Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Trzeci z 3 kroków clinique. Lekka emulsja do stosowania 2 razy dziennie. Znakomita pod makijaż. Pomaga zwalczyć niedoskonałości oraz zmatowić cerę.

Cena: ok. 85zł / 50ml

/e/

Przyjemny i lekki

+ wydajnosc: wystarczy mala ilosc zeby rozprowadzic po calej buzi
+ lekka formula
+ szybko sie wchlania
+ nie zostwia tlustej warstwy na skorze
+ na mojej skorze idealnie sprawdza sie pod makijaz, jeszcze nigdy nie zrolowal mi sie podklad

+/- nie powoduje wysypu na mojej twarzy, nie zapycha ale rownoczesnie nie zauwazylam aby pomagal w zwalczaniu niedoskonalosci
+/- zapach: osobiscie mnie nie drazni, ale jak ktos nie przepada za lekko chemicznym zapachem to moze sie rozczarowac

- cena moze sie okazac tu kluczowa, bo wydaje mi sie ze jednak w tym przedziale cenowym znajdziemy cos lepszego, jednakze z powodu wydajnosci mozna przezyc

Z tego co widze opinie sa skrajne - u mnie sprawdza sie bez zarzutow i na dzien i na noc :)

Używam tego produktu od: Pol roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036352].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, nie, nie

Jakbym miała opisać krem, który skupia w sobie wszystko co najgorsze, podałabym nazwę tego kremu. Masakra to mało powiedziane. Szkoda pieniędzy, a spodziewałam się po nim cudów.

+zapach

-cena
-błyszczałam się po nim jak kula dyskotekowa
-nie robił NIC
-rolował się mimo, że nie stosowałam go dużo

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025490].usefull || 0 }}% pomocna.

Im dłużej, tym gorzej...

Kupiłam w Douglasie zestaw, w którym był ten krem o pojemności 30 ml.

Wydajność jest bardzo dobra, wystarczy odrobina, żeby pokryć całą twarz.

Stosowałam na noc. Choć wchłania się ładnie, to podkłady rolują się na nim, więc po kilku próbach za dnia, zostałam tylko przy używaniu wieczornym.

Zapach jest po prostu... obrzydliwy :/ Bardzo ostry i bardzo nieprzyjemny. Kiedy otwierałam tubkę, miałam wrażenie, jakbym otwierała denaturat... I jak położyć to na twarz?! Ech... :(

Moja mieszana cera, pełna - jak to się wdzięcznie nazywa - niedoskonałości, powinna pokochać ten krem, gdyż właśnie dla niej jest przeznaczony.
Niestety...
Im dłużej go używałam, tym podrażnienie było większe, wysyp również większy, w najlepszym wypadku - taki jak przed stosowaniem. Ale do tego doszło łuszczenie, przebarwienia i nadprodukcja sebum.

Żałuję, że męczyłam się z nim prawie 2 miesiące... Teraz muszę odratowywać cerę u kosmetyczki...
:( :( :(
Ale przynajmniej moja recenzja jest rzetelna...

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[756576].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

podrażnia

Ten lotion to najgorszy z 3 kroków Clinique Anti-Blemish.
Jest antybakteryjny, ale nie zmniejsza stanów zapalnych, ani nie zwalcza trądziku. Po nałożeniu moja cera była bardzo podrażniona, trochę zaczerwieniona i lekko szczypała. Po stosowaniu go przez kilka dni skóra w niektórych miejscach była wysuszona i zaczęła się łuszczyć.
Używałam go wyłącznie na noc. W ciągu dnia nakładam makijaż, a ten krem rolował się w połączeniu z podkładem.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716239].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Kupiłam produkt bo mam problemy z cera i myślałam że jak kupię cos z droższej półki to mi pomoże. Produkt średni dobrze nawilzal lekko matowil,sprawdził sie pod makijaż i w lato.przy pierwszych tyg.stosowania widać było że skóra trochę odrzyla ale później bez zmian, pod koniec tubki zaczęłam go urzywac na dekolt to sprawdził sie idealnie.nie polecam jako dużą pomóc dobry dla tych co ptrzebują doraźnej pomocy a cere mają w miarę ok..

