hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

hi hybrid, Top no wipe (Top hybrydowy)

Manicure hybrydowy wymaga fenomenalnego zakończenia, które oferuje top do lakieru hybrydowego hi hybrid. Top hybrydowy hi hybrid zapewni Ci trwałość stylizacji i intensywność kolorystyczną lakieru hybrydowego przez wiele dni. Mało? Nasz top do hybryd został stworzony w formule no wipe, co oznacza, że nie musisz przemywać warstwy dyspersyjnej powstałej po utwardzeniu w lampie UV.

Ranking topów hybrydowych? To nie dla nas! Top do paznokci hybrydowych hi hybrid jest uwielbiany przez setki klientek, a one nie mogą się mylić! Wypróbuj już dzisiaj idealne zakończenie każdej stylizacji hybrydowej. Top No Wipe hi hybrid to najlepszy sposób na zabezpieczenie swojego manicure hybrydowego.

Zdecyduj się na doskonały top do lakierów hybrydowych hi hybrid i sprawdź jak łatwo i przyjemnie zachować cudowny manicure hybrydowy przez wiele dni!

• Polyurethane Acrylate Oligomer,
  • Hema,
  • Hydroxycyclohexyl phenyl ketone,
  • Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide

Dobre wykończenie hybrydy

plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ nadaje blask
+ nie wymaga przecierania
+ wygodny pędzelek

minusy:
- dość nietrwały

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ ładne opakowanie

Bez większych zarzutów ;)

Podoba mi się ten produkt. Do tej pory miałam okazję użyć tylko topu no wipe marki Semilac i nie widzę specjalnej różnicy między nimi jeśli mówimy o jakości, nosi się je praktycznie tak samo.

Top ma odpowiednią konsystencję. Na tyle gęstą, żeby nie spływał na skórki i taką, aby dobrze się rozprowadzał. Trzymał mi się w błyszczącej formie praktycznie do całkowitego usunięcia hybrydy. Co prawda w drugim tygodniu blask nieco zmalał, ale i tak błyszczenie było wyraźnie widać (i wydaje mi się to całkiem normalne, że blask różni się między pierwszym a np dziesiątym dniem noszenia).

Co ciekawe pod lampą top przybiera intensywnie niebieski kolor (totalnie kontrastowy do aplikowanej wtedy fuksji i to było fajne zaskoczenie). Co więcej, podczas utwardzania dzięki wybiciu jego koloru wyraźnie widać ewentualne niedociągnięcia i jest szansa to poprawić jeśli zareagujemy odpowiednio szybko (czytaj zaraz po włączeniu lampy).

Może zapach nie jest najprzyjemniejszy przy pierwszym kontakcie, ale całkiem szybko się do niego przyzwyczaiłam i podchodziłam do niego neutralnie. Design opakowania bardzo fajny - biało-czarno-pasteloworóżowy:) pędzelek gładko sunie po płytce, żadne włoski nie odstają i odpowiednio się rozczapierza.

Trwałość dałabym 3/5. Dlaczego? Ponieważ po około tygodniu noszenia wytarł mi się cały wolny brzeg, na jednym paznokciu doszło do odpryśnięcia lakieru a na drugim lakier mi pękł (widać było linię pęknięcia). Reszta paznokci (poza wolnym brzegiem) była bez zarzutu. Poza tym - dwa paznokcie zawsze mogę poprawić, bo uderzenie w coś ręką się zdarza.. i śmigać z hybrydą dalej :)

Cena produktu to 19,99zł za opakowanie o pojemności 5ml. W mojej ocenie cena jest dobra, adekwatna do jakości. Nie mam do niego większych zarzutów, bo mimo wszystko przedłuża trwałość stylizacji i nadaje całości pięknego wykończenia. Dodatkowo dzięki temu, że nie trzeba go na koniec przecierać oszczędzamy cleaner. Warto dać mu szansę:)

mocny blask!

ten top skradł moje serce! zapewnia idealny blask na minimum 14 dni i rzeczywiscie! podczas zdejmowania paznokci top nadal pięknie lśni. ma nieco gęstszą konsystencję od bazy. nie spływa, nie zalewa skórek, nie kurczy się pod lampą. na pewno kupię kolejne opakowanie ponieważ to jest bardzo dobry produkt! dodatkowo ma niską ceną. chętnie kupiłabym bazę w większej pojemności np 10 ml. jestem z niej bardzo zadowolona.

