Mrs. Potter`s Premium, Moc Bursztynu, Balsam do włosów suchych i łamiących się z ekstraktem z bursztynu i keratyną

Balsam z ekstraktem z bursztynu i keratyną nawilża oraz dodaje blasku włosom suchym i łamiącym się. Keratyna chroni i naprawia strukturę włosa. Balsam bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, nie powodując ich obciążenia. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Sklad: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copoyol, Hydrolyzed Keratin, Amber (Succinum) Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol. Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linolool, Ci 19140

/e/

Nie

No niestety wszystkie balsamy i odżywki Mrs. Potter\'s źle działają na moje włosy, nie chcą się po nich układać i puszą się dziwnie, jakby zupełnie nie nawilżone. Zapach tak intensywny, że nie mogłam go znieść. Mąż wykończył, bo ja nie mogłam niestety. Na plus na pewno cena i ze względu na to można spróbować, bo może akurat komuś podpasuje i będzie miał fajną odżywkę za niską cenę. Ja już się nie skuszę na żaden kosmetyk do włosów tej firmy.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Nie dla mnie

Niestety, nie polubiłam się z tym balsamem. Odniosłam wrażenie, że moje włosy są jeszcze gorsze niż przedtem. Włosy zaczęły się elektryzować, przetłuszczać, były obciążone i dziwnie szorstkie. Wprawdzie ładnie się rozczesywały i pachniały, ale to trochę za mało, aby wystawić pozytywną ocenę.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2-3 miesiące temu

nie wiem

kosmetyk fajny na poczatku stosowania a pozniej wlosy sa coraz bardziej suche,,usztywnione.napuszone
kupilam go bo ma w skladzie keratyne..myslalam ze bedzie mocno odbudowywal wlosy.ale raczej tak sie nie stalo..wlosy dalej sie lamaly i rozdwajaly
zapach koszmarny-intensywny i meski

Używam tego produktu od:1 mis

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

nie jest źle;)

Po ostatniej odżywce Joanny, ta jest całkiem przyzwoita. Nie do końca zgadzam się z pozostałymi recenzentkami.

+ jest gęsta, dobrze nakłada się na włosy i nie spływa
+ nawilża przyzwoicie, u mnie nie zostawia efektu suchego włosa, chociaż wolę intensywniej działające produkty.

- nie podoba mi się jej zapach, przypomina mi jakiś męski zapach perfum. Dobrze, że nie utrzymuje się na włosach.

Jest to przeciętna odżywka, ani taka do której chce wracać, ani koszmarnie zła. Nie wiem czy ponownie kupie akurat tą wersję, ale chciałabym pzetestować inne produkty tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

tragedia

Mam wrażenie, że wszystko o tym specyfiku zostało juz napisane.
Może konkurowac z Niveą w kategorii najgorsze kosmetyki do włosów.
Jest bardzo rzadki, splywa z włosów, nie odzywia, nie nawilża - wprost przeciwnie, po jego uzyciu miałam matowe włosy wyglądające jak siano, które nie dały się rozczesać.
Tragedia, zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zmęczone jedno

Ble...

Właściwie zgadzam się z opinią przemówczyni ;). Bardzo słaby balsam. Może konsystencja i zapach jak dla mnie na plus, ale właściwości? Zero... Przez pierwsze dwa, może trzy użycia byłam zachwycona, że włosy są takie mięciutkie...Muszę wspomnieć, że mam włosy suche i myślalam, że tak odżywka coś z nimi zrobi... Potem okazało się, że najnormalniej na świecie są jeszcze bardziej suche i wyglądają jak siano. W ogóle przestały mi się układać. Musiałam sporo czasu poświęcić, żeby przywrócić je do stanu "używalności"... Generalnie nie polecam, bo nie ma czego.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

słabizna

Ładny zapach - nic więcej.
Konsystencja bardzo lekka, wodnista, spływa z włosów, niewydajna. Mimo dość prostego składu - wysusza, nie wygładza, nie nawilża, właściwie nic nie robi, nawet nie ułatwia rozczesywania.
Nie jestem w stanie niestety nic więcej napisać na jej temat. Zużyłam bez przekonania.