Rouge de Revlon

Rouge de Revlon

Zapachy bergamotki, lilii, piwonii i ylang. Dodano akcent cynamonu i białej gardenii, w nucie podstawowej natomiast różowego pieprzu, piżma, drzewa sandałowego, cedrowego, gruszki i heliotropu.

Piękny, zmysłowy flakonik.

Cena: 138 zł

rarytas w dzisiejszych czasach

Udało mi się z głupia rok temu kupić Rouge za bardzo małe pieniądze - 50ml za ok 50 zł. W zwykłej społemowskiej perfumerii na Mokotowie.
Nie znałam dokładnie tego zapachu wcześniej - ale znam podstawy - szalone lata 90te:)
Nie umiem pisać recenzji perfum, na czynniki pierwsze zawodowo rozbieram wino, nie ma już miejsca w moim nosie na inne receptory. Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zapach jest (a może był) niezwykle atrakcyjny i seksowny. Lepszy na zimę niż na lato, dla mnie za ciężki nawet na jesień. Mocno pudrowy, słodkawy, bez owoców. Na noc fukałam odrobineczkę we włosy, mąż był szczęsliwy. Trwałość obłedna. Ostała mi się resztka na dnie i pomalutku się z nimi żegnam, myślę, że bezpowrotnie, bo już ich nie produkują. Żałujcie wielbicielki słodkich, kobiecych, zapachów, które nie miałyście okazji go poznać:( ja choć nie lubię słodkich nut byłam zachwycona, więc wyobrażam sobie, że ktoś kto lubi przeżywałby ekstazę, a jeszcze ta butelczyna..
Załuję, że nie umiem pięknie mówić o zapachach, bo tym akurat należy się cześć i chwała:(

Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

zmysłowy

Opis zapachu podałam w zgłoszeniu. Są bardzo delikatne, zmysłowe. Nie są ciężkie, ale nie jest to też świeży zapach.