Wella, Decore, Krem koloryzujący

Wella, Decore, Krem koloryzujący

Najnowszy produkt firmy Wella. Jego wyjątkowość polegać ma doskonale zrównoważonym systemie farbowania i pielęgnacji, który zapewnia włosom długotrwałość koloru, miękkość i blask. W opakowaniu oprócz samej farby znajdziemy balsam pielęgnujący zawierający ekstrakt z migdałów, D-Panthenol i witaminę E oraz wysokiej jakości rękawiczki.

Cena: 17 zł

warto ją wypróbować

Kładę kolor 5/75 (szykowny brąz).
Moje naturalne - ciemny brąz.

Fluid przed koloryzacją - musiałabym mieć przynajmniej 2 opakowania mimo, że mam włosy tylko do ramion. Jednak w niczym ta mała ilość nie przeszkadza.

Włosy po niej są błyszczące, nie plączą się.
To wg mnie główny atut - nie niszczy włosów. Przynajmniej w bardzo małym stopniu.
Kolor utrzymuje się do 3-ch tygodni(mycia co drugi dzień). Jedyna farba, po której (nawet po dekoloryzacji) nie wyszły mi włosy kruczoczarne.
Owszem - kolor jest na początku ciemniejszy niż na opakowaniu, ale taki efekt jest normalną rzeczą.
Później się wypłukuje i to właśnie wtedy częściej zaczepiają mnie osoby pytając o ciekawy odcień.

Ostatnio nie do zdobycia w drogeriach w moim mieście.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op/co miesiąc

tragedia

Stosowałam kolor Rozświetlony Popielaty Blond. Niestety ku mojemu zdziwnieniu po dokładnie odliczonym czasie farbowania otrzymałam żółto-pomaranczowo-kurczakowy odcien. TRAGEDIA. Trzy dni w czapce chodziłam az w koncu uratowała mnie joanna.

Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań:jedno

Trafiony wybór

Farbowałam nią włosy już kilkukrotnie i wciąż do niej wracam. Używam koloru - egzotyczna (lub intensywna, bo nie pamiętam) czerwień. Plusy:
+ ładny, żywy kolor,
+ dobre krycie,
+ dłuuugo zachowuje kolorek,
+ łatwa w aplikacji - nie ścieka z włosów i nie cuchnie,
+ nie niszczy włosów - nie są przesuszone, rozdwojone.
Minusy:
- faktycznie przy kilku pierwszych myciach włosów ręczniki ubabrane są na pomarańczowo, ale łatwo się to spiera.
Największym atutem tej farby jest dla mnie to, że długo się trzyma kolorek i włosy nie są po niej zniszczone.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań:3-4

depilacja zalety

Bardzo dobra farba

Używam jej od dawna - kolor ciemny brąz. Włosy bardzo ładnie blyszczą, niektórzy ptaja jakich odżywek używam, ze są takie ładne.

Ostatnio nie moge dostać nigdzie tej farby - nie wiem czemu wycofali ja w Rossmanie. Użyłam niedawno innej i włosy miałam suche i sianowate. Po Decore nigdy takie nie były.

Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Przeciętna

Ogólnie farba nie jest zła, ale jak dla mnie najważniejsza jest trwałość, a tu się nie wykazała:

-Fluid przed koloryzacją... no po prostu jest go bardzo mało (jak ktoś ma gęste i długie włosy to nie przyda się)
-Spływa w tempie ekspresowym, przy każdym myciu (barwiąc przy okazji wszystko na około, łącznie z ręcznikami - na szczęście da się to sprać). Po ok. 2 tygodniach nie było jej już prawie na włosach
-odżywka przeciętna (tylko ładnie pachnie)

+ nie niszczy włosów
+ładne odcienie
+zapach nie zabija

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

Najlepsza z farb

Uzywam odcieni: dawno temu ciemny braz, ostatnio ciemny blond. Oba kolory wychodza sporo ciemniejsze, ale to dotyczny KAZDEJ farby. I tak bylam zadowolona, poniewaz:

PLUSY
wlosy w ogole nie mialy zapachu farby
poniewaz farba w ogole nie smierdzi ;)
kolor jest trwaly
i jest rownomierny, pokrywa jasniejsze pasemka
trzyma sie u mnie poltora mieisiaca, nie rudzieje zbyt mocno

Minusow nie znalazlam.

