka(żelik0 nic poza tym...dlatego z przykroscia mimo ze lubie oceanic, tylko 2*.

Kiepska

Jestem bardzo rozczarowana. Zupełnie nie nawilża. Nieprzyjemna galaretowata konsystencja. Lepi się-blee. Po zmyciu nie czuję żadnej różnicy.No może tylko taką, że skórę mam jakąś napiętą. żadne zapewnienia producenta u mnie się nie sprawdzają :(
Na pewno już nie kupię.

ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Średnia

Maseczka nie spełnia obietnic dawanych przez producenta! Ma być intensywnie nawilżająca, a nawilżenia po jej zastosowaniu prawie nie widzę. Skóra na twarzy i tak się łuszczy i jest sucha. Jeżeli chodzi o wygładzanie, to jest ono zbyt brutalne, ponieważ skóra po zastosowaniu tego produktu jest tak napięta, że na czole wygląda jak jakies lustro:(. Przyjemność stosowania jest srednia, maseczka ma dziwny zapach i klei się na twarzy. Nie warta swojej ceny.

rozczarowanie

Odpowiada mi jej konsystencja. Nie lubię maseczek, które są tłuste i od razu pozostawiają uczucie lepkości. I to wszystkie plusy. Nie rozjaśniła, nie nawilżyła, nie ukoiła - a specjalnie nałożyłam ją podczas kąpieli, żeby lepiej zadziałała. Pewnie nie zaszkodzi, ale też nic pożytecznego.