Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (stara wersja)

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

Cena: 10zł / 30ml
/e/

;)

Cóż jest dobry ale bez rewelacji, największym minusem jest to że się krótko utrzymuje ( u mnie około 5h ) . Skóra jest po nim gładka i ładna ale tylko wtedy jeśli się dobrze rozprowadzi. Ja już znalazłam dobry patent i nie mam plam po nim ;) Używam go razem z korektorem z tej samej serii .

mieszane uczucia

Zaraz po zakupieniu tego podkładu byłam zachwcyona. Widziałam w nim same plusy:
+ cena!
+ jasny kolor idealny dla mojej bardzo bladej cery
+ stapia się ze skórą
+ krycie: średnie
+ gładka cera
+ nie zapycha

Z czasem zauwazylam kilka minusów:
- mało trwaly (wiatru, deszczu, nie przetrwa wogole)
- większe niedoskonałosci nie są zakryte
- schodząc z twarzy potrafi pozostawiać nierównomierne plamy
- lubi żółknąc
- podkreśla suche skórki

Jak na tą cenę to można wręcz powiedziec, że swietny, ale naprawde trzeba nauczyc się go dobrze rozprowadzac i wykonywać własciwie poprawki w ciągu dnia, żeby nie mieć plam.

Używam tego produktu od: miesiaca

trójka.

Cena - 9,99 zł w Rossmanie, czyli jest dobrze ;)
Opakowanie - estetyczne, zakrętka mogłaby być na zatrzask, a nie odkręcana, ale to nic. Szkoda tylko, że kosmetyk sam z siebie wycieka z tubki, bez naciskania. Niechcący może zabrudzić i narobić bałaganu.
Zapach - bardzo delikatny, nie drażni.
Odcienie - trochę uboga gama kolorów, mam odcień 01 light, jest najbliższy mojej skórze, choć wcale taka blada jak pisały poprzedniczki nie jestem!
Konsystencja - łatwo się rozsmarowuje, nie wałkuje, po nałożeniu stapia się ze skórą. I niestety podkreśla skórki co jest dla mnie baaardzo uciążliwe.
Krycie - słabe, kryje drobne niedoskonałości, te większe już niestety prawie w ogóle, całe szczęście, że nie zapycha! Na kaprysy pogodowe niestety się nie nadaje, źle znosi deszcz a słońce z nim wygrywa - z czasem twarz zaczyna się pocić i make up wymaga poprawki.
Mat - trzyma do 2 h po nałożeniu, potem wskazana poprawka makijażu.

Mocny średniaczek, ma u mnie 3, nadaje się do młodziutkiej cery, nie jest toporny. Na małą kieszeń i niewielkie wymagania będzie w sam raz :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

mógłby trzymac dłuzej :D

ojoj :D super podkładzik leciutki i doskonale wtapia się w moją truposzo białą cerę :D (mam 01)
jak już napisałam wyżej...mógłby sie dłużej trzymać.... bo dosyć szybko znika, troche podkreśla suche skórki...
dobrze wygładza i wyrównuje koloryt, nie tworzy maski... ogólnie pozytywny podkład...Używam tego produktu od:2 tygodnie

może być

Mam mieszana cere i tradzik. Używalam juz wielu podkładów dla młodych cer i albo zapychaly albo wysuszały:( Ten ideał niedosc ze nie robi ani jednego ani drugiego to jeszcze nie tworzy maski. Ktos moze zarzucic mu ze slabo kryje ale to podklad DO MLODEJ CERY ktory powinien byc lekki, wyrownywac koloryt i dobrze stapiac sie z korektorem. Z pudrem z tej samej serii tworzy swietny duet matujacy:)

edytuję recenzję bo znalazłam coś lepszego:)

Świetny !!

Podkład kupiony z powodów problemów ze skórą [młodzieńczy trądzik]. Uzywalam wiele już podkładów jednak kazdy mnie zapychał. nie moglam znaleźć żadengo, który byłby dla mnie idealny.
Myśle, że w końcu znalazłam swój ideał. Bardzo dobry, już po chwili stapia się ze skórą, przyjemny zapach jak na podkład, nie zapycha[!], i do tego ta super cena. Wreszcie jestem zadowolona :)

Jedyny minus to ten, że moze za malo kryje i słabo matuje lecz przecież zawsze dobre i to ;) Jeśli ktoś uzywa jeszcze pudru w kamieniu, ma spokój ze świeceniem przez dobre kilka godzin!

POLECAM!

Używam tego produktu od:miesiąca

Tani i dobry

Ten podkład nadaje się dla bladych osób. Ja mam odcień 01, jestem bardzo blada. Wprawdzie kolor wpada w żółty (wolałabym róż), i po nałożeniu można się przestraszyć, ale po chwili idealnie stapia się ze skórą - jestem zaskoczona. Staje się niewidoczny. Czyli idealny dla bladych:).
Kryje słabo, ale coś tam zawsze przykryje. Na pewno ujednolica koloryt, cera wygląda ładniej, a to już bardzo dużo.
Nie zapycha.
Nie wysusza.
Nie powoduje błyszczenia.
Kosztuje zaledwie 10 zł.
Jest trwały - wytrzymuje śmiało cały dzień, poprawiam tylko pudrem.
W zasadzie - w ogóle nie ma wad.
Jeśli do końca opakowania nie zmienię zdania, dam mu 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:

godny polecenia

Mam problemy z cerą i ten podkład nie powoduje, że wyprysków jest więcej co mnie bardzo cieszy gdyż inne (nawet te droższe) powodowały wielki wysyp:| Rzeczywiście bardzo dobry dla młodej cery:)
Ja używam 02 średni, dla mnie kolor idealny, nie tworzy maski:)

Używam tego produktu od: roku?

Pozytywne zaskoczenie!

Kupując ten podkład nie liczyłam na cuda, w końcu placiłam za niego chyba 8 zł, ale okazalo się, że warto go mieć.
Plusy:
-odcień idealnie nadający się nawet dla kogoś takiego bladego jak ja(mam odcień 01- light, który jest naprawdę jasny)
;-)
-bardzo dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny(wystarczy najmniejsza ilosć, by pokryć twarz)
-nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie
-ładnie pachnie

Minusy:
-nie matuje zbyt długo, ale z pudrem z tej samej serii można łatwo uratować sytuację

Polecam i myślę, że kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Brdzo dobry

Podkład bardzo dobry , prawda słabo kryje , ale nie zatyka porów i skóra wygląda bardzo ładnie, nie tworzy maski.

Po użyci pudry matującego jest rewelka.

Wygładza skórę i nie błyszczy się zbytnio.

Moim zdaniem jest trwały, bo nawet po wf-ie moj makijaz nie wymaga poprawki, a gdy otrę sie np. chusteczką nie tworzy plam ani nic takiego .

Zapobiega wyskakiwaniu zaskórników etc.

Polecam!

Używam tego produktu od: Jakiś 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 ( i to na spółkę z mamą xD )

Nowa wersja jest na 6+

Bardzo lubie ten podkład, nie kryje za bardzo, nie zatyka porów, a co najwazniejsze nie tworza mi sie po nim zaskórniki jak to bywało w przypadku o wiele drozszych podkładów.

W nowej wersji zauważyłam że podkład o wiele szybciej "wchłania się" w skórę (stara wersja potrzebowała około 10 minut, aby buzia przestała sie świecić).
Przypudrowany wytrzymuje około 5h na buzi.

Ogólnie rewelka - bo od takiej ceny nie mozna oczekiwac złota ;)

Używam tego produktu od: uuuu 3lata?
Ilość zużytych opakowań: baaaardzo duzo