Używam tego produktu od: 6mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[699917].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczny

Mam okropną strefę T plus nieznośną tendencję do ropnych pryszczy na brodzie. Długo szukałam kremu do twarzy. Wypróbowałam wiele marek tańszych i droższych. W końcu będąc w perfumerii Sephora miła pani od Clinique doradziła mi ten krem. Cena jest wysoka, więc nie byłam skłonna go kupic szczególnie, że już na tylu kosmetykach się zawiodłam. Jednak wracając do kraju po wakacjach skusiłam się na super promocję na strefie wolnocłowej. Krem okazał się prawdziwym hitem! Cera jest po nim gładka i nawilżona ale nie tłusta. Wypryski pojawiają się bardzo sporadycznie. Konsystencja jest bardzo lekka i szybko się wchłania. Za duży plus uważam to, że krem jest zupełnie bezzapachowy. Starcza ok. na dwa miesiące (pierwszy kupiłam 15 maja a skończył się dopiero w zeszłym tygodniu) przy używaniu go dwa razy dziennie. Bez wyrzutów sumienia pobiegłam po następne opakowanie.

Używam tego produktu od: od maja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[663429].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie tego sie spodziewalam

Od dawna mam problemy z cera, skusilam sie na serie anti-blemish, bo pomyslalam, ze TA marka z TAKA cena na pewno dadza rade mojej cerze... Nic bardziej mylnego.
Na poczatku bylo widac jakies tam efekty, skora na pewno wydawala sie o wiele czystsza, ale po krotkim czasie ja i wszyscy wokol mnie przestali zauwazac jakiekolwiek efekty.
Produkt stosuje do dzis, ale po malu zamierzam z niego zrezygnowac, bo po jakis 8 miesiacach stosowania powinnam miec juz o wiele lepsza cere, a na razie to jest chyba tylko coraz gorzej.
Kosmetyczka mowi, ze moze to taki okres i inne czynniki wplywaja na stan skory. Mozliwe, ale czy tak silne produkty jak anti-blemish nie powinny dzialac pomimo innych czynnikow?
Sam krem srednio nawilza a bardziej wysusza, ale za to matuje skore. Za to pol gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[628896].usefull || 0 }}% pomocna.

nie za te pieniądze

takie same efekty dają kremy za kilkanaście złotych. krem absolutnie nie pomaga w leczeniu pryszczy, to taki zwykły nawilżacz. matuje maksymalnie na kilka godzin.

plusy:
- ma fajną konsystencję (nie za rzadka, nie za gęsta)
- szybko się wchłania
- nadaje się pod makijaż
- wydajność

minusy:
- nie spełnia obietnic, nie robi nic z problemem pryszczy
- cena nieadekwatna do działania

Używam tego produktu od: grudzien 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[622347].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Krem (emulsja) bardzo dobrze pasuje do mojej skłonnej do wyprysków i błyszczenia skóry. Dobrze nawilża i sprawdza się pod makijaż. Jedyny (poza Idealist EL) po którym moja skóra pozostaje matowa ale nie ściągnięta. Nie lepi się, nie roluje, jest dosyć wydajny. W zestawie z pozostałymi krokami stanowi dla mnie ratunek na gorsze dni. Całości zestawu nie mogę stosować zbyt długo bo przesusza moją skórę ale krem stosowany samodzielnie sprawuje się bardzo dobrze. Nie przepadam za jego zapachem ale jest odczuwalny jedynie przy nakładaniu.

Ilość zużytych opakowań: 4 i następne rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[588598].usefull || 0 }}% pomocna.

jednak niezbędny produkt

Kupiłam całą serię i nie wiem co sądzić. Używam tego kremu/serum od dwóch miesięcy regularnie dwa razy dziennie. Mam wrażenie, że cała seria niewiele robi. Nie odnotowałam pogorszenia ale i poprawy też jakoś specjalnie nie widać. Taki sam efekt osiągnąć można przy zakupie znacznie tańszych kosmetyków.
Serum niestety nie jest zbyt wydajne, przy używaniu dwa razy dziennie niewielkiej kropli już mi fuknęło opakowanie czyli się kończy :/.
Podoba mi się to, że można używać tego kremu pod krem nawilżający i bez problemu można nałożyć na to makijaż. Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

Edit, 27.02.2012 Kupiłam już trzecią tubkę, przy regularnym stosowaniu bardzo poprawia stan cery, makijaż trzyma się cały dzień i często nie mam konieczności poprawiania go. Zostaje u mnie na stałe!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[562265].usefull || 0 }}% pomocna.