Revlon, Powder Blush with Pop - Up Mirror (Róż do policzków z wysuwanym lusterkiem)

Delikatny róż pudrowy Revlon Powder Blush with Pop - Up Mirror z wysuwanym lusterkiem, nadaje policzkom subtelny, naturalny odcień.
Formuła Smooth - On Powder formula z kompleksem roślinnym pielęgnuje skórę. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, Gingko Biloba, ginseng oraz ekstrakt z pestek winogron.
Praktyczne opakowanie z pędzelkiem i wysuwanym lusterkiem ułatwia aplikację wszędzie i o każdej porze dnia.
Róż do policzków Revlon Powder Blush jest dostępny w 15 odcieniach.

prasowane

Fajniutki

Lubię go przede wszystkim za idealnie dobrany (przez teściówkę) kolor (Berry Rich).

Ma znakomitą konsystencję, nie wysusza skóry, nie nakłada się zbyt grubo, lekko połyskuje, wystarcza na baaardzo długo, ładnie trzyma się przez cały dzień, nie uwidacznia moich naczynek.

Świetny pędzelek, przydatne lusterko (działa bez problemów), bardzo dobre opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

Ulubiony

Kupiłam go dawno temu przypadkiem, długo leżał w szafce aż w końcu go użyłam i... zakochałam się w nim. Cudowny kolor (03), pięknie wygląda na skórze, bardzo naturalnie. Pędzelek i lusterko jak dla mnie mało poręczne lecz można mu to wybaczyć. Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny produkt

świetny róż, mam kolor 004 Barely Buff;
ileż było zamieszania, jaki kolor wybrać - a wystarczyło troszkę się poszczypać i dobrałam idealny dla siebie;
kolor 004 to taki niby brudny róż, może połączony delikatnie z pomarańczem - efekt fajny, broń boże sztuczny czy lalkowy - bardzo naturalny, doskonale stapia się z cerą, tworzy doskonałe wykończenie makijażu i dodaje świeżości wyglądu; co prawda nie mam porównania, bo to mój pierwszy róż - dotychczas uważałam, że nie jest mi potrzebny do szczęścia - a jednak szczęścia mi dodał - makijaż nie jest już taki monotonny i nabrał nowej fajnej świeżości, dodał dziewczęcego uroku; revlon znów mnie nie zawiódł; polecam niezdecydowanym i tym ciekawym efektu :)

świetny róż

Zakupiłam odcień Wine with everything i okazało się, że jest dla mnie idealny :) Moje naturalne rumieńce są tego samego koloru.
Róż nakłada się bardzo przyjemnie, wygląda naturalnie, nie robi placków, trochę się ściera, ale jak się nie dotyka twarzy łapami to wytrzyma cały dzień ;)

Idealny na co dzień

Posiadam odcień 06 Wine with everything.

- Oczywiście świetne opakowanie i pędzelek
- odcień łagodny, naturalny, nie tworzy nienaturalnego placka na skórze
- minus jest taki, że w sklepie ciężko dobrać sobie odcień, bo większość wydaje się podobna w sklepowym oświetleniu...

Zecydowane TAK

Swoją recenzję zacznę od tego, że zawsze maiłam pewne obawy przed używaniem różu, bo to kosmetyk, który potrafi wyczarować cuda, ale i łatwo z nim przesadzić i stworzyć efekt clowna :P Jednak nie z tym! Róż Revlonu jest cudownie delikatny, daje piękny efekt - ładnie wtapia się w makijaż , nie zostawia smug, nie świeci się tandetnie, tylko delikatnie rozświetla :) Dodatkowymi atutami tego produktu jest fajne opakowanie, miły w użyciu pędzelek 9choć rzadko z niego korzystam) i wydajność :)

odcień 05 berry rich

05 jest stonowanym odcieniem, należy go trochę nałożyć, żeby efekt był wyraźny. Trochę nabłyszcza. Róż dosyć długo się trzyma (używam podkładu ColorStay tej samej firmy). Nie kruszy się w opakowaniu.

Solidne opakowanie, oprócz lusterka jest dołączony pędzelek (dla mnie zbyt mały).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

polecam

Lubię firmę Revlon, niestety w Polsce ciężko dostać ich całą kolorówkę w rozsądnej cenie. Jednak za granicą zakupy Revlonowe opłacają się zdecydowanie bardziej. Zakupiłam ten róż, ponieważ potrzebowałam czegoś w ładnym naturalnym odcieniu, lekko opalizującym, złotym. Zdecydowałam się na kolor Naturally nude, zresztą bardzo ciekawy. Ładnie wygląda do jasnej karnacji zarówno latem jak i ciemniejszej zimą. Być może miałam zbyt duże oczekiwania to tego różu, jednak nie zachwycił mnie, w przeciwieństwie do pięknego i poręcznego opakowania. Róż jest nieco twardy przez co ciężko jest go nabrać na pędzel (pędzelek w zestawie mikroskopijny nie polecam go używać) przez co jego używanie mnie na prawdę bardzo zniechęca. Fakt, faktem długo się utrzymuje co jest wielką zaletą, ogólnie polecam i lubię ten róż. Może akurat mi trafiła się warda wersja

godny polecenia

Super róż za przystępne pieniążki.
Nie zostawia smug
dobrze się rozprowadza i długo utrzymuje
naturalna gama kolorów
bardzo wydajny
Polecam, jeden z lepszych róży średniej półki

mój ulubiony róż

to najlepszy róż jaki miałam. mam kolor wine with everything. jest naprawdę piękny i wygląda bardzo naturalnie. świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug i nie sposób z nim przesadzić- efekt makijażu klauna niemożliwy. mój odcień wygląda dobrze zarówno na ciemnej cerze(mojej) jak i na jasnej. nie ma błyszczących drobinek, ale jak ktoś lubi, to są również takie odcienie.

pędzelek całkiem dobry, sprawdza się w podróży. wydajność nie jest najlepsza, ale i tak warto.
jedyne czego w nim nie lubię, to brzydkie, niezgrabne opakowanie

Używam tego produktu od:kilka m-cy

mój słodki

boooombowy róż! Róż ideał...nie znika z policzków...super pomysłowe lusterko...wysuwane z boku nie ma kontaktu z różem i nie brudzi się od niego czy pędzelka...piekne kolory ja mam 16 pink blush...nie za ciemny śliczny odcień dla bladej cery.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:

ideal!!!

najlepszy roz na swiecie!!! dlugo sie utrzymuje fajnie sie rozprowadza nie zatyka porow bardzo wydajny. mam naprawde beznadziena skore sucha tlusta wypryszczona alergiczna ale tebn roz nie spowodowal zadnej negatywnej reakcji mojej skory polecam

Używam tego produktu od:2 lat