Deborah, Extra Mat Perfection, Mattifying Foundation (Podkład do twarzy)

Deborah, Extra Mat Perfection, Mattifying Foundation (Podkład do twarzy)

*Formuła jest odporna na wilgoć.
*Zachowuje nawilżenie skóry.
*Produkt zawiera miks składników, które chronią przed negatywnym wpływem zanieczyszczenia oraz promieniowania UV, a także wspomagają naturalne mechanizmy skóry w walce ze stresem oksydacyjnym.
* Zawiera filtr SPF20.

Mieszane uczucia

Podkład po nałożeniu wygląda pięknie - ładnie matuje, wygładza i wtapia się w skórę. Mat jednak nie utrzymuje się jakoś długo, po kilku godzinach moje cera bardzo się świeci. Dodatkowo lubi się ważyć - nos i broda (ta kwestia może być jednak sporna, gdyż w tym miejscach u mnie prawie wszystkie podkłady się ważą). To co mi się jeszcze w nim podoba to fakt, że nie wysusza skóry. Krycie ma średnie, ale przyzwoite. Produkt jest dodatkowo perfumowany i zapach ma nawet ładny, ale osobiście nie lubię perfumowanych produktów do twarzy.
Nie wiem, czy kupię ponownie ten podkład. Sprawdzi się na pewno, kiedy wiemy, że makijaż będziemy nosić kilka godzin, a nie cały dzień - od rana do wieczora.

Dodadtkowa informacja, dla tych co się zastanawiają co do zakupu i koloru - 00 Ivory - jasny, bardziej neutralny, 01 Fair - bardzo różowy.

Bubel

Podkład u mnie wytrzymał 5 godzin ( od chwil nałożenia, mam cerę tlusta do której jest dedykowany, utrwalony kryolanem). Na poczataku wpadłam w zachwyt. Cera byla wygładzona, ładny mat, nie tępy, idealny kolor, taki swietlisty i świeży. Cud miód orzeszki. Ale... po upływie zaledwie 5 godzin koszmar. Podkład się zważył na nosie wokół ust i na brodzie, do tego poschodził plackami. Dramat. Jedynie na czole i bokach policzków wyglądał względnie normalnie. W efekcie musiałam uciekać do domu żeby się doprowadzić do ładu. Dla kobiety pracującej coś takiego jest nie do przyjęcia. Jeszcze za taka cene tj. Ok. 60 zl. Wielka szkoda bo zapowiadał się na ideał.