Shampooing Chevaux Gras (Szampon z zieloną glinką do włosów przetłuszczających się)

Szampon na bazie glinki zielonej, przeznaczony dla włosów tłustych, działanie bakteriobójcze, oczyszczające, przeciw łojotokowi, zamyka łuskę włosa, wzmacnia włosy.

stronzo!

Początkowo myślałam ,że był to strzał w dziesiątkę, teraz po roku stosowania na głowie mam jeden wielki kołtun zamiast wlosków .Szampon jest agresywny dla skóry i włosów, obciąża je i powoduje że są oklapnięte.Nie polecam osobom o delikatnej czuprynie .

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:około 7

koszmar

Zgadzam sie z moimi poprzedniczkami. Obrzydliwie lejacy sie zielonkawy płyn, włosy po nim sa sliskie, skołtunione. A zadnego przedłuzenia zywotu włosów tym bardziej nie zauwazyłam:(Koszmarek.

koszmar

Przekonała mnie ta glinka, muszę przyznać, ale już przy pierwszym użyciu zaczęłam wątpić w mozliwości tego szamponu.
Zapach, kosystencja i kolor - poniżej wszelkiej krytyki.
Naprawdę, trzeba być twardzielką, żeby zaryzykować potraktowanie tym włosów.
Ja jest super-twardzielka ;) i zuzyłam calutką butlę, do końca - na szczęcie nie jest zbyt wydajna. ;)
Włosy nie tylko nie zmniejszyły swojego przetłuszczania, ale wręcz zwiększyły!
Dotychczas musiałam myć co 24 godziny a po użyciu tego szamponu po około 12-15 godzinach moje włosy wyglądały jak pokryte błyszczącym, tłustym CZYMŚ.
Odradzam w 100%. Szkoda poświęceń.

3 rodzaje dolnej kreski

zawiodłam się

Uwielbiam kosmetyki firmy Argiletz - maseczki z glinki,kremy - są świetne , dlatego z równym entuzjazmem zaczęłam stosować szampon do włosów tej firmy.Okropny!!! Zapach taki ,że już w chwili odkręcania butelki miałam dość, obiecywanych efektów nie zauważyłam i miałam po nim łupież.Zużyłam tylko pół butelki dlatego nie ocenię na jedną gwiazdkę bo może za krótko używałam aby spodziewać się pozytywnych efektów.