Semilac, Polerka 400/4000

Semilac, Polerka 400/4000

Szeroka polerka w kolorze biało-różowym. Idealnie wystopniowana ziarnistość w polerkach Semilac zapewni naszym paznokciom idealną trwałość, połysk i jednolitą gładkość. Wygładza paznokcie naturalne, żelowe oraz akrylowe - nadaje się zarówno do manicure jak i pedicure. Polerka Semilac wykonana jest z najwyższej jakości surowców przeznaczonych do profesjonalnej stylizacji paznokci.

pilniki

Miewałam lepsze polerki

plusy:
+ delikatna dla paznokci
+ dosyć dobrze wygładza i matowi płytkę
+ ładnie nabłyszcza

minusy:
- łatwo się wygina
- mało precyzyjna

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
- szybko się zużywa

Genialny produkt! Pięknie nabłyszcza paznokcie, wyrównuje małe nierówności i efekt jest długotrwały. Produkt jest łatwy w użyciu. Polecam dla tych, którzy chcą mieć pięknie błyszczące, naturalne paznokcie! Na pewno nie pożałujecie! :)

Umiarkowanie przydatna, za to dobrej jakości

Polerkę kupiłam wraz z kilkoma innymi akcesoriami, gdy kompletowałam swoją hybrydową "wyprawkę", trochę mnie wtedy poniosło i nie zastanawiałam się zbytnio nad przydatnością - chciałam mieć pilniki i polerki o różnej gradacji, tak na wszelki wypadek. Do polerowania używałam wcześniej czterostronnych bloczków.

Polerka 400/4000 owszem, przydaje się, ale połowicznie. Strona o gradacji 400 rzadko znajduje się w użyciu, ponieważ nie bardzo wiem, do czego miałaby służyć. Jest zbyt miękka, aby wyrównywać płytkę czy cokolwiek zetrzeć, z bloczkiem polerskim w ogóle nie ma porównania. Stosuję ją wyłącznie do końcówek/brzegów paznokcia. Czasem po opiłowaniu są dość ostre, a wtedy wygładzam końce i boki gradacją 400 jak takim gąbkowym pilnikiem. W żadnej innej roli ta strona się u mnie nie sprawdza.

Korzystam głównie z drugiej części polerki. Gradacja 4000 to coś, czym żadnej krzywdy zrobić sobie nie można. Służy wyłącznie nabłyszczaniu płytki paznokcia i dobrze się z tego wywiązuje. Czasem "skrzypi" w trakcie pracy, ale pazurki wyglądają bardziej zdrowo, istotnie nabierają połysku, a efekt ten utrzymuje się nawet do kilku dni.

Polerka Semilac jest szersza od chociażby pilników i wygodnie się nią operuje. Zdecydowanie częściej korzystam z bardziej miękkiej strony, dla drugiej musiałam wymyślić jakieś zastosowanie. Jakościowo produkt dobry, wizualnie przyjemny (kolor biały z różowymi elementami), nie zaszkodzi wypróbować.

pierwsza moja polerka,swietny produkt napewno kupie wiecej,paznokcie blyszcza sie kilka dni do tygodnia wygladaja jak pokryte zelem,

Genialny produkt. Bardzo nablyszczyl paznokcie wygladaja jak pokryte zelem ponad tydzen utrzymal się efekt blysku.
Paznokcie maja wyrównane nierownosci i sa gladke i cudownie blyszczace.
Dla mnie geniusz. Bede bardzo polecala ten produkt bo jest swetny. Mozna bo wiele razy stosować. POLECAM.