Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Cena już od 15,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Guma modelująca Chaotic (poziom utrwalenia 3) pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Słodkawy, kuszący zapach soków owocowych idealnie komponuje się z kreatywnym nieładem, który dowolnie tworzysz skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy. Chaotic daje absolutną swobodę działania Twojej wyobraźni.

gumy
utrwalające, wygładzające
zapachowa
w słoiku
Utrwalenie
mocne

Daje wymarzony efekt

Ten produck kupilam dla mojego chlopaka, gdy po raz pierwszy od lat poszedł do fryzjera zrobic sobie fajna fryzure, zamiast ostrzyc głowę w domu maszynką. Zaskoczylo mnie jak niewiele produktu potrzeba do ulozenia fryzury i jak szybko sie to udaje.
Po jakims czasie uzylam ja u siebie do przygładzenia krótkich włosków na skroniach ktore sterczą do góry. Guma sprawdzila sie w tym idealnie, lepiej niz lakier do włosów! Włosy byly ulozone caly dzien, niesklejone. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117921].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z lepszych

Idealna do stylizacji krótkich włosów. Guma w niebieskim kolorze, w ładnym metalowym słoiczku o równie ładnym zapachu.
Nie skleja włosów, wyglądają naturalnie ( bez efektu hełmu na głowie).
Włosy nie są obciążone, odbite od skóry głowy, dzięki temu wydaję się że jest ich dużo więcej.
Utrwala fryzurę na cały dzień, a nawet jak trochę przyklapnie to wystarczy przeczesać ją rękami aby efekt powrócił.
Jest bardzo wydajna. Przy codziennym stosowaniu przez 7 m-cy pozostało jeszcze pół opakowania.
Cena w promocji waha się między 14 - 18 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000499].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna!

Bardzo dobra guma, chyba najlepszy z wielu dotychczas wypróbowanych kosmetyków do stylizacji włosów.
+ nie skleja włosów
+ nadaje połysk
+ utrwala fryzurę na cały dzień
+ piękny kolor, zapach, fajna lekka konsystencja
+ genialne sprawdza się dla b. krótkich fryzur
+ pomysłowe poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: od kilku dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829845].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

fajna guma

Produkt zakupiłam od razu po wyjściu od fryzjera, kiedy to ścielam włosy na krótko (ale nie na jeżyka). Potrzebowałam czegoś co nada mojej grzywie lekki nieład. I produkt sprawdza się w tej kwestii. Nie możemy od niego oczekiwać, że utrwali nam ten nieład na cały dzień (nie wiem czy takie kosmetyki w ogóle istnieją). Poza tym moje włosy są na tyle oporne na wszelkie targanie (ich naturą jest raczej leżeć gładko i prosto), że ta guma i tak dokonuje cudów. Co w niej lubię?

+ \'robi\' bałagan na głowie, ale jest on kontrolowany, mogę go w każdej chwili zmienić, a jak opadnie to wystarczy, że lekko poczochram włosy i znów jest fajnie
+ ładnie wygładza włosy, zaraz po suszeniu uspokaja wszystkie odstające włoski, nadaje im połysku
+ przy umiejętnym użyciu nie obciąża włosów, można się go pozbyć czesząc włosy (nie należy nakładać jej zbyt dużo; ja daję odrobinę rano i potem w ciągu dnia ewentualnie poprawiam jeszcze odrobiną)
+ bardzo fajne opakowanie (to ono mnie przyciągnęło w sklepie), aczkolwiek czasem trudno się zakręca, ale mi to nie przeszkadza, bo nie ma szans, żeby kosmetyk \'uciekł\' nam z pudełka - jest bardzo gęsty
+ cudny zapach, bardzo radosny, że tak powiem :)
+ łatwo schodzi z rąk, wystarczy opłukać je wodą
+ nie zauważyłam, żeby jakoś wpływał na stan moich włosów, ale używam go dopiero od dwóch tygodni
+ chyba wydajny, po 2 tygodniach niewiele go ubyło, a używam codziennie
+ tani i łatwo dostępny

Minusów na razie nie zauważyłam. No może to zakręcania słoiczka, ale jak już wspomniałam nie stanowi to problemu, bo kosmetyk i tak nie wypłynie. No i na pewno nie polecam osobom, które oczekują super hiper bałaganu i utrwalenia, bo to nie to. Daje naturalny efekt (a to lubię najbardziej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[738217].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Długo,długo była to moja ulubiona guma do włosów.Fajne pudełeczko wygodne podczas aplikacji,bardzo ładny zapach i przesliczny niebieski kolor.super stroszy włosy i uklada je.bardzo wydajna,mimo ze maz ja podbierał starczała na długo.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638387].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Podbieram mężowi do akcentowanie końcówek, wygładzania napuszonych włosów czy gładkich koków i kucyków. Mąż natomiast stawia na baczność wszystkie swoje dziwaczne fryzury- jest wielbicielem asymetrycznych cięć i odważnych fryzur. Kosmetyk sprawdza się świetnie- na przyjemną konsystencję, zabawny niebieski kolor, nienachalny zapach. Nie niszczy włosów, łatwo się wyczesuje i wymywa. Polecamy!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[579107].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna!

Zdecydowanie najlepsza guma do włosów jaką miałam!

Gęsta, nieklejąca się konsystencja o przepięknym zapachu! Maleńka ilość wystarcza żeby cała czupryna przesiąknęła zapachem tej gumy, co jak najbardziej mi odpowiada.
Już mam długie włosy i w dalszym ciągu używam tej gumy. Głównie po to, aby nadać im świeżości w drugim dniu po myciu (lekko je unosi i perfumuje).

Zawsze lubiłam artystyczny nieład i dopóki się to nie zmieni będę się zaopatrywać w ten kosmetyk.
Oczywiście jak ten już mi się skończy, bo jest bardzo wydajny. Kupiłam go rok temu i mam go i mam...
Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[437638].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Całkiem dobra guma. Używałam jej głównie do ujarzmienia moich odstających włosków kiedy to jeszcze mi się puszyły. Dobra jest też do wycieniowanych włosów na końcówki; ładnie je unosi i cieniowanie jest ładnie podkreślone. Nie usztywnia tak jak żele- zostają elastyczne. Bardzo wydajny i fajnie pachnący produkt!
Opakowanie też mi się baaaaardzo podoba.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[429526].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest źle

Guma świetnie nadaje się do układania krótkich włosów, dobrze i na długo utrwala - można nią zrobić poczochraną fryzurkę.
Bardzo podoba mi się design opakowania - praktyczne i ładne. Zapach też ok.
Trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić z ilością, gdyż łatwo o efekt tłustych włosów! Za to właśnie odejmuje gwiazdki. W tej cenie znam lepsze.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[362177].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia zadanie;)

Nie używam jej często, tylko gdy po myciu odstają mi co po niektóre kosmyki, wtedy spisuje się w sam raz. Podoba mi się jej lżejsza konsystencja, miałam dość wosków po których włosy były jak strąki i wszystko się kleiło:\ A tak wcieram w ręce, przygładzam co trzeba, myję ręce (łatwo się spłukuje) i po sprawie:) No i jak zwykle - obłędny zapach;]

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[344778].usefull || 0 }}% pomocna.