Vitamin C Concentrate 4

Vitamin C Concentrate 4

Zawiera witaminę C, aktywator energii oraz wyciąg z kwiatu pomarańczy. Nawilża i wygładza skórę, pobudza syntezę kolagenu i elastyny i wspomaga naturalną odporność na szkodliwe warunki środowiska.

Cena: 61,50 zł

Ładnie pachnie

Krem o dość gęstej konsystencji.Zdecydowanie nie nadaje się jak dla mnie na lato.Miałam nadzieję , że skoro ma w swoim składzie wit.C to zauważę chociaż jakieś efekty rozświetlające i rozjaśniające cerę...Rozczarowałam się.
Wchłania się powoli , dlatego mogłam go używać na noc.
Pod makijaż się nie nadaje.Fakt: nawilża i natłuszcza cerę.Podobał mi się soczysty , mandarynkowy zapach.Szkoda , że musiał mnie pobudzać wieczorem , a nie rano.
Moim zdaniem nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Rozczarowanie

Osobiście jestem rozczarowana tym kremem. Niestety główne jego zalety są natury estetyczno-olfaktorycznej: piękny pomarańczowo-mandarynkowy zapach, eleganckie opakowanie, przyjemna tekstura (z mikrogranulkami) - a chyba nie to jest najważniejsze w kremie. Jakościowo to dośc pospolity specyfik odzywczo-nawilżający, na pewno niewart swojej wygórowanej ceny (a więc relacja jakość-cena wypada zdecydowanie niekorzytnie). Jeśli ktoś szuka dobrego nawilżającego kremu o podobnych do Revlonu właściwościach aromaterapeutycznych - niech lepiej sięgnie po Miraculum Young Aromaterapia (czy jakoś tak) - pachnie bardzo podobnie, nawilża i wchlania się lepiej, no i cena oczywiście kilkakrotnie niższa.Ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

Ma dość gęstą konsystencję, ale całkiem szybko się wchłania. Mam cerę mieszaną, jest to dla tego rodzaju cery krem odpowiedni na okres jesienno-wiosenny. Na zimę ten krem jest zbyt lekki, na lato za ciężki. Cera nabiera ładnego blasku. Dobrze nawilża. Krem ten jest perfumowany. Z jednej strony to niedobrze - może podrażniać (mnie na szczęśnie nie podrażnił), z drugiej strony cudownie orzeźwiająco pachnie. Samo wmasowywanie tego kremu działa odpężająco :)Ingredients: Aqua, Dibutyl Adipate, Cyclomethicone, Octyl Palmitate, Vitis Vinifera, Citrus Dulcis, Stearoxy Dimethicone, Polysorbate 60, Butyrospermum Parkii, Glycerin, Sorbitan Stearate, Myristyl Myristate, Behenyl Alcohol, Isopropyl Lanolate, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Diphenyl Dimethicone, Citrus Aurantium Dulcis, Tromethamine, Arachidyl Alcohol, Methylparaben, Parfum, Dimethicone, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Quaternium-15, Stearyl Alcohol, Retinyl Palmitate, Propylparaben, Ethylparaben, Trisodium Edta, Urea, Sorbitol, Tea-Lactate, Octyl Cocoate, Carbomer, Lactic Acid, Sodium Lactate, Serine, BHT, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Artemia Extract, Ascorbic Acid, Atelocollagen, Phenoxyethanol, Pantothenic Acid, Sodium Chondrotin Sulfate, Allantonin, Lauryl Aminopropylglycine, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Buthylparaben, Beta-Carotene, Cl 73360, Cl 77492, Cl 15985, Cl 77891, Cl 19140