Aż żal ściągać mani...

Top do hybryd marki hi hybrid otrzymałam w zestawie startowym w ramach testu na Wizażu.
Wcześniej z tego typu manicurem miałam do czynienia tylko w szkole kosmetycznej. W warunkach domowych wybierałam klasyczne lakiery. Dlatego zapraszam na relację okiem laika. ;-)

Top znajduje się w buteleczce o skromnej i pastelowej stylistyce, jak reszta lakierowych produktów tej marki. Na boku butelki i na wierzchu nakrętki umieszczona jest nazwa danego produktu, więc nie powinny się mylić, np. z bazą.

Pędzelek jest średniej szerokości, okrągły i prosto ścięty na końcu. Podczas malowania tworzy jednolity wachlarz na płytce paznokcia. Dobrze leży w dłoni i nie sprawia najmniejszego problemu podczas aplikacji.
Top jest gęsty, ale można go położyć cienką warstwą. Nie zalewa skórek i nie spływa po płytce.
Dobrze się utwardza. Nie kurczy się i nie schodzi z końcówek. Mani nosiłam przez 2 tygodnie i przez ten czas niezmiennie błyszczał, jak szalony. Nie pękał. Nic się z nim nie działo. Hybrydy ściągnęłam z uwagi na duży odrost i chęć sprawdzenia kolejnych kolorów. Teraz mam kolejny raz nałożony i również spisuje się wyśmienicie.
Nie trzeba go przecierać po końcowym utwardzeniu.

Cena jest porównywalna z innymi topowymi markami. Aczkolwiek ja z chęcią widziałabym większą pojemność, bo jednak bazy i topy zużywają się szybciej, niż lakiery.
Podczas malowania delikatnie śmierdzi, ale to i tak nic przy tradycyjnych lakierach.
Dostępne chyba tylko w sklepie internetowym marki.

totalny must have

Jest to świetna alternatywa dla droższych marek jak np Semilac.
Top bardzo ładnie się rozprowadza, nie spływa na skórki a ładnie równo rozchodzi się po płytce paznokcia.
Nie trzeba go przemywać. ładnie błyszczy nawet po kilku tygodniach.

Zakupię ponownie!

Bardzo dobry top jak na wymagania "domowe". Efektowny i szybki manicure bez potrzeby wygospodarowywania sobie dużej przestrzeni :) Największą zaletą jest TRWAŁOŚĆ, bez dwóch zdań !

Plusy:
- ładny design, kolorystyka, dobrze zapakowane
- efektowny, trwały manicure- top się nie ściera, nie traci połysku , brak ubytków, odprysków
- bardzo, bardzo trwały efekt ( manicure zmieniłam po 2 tygodniach, bez ubytków, po prostu mi się znudził ;) )
- odpowiedni pędzelek do rozprowadzania i gęstość lakierów, bazy i topu, przypadnie do gustu początkującym :) Łatwa aplikacja, bez rozlewania, rozpływania się
- prawdziwy no-wipe :D
- pod lampą "oddaje" kolor, łatwo zauważyć precyzje / ubytki aplikacji :)
- cena

Minusy:
- brak

Z czystym sumieniem POLECAM!!! ponieważ obecnie jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku topów, szczególnie no-wipe :)

Cudo!Cudo!

Ostatnia część manicure hybrydowego :)
1.Opakowanie:
Mała bardzo wygodna buteleczka.Idealnie rozprowadzający produkt pędzelek.Nic się nie rozlewa.Produkt posiada naklejkę z nazwą więc nie pomyli nam się on z bazą czy innym lakierem.
2.Działanie:
Produkt jest postaci bezbarwnej.Jest bardzo gęsty więc nie trzeba dużej ilości aby pokryć paznokieć.Jest tym z topów,których nie trzeba przemywać cleanerem co oszczędza czas.Do tego wystarczy go przytrzymać tylko 60 sekund pod lampą.Dodatkowym i zaskakującym dla mnie dodatkiem jest to,że świeci pod lampą dzięki czemu możemy zauważyć czy dobrze nałożyliśmy i pokryliśmy paznokieć.Wytrzymuję on naprawdę długo.Próbowałam go z innymi firmami typu SEMILAC czy NEONAIL i tak samo dobrze zabezpiecza lakier.

