Pomadka do ust - typ 11

Pomadka do ust - typ 11

Nieśmiertelna dla mnie jest pomadka z witaminami Celii. Kremowa, dobrze nawilżająca, kryjąca, z leciutkim połyskiem. Używam jej bez przerwy od 5 lat i chyba się z nią nie rozstanę. Jest bardzo bardzo trwała (może po części wynika to z tego, że generalnie nie mam tendencji do zjadania pomadek), wybór kolorów duży, a cena, powiedziałabym - wręcz śmieszna w stosunku do jakości. Minusem jest tylko to, że co jakiś czas zmienia się opakowanie pomadki - i to na gorsze. Z rozrzewnieniem wspominam pierwszą wersję - ładne, trwałe opakowanie z jakiegoś tam metalu. Potem było plastikowe, takie smutno-buraczkowe. Plastik jak to plastik, zaraz popękał, a pomadka przy wykręcaniu zaczęła się zacinać. Zawartość opakowania na szczęście pozostała niezmienna, dla mnie po prostu genialna.
Występuje również w wersji perłowej. Zawiera szereg cennych składników służących pielęgnacji delikatnego naskórka ust, skutecznie go nawilżając i natłuszczając. Bogata gama odcieni.

Cena: ok. 5 zł

hehe

Hehe, uwielbiam kosmetyki do malowania ust, wiec lubie ich miec ja najwiecej. Tych z wyzszych pólek mam kilka, ale zawsze kosmetyczke uzupelniam tymi tańszymi, by miec dużo roznych odcieni :P Dlatego wyprobowuałam Celie :P
Coz, opakowanie koszmarne, zapach taki.. przedpotopowy bym powiedziala, ale w zasadzie to calkiem fajna pomadka. Miękka, satynowa, miła w użyciu. Nawilża usta. Ładne, wtapiajace sie w usta odcienie, schodzi rownomiernie (choc szybko oczywiscie), ale jak na produkt, który kupilam za 3 zlote to kurcze, nie jest źle ;)Używam tego produktu od: 2 miesiecy

klasyk

Obniżam ocenę za koszmarne pudełko,rodem z bazaru ruskiego lub kiosku ruchu...ale za cene 5,5 zł-musi być takie...

Wolałabym dopłacić kolejne 5 zł i mieć tą pomadke w ładnym METALOWYM pudełeczku.To pęka,kruszy się co niezmiernie mnie irytuje...jak się ją wyciąga z torby i maluje usta-lepiej,żeby nikt tego nie widział...

Minusem jest też chemiczny zapach.

Teraz plusy-zawsze używam szminek Loreala.Te z Celi są TRWALSZE i mają REWELACYJNA game kolorystyczną,pełną matowych,niezepsutych świecidełkami kolorów.Boski odcien 08,którego nie mogę nigdzie indziej znaleźć... no i jak szoda mi forsy na Loreala bo chcę pokombinować z kolorem to Celia jest super.Aha...nie wysusza ust.

Używam tego produktu od:daaawno
Ilość zużytych opakowań:wiele

warto wypróbować

Używam matowej 18 z witaminką.
Bardzo dobry kosmetyk za niewielką cenę.
Przede wszystkim nie wysusza ust, dobrze się nakłda, przyjemny zapach, dosyć długo utrzymuje się na ustach.Używam tego produktu od: ok. pół roku

depilacja zalety

Do klasycznego makijażu

Nooo, doprawdy... Jestem w pozytywnym szoku. Szminka za grosze (zapłaciłam za nią oszałamiającą kwotę 5 i pół złotych polskich), a lepsza od całych dziesiątek droższych koleżanek. Co z tego, że opakowanie zgrzebne... Za to jaka zawartość! Bardzo przyjemna, satynowa pomadka o bardzo dyskretnym perłowym połysku i akuratnej konsystencji. Jest dość trwała, a dzięki dużemu nasyceniu barwnikiem daje efekt klasycznej elegancji. Uzyskanie go co prawda wymaga albo wyraźnego wykroju ust, albo użycia konturówki, ale warto się potrudzić.
Szminka ma neutralny smak i zapach, powiedziałabym, że taki... pomadkowy. Wielkim atutem jest bardzo szeroka gama kolorów, w tym takich, których na próżno szukać u innych producentów. Może i są one mało nowoczesne i niekoniecznie zgodne z najnowszymi trendami, ale jeśli ktoś miewa potrzebę lub konieczność wystąpienia w absolutnie klasycznej wersji makijażu, to Celia będzie jak znalazł. Mnie udało się kupić odcień, na który polowałam bezskutecznie ze trzy miesiące.
Pomyśleć, że potrzebowałam urlopu spędzanego w tzw. pipidówce i wizyty w tamtejszej drogerii, by odkryć tę szminkę... Gdyby miała trochę lepsze właściwości pielęgnacyjne i ładniejsze opakowanie, to przy tej cenie dałabym 5 gwiazdek. Serio! Kupujcię Celię!

fajna

Ma swoje plusy:
+ jest kremowa
+ bardzo dobrze się ją nakłada
+ pięknie połyskuje na ustach
+ nie jest sucha
+ nie wysusza usta i nie podkreśla już wysuszonych

