Pilnik do paznokci wielofunkcyjny

Pilnik do paznokci wielofunkcyjny

Mały kolorowy, pilniczek o wymiarach 8,5/1,5/1,5 cm który ma 4 powierzchnie o różnych przeznaczeniach:
- cimnoniebieska do skracania paznokci
- różowa do nadania kształtu paznokciom
- jasnoniebieska do wyrównania płytki paznokciowej
- szara do polerowania

Cena: 8 zł

Beznadziejny

Pilnik dosłownie na raz, o ile starczy na przypiłowanie paznokci u drugiej ręki.
Polerka jak polerka.
Pilnik sam w sobie jest słaby, to bardzo drobnych paznokci.
Ni9e polecam, żałowałam kupna.

bezużyteczny

Produkt nie wart swojej ceny.Wg mnie nie sprawdza się w żadnej z funkcji,które mu przypisano. Nie piłuje ani nie wygładza a wręcz niszczy płytkę paznokcia.Nie sprawdził się nawet jako polerka.Porażka;/

Ech...

Pięknie ów pilniczek wyglądał w katalogu. Opis zachęcał do kupna i się skusiłam. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna i pilnik okazał się wyjątkowo nietrwały.
Stępił się po kilku użyciach, czego nie można powiedzieć o pilnikach za 3 zł. Trochę ponadto zaczął się odklejać...
Za tę cenę spodziewałam się czegoś ekstra a dostałam bubel.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 pilniczek

Avon Mark - relacja

zbędny gadżet

Mam ten pilniczek od bardzo dawna lecz jakiś czas temu wykopałam go z szuflady i zaczęłam używać i musze stwierdzić z nic ciekawego, zbędny gadżet.

Plusy:
+wielkość, zmieści sie do każdej kosmetyczki, torebki.
+dobrze piłuje i wygładza.

Minusy:
-niestety pilniczek jest bardzo słaby jesli chodzi o jakość, najczęściej używałam tej granatowej jak dla mnie to na kilka razy, potem sie ściera jego powierzchnia.

Tak jak już wspomniała poprzedniczka jest dobry jak nie ma sie co z rękoma zrobić w wolnej chwili:)

Używam tego produktu od:rok.
Ilość zużytych opakowań:1.

jako polerka

pilniczek jest mały, 2 strony, które mają służyć do piłowania stępiły się szybko
została mi ta gumowa reszta, która całkiem dobrze służy jako polerka do paznokci - robią sie gładkie i trochę bardziej błuszczące, używałam kiedyś nawet na akryle i było ok
używam jednak polerki rzadko, może dlatego wytrzymała tak długo, ale już widzę,że ściera się, przy regularnym uzywaniu jej trwałość nie byłaby zbyt dobra
dużą wadą jest to, że pilniczke jest mały, nieporęczny, poszczególne "paseczki" wąskie, ledwo mieści sie na nich paznokieć
ot, taki gadżet jak nie mamy co robić z rękami
jednak teraz szukając polerki na pewno wybiorę porządny blok polerski

Używam tego produktu od: ze 2 lata

może być

Jak dla mnie powierzchnie piłujące i wygładzające ok, jak w każdej innej polerce. Denerwuje mnie tylko nieprzemyslane rozmieszczenie (jakoś dziwnie musze obracac, zeby wypolerowac pazury) i mikroskopijna wielkość.
Dlatego go więcej nie kupię

Używam tego produktu od: pol roku?

Nie polecam!!

Spodziewałam się czegoś lepszego za tą cenę, a ten pilniczek to niedość, że taki mały to jeszcze zanim spiłuje jednego paznokcia, mija pół godziny... No, jeżeli tak ma działać pilniczek za 8 zł to ja już wolę kupić sobie o wiele lepszy za 3 zł (ostatnio taki miałam). A poza tym używałam go parę razy i już się stępił :(

tekturowo, gumowo, klejowo

Co za kiczowaty chiński bubel!

Kolor niebieski to papier ścierny - takie coś mogę sobie kupić w praltikerze!

Guma granatowa niby poleruje- tak poleruje jak się to czyni to paznokcia rozgrzewam;/

Guma siwa ma wyrównywać płytkę - rysuje ją:/

Rózowa mi sie odkleiła po pierwszym użyciu i zobaczyłam że to przyklejony papier.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

kipskie

bardz bardzo kiepski !ajgorsze w ym pilnku jest to , ze 2 cianki t zwykły papier scery a obódto plerka nie ma warst psrdniej która mżna wygładić całą płytę.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie, nie, nie

Avon zdecydowanie się nie popisał.
Pilnik, rzekomo wielofunkcyjny, to mój najgorszy zakup roku. Nie spełniał swych podstawowych funkcji.
Jego żywot był naprawdę krótki, stępił się po kilku użyciach.
Trochę lepiej było z polerką, ale wg mnie to za mało by produkt uznać nawet za średni.
Odradzam.

Używam tego produktu od: To był BARDZO krótki czas.

... gadżetośmieć ...

To coś to jest tragedia na pełnych żaglach. Do niczego ten pilniczek mi się nie przysłużył, ani dobrze nie piłował (zużył się natychmiast) ani dobrze nie polerował, że nawet nie przesadzę, kiedy powiem, że w ogóle nie polerował. Ocena w 100% zasłużona, nietrwały i bezużyteczny.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jeden

CO TO JEST?

jednym slowem zenada

pilnik bardzo jest nietrwaly

2 polerki to w ogole nie dzialaja bo sa hmmm jakby to powiedziec bezuzyteczne na pewno nie poleruja

ogolnie pilnik sie rozkleja po bokach

nic nie pomaga w ogole jest neipotrzebny

trzymam go w szufladce ale na pewno juz nie uzyje

bleeeeeeeeeeee

Używam tego produktu od:kilka dni