Super produkt!

Top ma bardzo fajny pędzelek, który równomiernie pokrywa paznokieć doskonale manewrując przy skórkach dla równego zabezpieczenia paznokcia bez ich zalewania.
Przez 10 dni jego noszenia (tyle wytrzymywałam bez zmieniania hybryd) nic się nie starło i nie straciło blasku.
Dodatkowym plusem jest brak warstwy dyspersyjnej po wyjęciu z lampy, a więc pozbycie się konieczności przetarcia paznokcia cleanerem.

Bardzo fajny produkt!

Finalna część manicure to zabezpieczenie całości a pomocą topu, który przedłuży trwałość lakieru i ochroni przed zarysowaniami czy szybszym ścieraniem. W tym celu niezbędny jest dobrej jakości Top, ten marki hi hybrid z pewnością taki jest.

OPAKOWANIE

Top zamknięty jest w małej buteleczce, która bardzo przypomina Bazę, więc na początku radze czytać, co trzymamy w ręce. Na górze opakowania znajdziemy jednak naklejkę z nazwą produktu, na przedniej naklejce z logo również na czarnym tle mamy nazwę. Kolorystyka jest pastelowa, z białymi i czarnymi dodatkami – całość prezentuje się prosto, ale zarazem schludnie i elegancko.

TOP

Ma formę bezbarwnego lakieru. Nakłada się go szybko i sprawnie dzięki wygodnemu i praktycznemu pędzelkowi. Pędzelek jest dosyć szeroki i świetnie dopasowuje się do kształtu paznokci. Top ma odpowiednią konsystencje, nie jest rzadki ani zbyt gęsty. Wystarcz 1-2 razy zanurzyć pędzelek w buteleczce, aby pokryć wszystkie paznokcie – jest niezwykle wydajny. Wystarczy utwardzać przez 60 sekund i gotowe. Nadaje stylizacji pięknego i trwałego blasku i zwiększa trwałość nie zmieniając przy tym koloru. Jego zapach przypomina nieco spaleniznę, na początku nie spodobało mi się to i miałam wrażenie, że coś się pali. Może jestem przewrażliwiona na punkcie zapachów, bo bardzo szybko zniknął. Podoba mi się to, że topu nie trzeba już przemywać, co pozwala zaoszczędzić trochę czasu a przy okazji jest bardzo praktyczne. Stylizacja trzyma się aż do usunięcia, jest odporna na ścieranie, cały czas wygląda jakby była zrobiona przed chwilą.

PLUSY
+ ładny design
+ łatwość stosowania
+ świetny, szeroki pędzelek
+ wydajność
+ nadaje paznokciom blasku
+ przedłuża trwałość stylizacji

MINUSY
- na początku niezbyt przyjemny zapach, ale przyzwyczaiłam się do niego

Super

Top hybrydowy umieszczony jest w białej buteleczce 5 ml, podobnie jak inne lakiery tej firmy.
Top dobrze się rozprowadza, ma odpowiednią konsystencję. Pędzelek jak dla mnie bardzo wygodne. Produkt nie spływa z powierzchni paznokci.
Pozostawia kolor bez zmian, dobrze nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jakością nie odbiega od innych marek (nawet tych wiodących).
Cena jak najbardziej na plus.

Bardzo dobry

Jest to chyba najlepszy produkt z zestawu, lepszy od topu z Semilac.
Konkurent zmienia kolor lakieru na który jest nakładany a top z Hi Hybryd pozostawia kolor bez zmian, bez niebieskiego odcienia.
Dobrze nabłyszcza, przedłuża trwałość lakieru i jest w rozsądnej cenie.
Same plusy

Sprawdził się

Jakością nie odbiega od innych wiodących marek. Super konsystencja i trwałość produktu. Spokojnie utrzymuje się 21 dni. Mniejsza pojemność zawsze mile widziana, ponieważ szybciej ją zużyje i nic mi się nie zepsuje. Za tę cenę serdecznie polecam.