Hean, Linia klasyczna, Szminka (stara wersja)

Hean, Linia klasyczna, Szminka (stara wersja)

Szminka za przysłowiowe "grosze". Była moim pierwszym kosmetykiem i do tej pory ją kupuję. Firma ta ma duży zestaw kolorów, ale ja kupuję ciemno różową z perłowym odcieniem (nr 84). Długo trzyma się na ustach (ładniej się prezentuje z konturówką) zużywam ją do samego końca. Mam nadzieję, że zawsze będzie można ją kupić.

Cena: kilka zł

mimo wszystko

cena kusi, wielka paleta odcieni kusi niczym cena, a wręcz macha do nas łapkami, złote opakowanie do bólu urocze, zapach jak na szminkę dziwny.
szminka w odcieniu malinowy sorbet była eksperymentem i jak na eksperyment spelniła oczekiwania. na ustach wygląda ładnie, dobrze się trzyma, ale, jak juz dziewczyny pisały, wysusza, więc bez nawilżającej bazy może być ciężkawo. używam sporadycznie, więc mnie to tak bardzo nie przeszkadza, ale do codziennego użytku może warto się rozejrzeć za czymś innym.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Antyszminka

Nie :( Właściwie co to jest?
Nie upiększa, żałuje zakupu, znowu cena skusiła, szkoda, że nie zajrzałam na wizaż wcześniej, nie kupiłabym.
Kolor zchodzi błyskawicznie.
Takim szminkom mówimy zdecydowane Nie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:nabyłam jedno, nie powtórzę błędu tego więcej

Marna jakość za niską cenę

Kupiłam tę szminkę jakiś rok temu - miałam wtedy czas szminek beżowych, z różnych półek, a ta miała lekko złotawy odcień i bardzo mi się spodobała.
Napisy starły się szybko, ale to nigdy nie było dla mnie problemem.
Niestety, to co szminka zrobiła po kilku dniach używania z moimi ustami, było znacznie ważniejsze. Już po pierwszym użyciu miałam wrażenie jakby ściągnięcia, ale mam tak przy wielu szminkach, więc nie zwróciłam większej uwagi. Jednak po kilku dniach (3, może 4) usta były całe jak spierzchnięte, pojawiło się masę skórek (na ustach i wokół) - kompletne wysuszenie.

Stanowczo nikomu nie polecam. Ilość kolorów i niska cena nie są warte leczenia warg przez kolejne tygodnie.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Wysusza i... znika!

Wybór kolorów duzy, można naprawdę wyszukać odcień jakiego szukamy. Ja akurat poszukiwałam pomadki pomarańczowej, i nigdzie nie mogłam na taką natrafić, w końcu odnalazłam ją w małym sklepiku Hean (a było ich w różnych odcieniach pomarańczy kilka!). Pachnie specyficznie, a kolor na ustach jest nader intensywny (trzeba lekko ją zatrzeć po aplikacji). Niestety - wybitnie wysusza wargi a poza tym znika w tempie ekspresowym. Nie warta jest więc nawet tych kilku zł (lepiej zakupic MissSporty za podobna cenę).
Jakość fatalna, aż dziw że ciągle utrzymuje się w sprzedaży. Przypomina produkt z lat 80. - tak jest archaiczna i beznadziejna jeśli chodzi o jakąkolwiek pielegnację ust - a szkoda, bo paleta kolorów jest, jak wspomniałam, interesująca.
Na koniec powiem krótko - omijać!

Używam tego produktu od: wiosna 2006
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć 1

tandetna

Pierwsza rzecz, do jakiej sie doczepie, to tandetne plastikowe opakowanie, z ktorego od razu schodza napisy.
Szminka jest tlusta i gesta. Dobrze kryje usta, ale nie wyglada na nich naturalnie. Tworzy swojego rodzaju maske.
Szkoda kasy na nia, bo z nizj polki mozna miec o wiele przyzwoitsze szminki w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

hue hue hue...

No to jeszcze jedna recenzja testowanego kosmetyku firmy hean - Szmina.

Zaczne od opakowania - dawno nie wiedzialam czegos tak brzydkiego, topornego. Jesli ktos nosilby ja w kosmetyczce musialby sie malowac w ukryciu bo sciera is enapis, plastik matowieje.

Sam sztyf - Jak juz kolezanka jakas okreslila - jakos bazarowa. Hean sie stara - oferuje duzo kolorow ale trwalosc to wciaz nie to. Zchodzi z ust bardzo szybko bo np jest za tlusta a inna skolei na tych ustach zasycha niczym 'super hiper mega trwalas szmina' tworzac przy tym efekt super zmarszczek. Zdarzaja sie tez modele z peelingiem :D hahah ale to akurat nie tyle efekt zamierzony co wypadek przy pracy. Coz za uczucie pociagnac po delikatnych wargach sztyftem zrobionym z piasku ;)

Lezy tych modeli troche u mnie w domku i jakos nie ma chetnych do uzywania.

W sklepie taka smzina nie ejst duzo tansza od lepszych odpowiednikow.

Dostaje za darmo i sie czepiam, jestem niewdzieczna ale nie polecam!!!

nie

nie jest to pomadka droga,ale sa w tej cenie innych firm o niebo lepsze np constance caroll, vipera. POmadka ma za sliską kosystencje m nie trzyma sie z ust, ma po prostu jakość bazarową, odradzam

Lepiej kupić inny

Kupiłam mamie, bo sama szminkami się nie maluje, ale później jakoś trafiła do mojego koszyczka no i już została, ale tylko dlatego że ma bardzo ładny odcień, prawie taki sam jak moje usta, ale za to niezbyt przyjemnie pachnie i ma kiepską trwałość, plus za duży wybór kolorów

szybko spływa

Kupiłam nr.16 odcień złotawy jeszcze wtedy gdy były w bordowych opakowaniach - byłam zadowolona z koloru (porównywalny z miss sporty nr.129) i ceny bo co do jakości to nie bardzo - warstwę szminki "zjadłam" po godzinie no i opakowanie jest bardzo nietrwałe.

może być

Jak na tę cenę może być. Ale mogłaby dłużej trzymać się na ustach, a napis "Hean" bardzo szybko starł się z oprawki, a ja nie lubię tandetnych opakowań, za co tylko dwie gwiazdki. Albo dodam jeszcze jedną, za to, że jest sporo kolorów do wyboru (niestety niewiele dla mnie :( )