L'Oreal Paris, Longitude (tusz wydłużający)

L'Oreal Paris, Longitude (tusz wydłużający)

Unikalna formula Extensel z polimerem wydłużającym sprawia, że rzęsy są o 30% dłuższe. Ceramid R został włączony do formuły tuszu, aby uzupełnić drobne ubytki na powierzchni rzęs i idealnie je wygładzić. Woski roślinne sprawiają, że tusz lepiej przylega do rzęs. Włosy szczoteczki ułożone równolegle do siebie, działają jak grzebień rozczesując rzęsy od nasady po same końce i zapobiegając osadzaniu się na nich grudek tuszu. Dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i brązowym.

Cena: ok. 39 zł / 7 ml

Ukochany

Bardzo go lubię, ma dla mnie same zalety. Widocznie wydłuża rzęsy, nie skleja ich, rozdziela, nie obsypuje się, nie rozmazuje; jest super.Łatwo się nakłada na rzęsy i najbardziej lubię w nim to, że naprawdę mocno wydłuża. Wad nie zauważyłam żadnych.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: około 15

Bardzo dobry

Używałam go jakieś 6 lat temu i wspominam bardzo dobrze, przede wszystkim za niespotykany odcień brązu :rolleyes: Był to ciepły brąz, ciemny, czekoladowy, ale nie wpadający w czerń, poza tym zawierał drobno zmieloną mikę, co tylko potęgowało efekt ciepłego, słonecznego brązu - w słońcu tusz delikatnie iskrzył złotymi, delikatnymi drobinami :) Nie był to jednak tandetny, bazarowy efekt brokatu na rzęsach :nie: O nie! Rzęsy nim pomalowane wyglądały bardzo subtelnie i naturalnie :ehem: Tusz dobrze rozdzielał rzęsy, podkreślał je i delikatnie wydłużał, co wyglądało bardzo naturalnie, tak jak lubię. Pamiętam, że na 100% nie sklejał :) Szkoda, że już nie jest dostępny w PL. Zaznaczyłam opcję, nie wiem czy kupię, dlatego, że jeśli będę miała możliwość jego zdobycia, to na pewno to zrobię ;)

Używałam tego produktu: ok. 6 lat temu

bez firanek - fajerwerkow

Dostalam ten tusz w prezencie kilka lat temu i bylam z niego zadowolona. Jest bardzo porzadny tusz wykonujacy swoja prace, czyli wydluzający rzęsy - dokladnie tak producent go reklamowal. Nie obsypuje sie, ladnie rozdziela rzesy na codzien idealny. Nie pokochalismy sie, ale uwazam ze to bardzo dobry tusz. Zabraklo fajerwerkow firanek :)

Używam tego produktu od: 1 dawno

depilacja zalety

TAK !

Udalo mi sie zakupic tusz sprowadzony z niemic. Tzn dostalam go od mamy :) Jestem pod wrazeniem. Wydluza i rodzilea rzesy. Nadaje bardzo naturalny wyglad ! Kiedy tylko mi sie skonczy lece kupic wiecej ! Mam nadzieje,ze jest jeszcze sprowadzany z Niemiec :) 3 majcie kciuki

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

doskonaly

Czy ten tusz jest jeszcze dostepny na rynku?? Przegladam forum i oczom nie wierze, moj ukochany tusz do rzes. Pierwszy raz zakupilam ten produkt w 2001 roku nie bedac zwolenniczka tuszow wydluzajacych do rzes, nie wiem co mnie podkusilo ale wybor byl trafny. Tusz pieknie wydluzal rzesy dajac efekt "firanki", byly pieknie odseperowane i nie bylo mowy o jakims tam sklejaniu rzes, czesto slyszalam pytanie czy mam sztuczne rzesy nie wierzono mi kiedy odpowiadalam, ze to tylko tusz:) Loreal. Pamietam, ze po nalozeniu juz pierwszej warstwy efet byl znakomity, bylam zachwycona! Jednakze tak samo bylam rozczarowana kiedy tusz zniknal z polek w drogeriach. Jezeli ktos trafi na ten tusz goraco polecam, mam nadzieje, ze nie stracil swoich magicznych wlasciwosci.

