AA Cera wrażliwa, Krem na szyję, dekolt i biust z kompleksem ujędrniającym i wit. A i E

Krem z kompleksem ujędrniającym i witaminami A, E
do każdego rodzaju skóry. Opracowany specjalnie do pielęgnacji delikatnej, szybko starzejącej się skóry szyi, dekoltu i biustu. Doskonale ją nawilża i odżywia, sprawia, że staje się delikatna i gładka. Zmniejsza zwiotczenia oraz koryguje przebarwienia skóry. Kolagen i elastyna poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Alantoina, wyciągi ziołowe i d-pantenol (prowitamina B5) zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, łagodzą uczucie pieczenia i inne podrażnienia.

Cena ok. 11 zł / 50 ml

Niezły

Mam wyjątkowo wrażliwą skórę szyi i dekoltu, a ten kremik świetnie ją nawilża, ale nakładanie zajmuje mi ok 5 minut. A to z powodu jego jedynej, ale istotnej wady: ma zbyt gęstą konsystencję i gdybym chciała go zwyczajnie delikatnie wmasować byłabym cała czerwona...

bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych kremów na szyję.Konsystencja średnia-nie za gęsta nie za lekka,ale bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania.Bezzapachowy.<BR>Efekty stosowania widoczne są już po kilkakrotnym użyciu-szyja zrobiła się gładsza,bardziej napięta i milsza w dotyku.Polecam gorąco-tymbardziej,że jest niedrogi.