Używam tego produktu od: ---
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra

Używam tej farby odkąd pojawiła się na rynku. Dla moich włosów jest wyśmienita: farbuję włosy od kilku lat, a nie są zniszczone, co wielokrotnie zauważali fryzjerzy. Wiele osób pyta też o kolor (ciemny brąz), chwaląc go. Zdarzyło mi się w ciągu tych kilku lat odstąpić od Decore... - zawsze jednak wracałam, bo nie znalazłam lepszej w tej cenie. Zachęcam wszystkie szatynki i brunetki do skorzystania, na pewno nie będziecie żałować! Pozdrawiam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Naprawdę czarujący ten brąz.;)

Kupiłam odcień czarujący brąz.
Fluid "przed" nie starczył mi na całe, długie do lopatek włosy. Za to farba starczyła.
Potrzymalam na głowie ok.45 minut, może troszke dłużej.
I... wyszedł brąz.:) Tak - BRĄZ, nie czarny ! :D Za co ogrooomny plus dla tej farby. Kolor bardzo mi sie podoba, jest rownomierny, może końcówki sa delikatnie ciemniejsze - ale miałam zniszczone włosy, wiec trudno było tego uniknąć. Odcień "czarujący brąz" wyszedł tak jak na opakowaniu, ciepły ciemny brązik z mega połyskiem.:) Dawno tak nie byłam zadowolona z efektu farby: piękny, nie za ciemny kolor i niezniszczone włosy. Dałabym max gwiazdek, ale odejmuje jedną za fluid, którego jest za mało (ale rzeczywiście lepiej się nakłada mieszanke na odzywione włosy) oraz za odżywkę, która jest dosyć przęcietna.

Używam tego produktu od:tygodnia

niezbyt

Dałam jej aż **, głównie ze względu na zapach(niemal nie śmierdzi podczas nakladania) i w miare dobrą odżywkę po koloryzacji. Dwa tygodnie po farbowaniu nie widzę większych zniszczeń na włosach, ale nie widzę też koloru ani chociaż połysku. Nałożyłam jakis tam brąz(dosyc ciemny) na moje ciemnobrązowe włosy. Nie spodziewałam się rozjaśnienia ani bardzo intensywnego koloru, a jedynie brązowych refleksów i połysku na włosach. Przez 2, góra 3 dni coś tam było widać i włosy troszkę błyszczały. Ale wystarczyły 3 mycia włosów i efekty znikły, jedynie włosy przy sórze przybrały dziwny rudy(???) odcień:(.
To juz wolę szamponetki.
dobrze że chociaż nie zniszczyła włosówUżywam tego produktu od:2 tyg.

szkoda pieniędzy

Cena tej farby jest nieadekwatna do jej jakości. Jest zbyt wygórowana jak na właściwości tej farby.
Plusami jest niewątpliwie ładne opakowanie oraz to że farba ma dobrą kremową konsystencję i tak bardzo nie śmierdzi. Plusem jest również odżywka po koloryzacji, która sprawia że włosy są miękkie i błyszczące.
Minusem jest natomiast fluid przed farbowaniem, według mnie jest on po prostu zbędny i niczemu nie służy. Czy z fluidem czy bez nie ma żadnej różnicy.
Największym minusem jest jednak efekt farbowania, bo odcień który wychodzi na włosach ani trochę nie przypomina tego z opakowania, czy próbnika. Nie wiem jak jaśniejsze odcienie, ale brązy są fatalne. Miałam dwa odcienie z tej serii i żaden nie wyszedł jak powinien. Odcień szykowny brąz, który na opakowaniu wygląda jak piękna czekolada na moich włosach (zwłaszcza na odrostach) w odcieniu ciemny brąz wyszedł średnio brązowo-rudawy. Po prostu nijaki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

Całkiem niezła

Farba pokryła mi dobrze odrosty i wyrównała kolor włosów, który był nieco \mozaikowy\.
Kolor wyszedł ciemniejszy (użyłam jasnego brązu na włosy średnio brązowe), ale raczej liczyłam się z tym, dlatego wzięłam jaśniejszy odcień, niż ten, który chciałam uzyskać.
Jeszcze nie wiem, czy farba jest trwała, bo użyłam jej dopiero tydzień temu. Trochę wyjaśniała, ale jest to normalne na początku, więc jak narazie ok. Jeśli kolor wytrzyma próbę dłuższego czasu to zostanę przy nim na dłużej. :D

Używam tego produktu od: marca

średnia klasa

Slabiutkie wlasciwosci rozjasniajace... Wysusza wloski. Szału nie było- wlosy po farbowaniu nie maialy ladnego odcienia ani zwiekszonego polyku... Przecietna farba malo wydajna

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1lub2