Fleur de The

Fleur de The

Woda toaletowa o zapachu zielonej herbaty w spray'u.

Cena: 35,00 zł / 100 ml

Czuć herbatę - wspaniale :-)

Zapach Fleur de the jest a raczej był jednym z moich ulubionych.Wspaniale układał się na mojej skórze-świeży,delikatny i bardzo kobiecy.Napisałam,że był moim ulubionym ponieważ odkąd go wycofali z produkcji nigdzie nie mogę go dostać (czytaj. nie tylko sklepy YR).Może któraś z Was wie,gdzie można je kupić,albo ma do odsprzedania?

Używam tego produktu od:5 lat

ten zapach pasuje do mnie;)

fleur de the to zapach taki codzienny w miare lekki,kobiecy zapach;
uwielbiam spryskac sie ta woda i isc na zakupy....
kiedy pierwszy raz powachalam te perfumy(u koleżanki) jakoś nie zrobiły na mnie wielkiego wrazenia-póżniej dostałam od tej właśnie kolezanki flakoni na jakąs okazje i po drugim wyperfumowaniu:)się moje serce i nos oszalało na punkcie tego zapachu;-

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:3 a moze nawet 4 zostało mi jeszcze pół i szukam nowego flakonika

fajny zapaszek

rzeczywiscie pachnie jak herbata (taka czarna fusiasta) zdodtakiem kwatow, dla mnie jest zbyt mdły , taki duszący, ale uroczy nie jest, ale niektorym moze sie podobac

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

woda odświeżająca

To kolejna propozycja YR-świeża, lekka i bezpretensjonalna.I takie zapachy YR wychodzą (choć są nietrwałe,ale to dotyczy nawet lekkich wód ekskluzywnych:) I lepiej nich nie wypuszczają;) wód niby-orientalnych, bo z tym jest gorzej(łatwo wyczuć tandetnosć) .<BR>Zaliczyłabym ją do kategorii wód odświeżających(częstsza nazwa na polskim rynku to spray do ciała).Na pewno nie zasługuje na nazwę :perfumy:)Zapach jest przyjemny, w sam raz na leniwe, wiosenno-letnie weekendowe przedpołudnia. Z modnych ostatnio zapachów zawierających zieloną herbatę(Coty, Green Tea E.Arden) ten podoba mi się najbardziej.Trudno ocenić flakon:jak na perfumy brzydki,ale przecież ta woda nie aspiruje do bycia perfumami.Takie lekkie wody odświeżające są kupowane wręcz na litry w krajach o gorącym klimacie i nikt nie zwraca uwagi na opakowanie.A nam klimat też się ociepla wiec warto kupić te<BR> 100 ml Fleur de The.

OK

No coz, nie jest to szczyt wyrafinowania, ale lubie ten zapach na weekendowe leniwe dni, kiedy nie musze wychodzic miedzy ludzi:)<BR>Jest delikatny, swiezy, ale jednoczesnie miekki. Nietrwaly, ale to dobrze:) Sa jeszcze "perfumy" w kremie o tym zapachu, ale nie wiem czy dostepne w POlsce. Ona pachna troszeczke slodziej, ale tez sa przyjemne.

bardzo fajny

Chyba pierwszy zapach który nie rozwija się na mnie w słodką landrynkę, a pozostaje świeży. Dlatego bardzo go lubię, używam też mleczka do ciała z tej linii. Layering pomaga przedłużyć zapach, bo trwały to on nie jest. Ale piękny :) Super na lato, teraz używam tylko okazjonalnie.