Minusy:
- nieciekawe kolory
- opakowanie nietrwałe

ilość zużytych opakowań: jedno, przez dobrych kilknaście miesięcy

przyzwoita

Kupiłam (dzięki wskazówce adresowej z Forum - dzięki) pomadkę witaminową nr 10. Kolor dla mnie idealny (notabene dobrany przez ekspedientkę - drugi szok), ale myślę, że jest z tych uniwersalnych, które pasują kilku typom kolorystycznym: lekki, naturalny beż. Pomadka pięknie rozprowadza się na ustach, równomiernie "zjada", nie zostawiając grubych obwódek, jest średnio trwała (powiedzmy do drugiej przekąski), wygląda bardzo naturalnie, wtapia się w usta, ale nie wżera, stąd nie mam kłopotów z jej usunięciem. Pachnie tak jak 20 lat temu pachniały pomadki Celii, których używała moja mama, więc dla mnie jest to szminka pachnąca nostalgicznie. Szkoda, że tak trudno ją kupić. Ma ładne opakowanie (inne niż na zdjęciu), które zeszpecono dużym napisem z nazwą i nie dającą się odkleić etykietą z kodem. Za tę jakość (w cenie 14 zł) wybaczam.

fajowa

Używam nr 10 z witaminami (paniom-wiosnom leży jak ulał).
Musi byc w mojej kosmetyczce, po prostu musi. Jak się kończy, biegnę po następną.
Ma fantastyczną konsystencję, daje taki satynowy, prawie matowy efekt.
Usta nie wysychają, szminka jest tłusta, dobra i na lato, i na zimę.
Producent zmienił opakowanie (nie wiem, czy tych bez witamin tez) i teraz już jest bez zarzutu.
Dałam za nią 11,50zł - pff :)
Jedną gwiazdkę zabieram jednak za zapach, no nieładny jest.

Recenzja: ...

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam tą szminkę nie spodziewając się wiele, ale przyjemnie się rozczarowałam - jakościowo jest porównywalna z jej kilkakrotnie droższymi "koleżankami". Jest miękka, lekka, daje wyrazisty kolor, dobrze się nakłada i całkiem długo wytrzymuje. Podoba mi się sam sztyft, który jest dość cienki, cieńszy niż w innych pomadkach i takim jakoś lepiej mi się maluje. Minusik za to, że pomimo dużego wyboru nie znalazłam odpowiadającego mi odcienia i za pękające opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 na razie.

hmmmm

Po przeczytanych recenzjach spodziewałam sie lepszej szminki.Dla mnie nie jest najlepsza ,slabo kryje i to jej głowna wada,musiałam nałozyc jej bardzo gruba warstwę zeby pokryła usta i wypełniła ich kontur.Kolor ktory wybrałam to bardzo jaskrawy matowy róz(11)taki kolor powinien byc kryjący.Ogolnie to nie wysusza choc kolor troche wżera sie w usta i je przebarwia co zostaje na kilka godzin po zmysciu pomadki.

doskonała

Może nie jest szminką wszechczasów ale jak za taką cenę to uważam, że zasługuje na te pięć gwiazdek. Posiadam wersję witaminową nr. 10 taki brązowy, bardzo elegancki kolorek pasujący do wszystkiego.Szminka dobrze się rozprowadza pomimo szerokiego sztyftu, jest miękka i kremowa. Fajna na każdą porę roku bo jest lekka czyli dobra na wiosnę i lato ale i kremowa i tłusta(nie lepka) więc świetna też na jesień i zimę bo chroni i odżywia usta dzięki zawartości witamin. Wogóle nie wysusza ust a nawet je nawilża. Jest trwała, długo pozostaje na ustach. Wydajna bo jest jej dużo w opakowaniu. Opakowanie niezbyt solidne ale ujdzie szczegolnie to nowe, ulepszone. Naprawdę solidna szminka za nie duże pieniądze jak na taką jakość.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Czego chcieć więcej!?

Szminka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Świetnie nawilża, nie pozostawia przesuszonych ust, tak jak niektóre szminki w wyższej półki. Jej cena jest zaskakująco niska w stosunku do jakość. Może nie ma zbyt dużej palety kolorów, ale łatwo jest dobrać coś dla siebie. Jest trwala, zniesie wszystko a i do opakowania nie mam zastrzeżeń. Jest na pewno kosmetykiem godnym polecenia !!

sentyment

mialam w liceum ta z witaminkami(miala takie wazelinowe kuleczko w srodku) opakowanie wtedy bylo ciemno zielone. Mialam piekny jasny bez. Moim kolezanka sie podobala bo nie zucala sie tak w oczy wiec mozna bylo isc w niej do szkoly i wkoncu nie mialam problemow z suchymi ustami. Po jakims czasie chcialam ja kupic i opakowanie bylo juz inne na dodatek chyba i numeracja sie zmienila bo jasny bez nie byl juz tym jasnym matowym bazem, albo zapomnialam jaki to nr. byl? No ale teraz lubie juz jasne roze (takze transparentne roze)ktore nie rzucaja sie w oczy a Celia zawsze miala duzo kolorow wiec przy nastepnej wizycie w PL napewno sie skusze...