Używam tego produktu od:3 lat

Czekam na Wasze propozycje

Przypadkiem natrafiłam na Wasze opinie i musze przyznać, że również nie jestem zadowolona z powodu wycofania tusz z naszych półek sklepowych. Było to dla mnie wielkim rozczarowaniem, poniewaz od dawna cenię sobie firmę LOREAL a tusz, o którym tu wymieniamy nasze opinie był jednym z moich ulubionych kosmetyków! BEST OF THE BEST! Niestety do tej pory nie znalazłam tuszu odpowiadającemu LONGITUDE, testowałam rózne tusze LOreala oraz innych marek, ale niestety żaden mu nie dorówna. Jesli ktoś dostał jakiś podobny tusz, to prosze o podanie nazwy produktu. Ja moge polecic następujące tusze, zaznaczam jednak iz nie oddaja one w pełni takiej dokładności i precyzji w rozczesywaniu rzęs jaka oddawał tusz Logitude. Moje sprawdzone tusze to:
Loreal Telescopic (srebrny)
Sephora atomic volume, maximum volume mascara
Astor Air Max
Pupa (czerwony tusz z plastikowa szczoteczką)
Astor Volume Artist
Rimmel -Magnifeyes

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:oj dużo

Bardzo fajny tusz

+ ładnie podkręca i wydłuża rzęsy
+ nie obsypuje się
+ delikatny i trwały za razem - nie podrażnia oczu
+ efekt delikatnego i subtelnego makijażu

Szkoda tylko że nie można dostać go w Polsce. Ja kupuję go w Niemczech. Mimo to gorąco polecam

Używam tego produktu od:kwiecień 2008
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i nie ostatnie

Bardzo dobry tusz.

Używałam tego tuszu kilka lat temu i pamiętam, że byłam bardzo zadowolona. Z biegiem lat i przypływem gotówki przestawiłm się na inny tusz wydłużający, a mianowicie LExtreme Lancome. Niedawno dostałam Longitude i wypróbowałam go ponownie i szczerze mówiąc nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy nim a wspomnianym Lancomem. Jak za niską cenę mamy bardzo przyzwoity tusz wydłużający rzęsy. Co prawda bez teatralnych firanek ale na codzień do makijażu do pracy SUPER! Niestety jest problem żeby go kupić w Polsce, podobno został wycofany a szkoda.

Używam tego produktu od:dawna

Wspominam go bardzo miło

Używałam go kilka lat temu. Wspomnienia są bardzo miłe. Nie kupuję kolejnych opakowań, tylko dlatego, że lubię eksperymenty z tuszami i wciąż poszukuje mojego KWC.

+ wspaniale rozczesuje
+ rzęski są wydłużone, delikatnie podkręcone
+ makijaż wygląda subtelnie
+ nie kruszył się, nie sklejał

- cena trochę zniechęca

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

świetny

Baaardzo dobry tusz wydłużający. Używam kilka ładnych lat, i jestem z niego naprawdę zadowolona, chociaz przyznac muszę, że trafiały mi się lepsze i gorsze tusze longitude, a może powinnam napisać starsze i nowsze bo wydaje mi się, że ten który kupiłam ostatnio chyba za długo lezakował w sklepie - ma tendencję do kruszenia się, ale w bardzo niewielkim stopniu. Reasumując lubię ten tusz bo:
*osiągam z nim naprawdę widoczne efekty-takiej "firaneczki rzęs"
*jest trwały
*super się nakłada ma dardzo dobra konsystencję
*nie kruszy się- miałam delikatny problem przy ostatnim opakowaniu, ale myślę, że to kwestia daty wazności, jezli tusz jest nowy , nie kruszy się

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

i tak i nie

Miałam 2 opakowania tego tuszu, w dużym odstępie czasowym,o ile za pierwszym razem mnie zachwycił,to z drugiego opakowania nie byłam już tak zadowolona.Bardzo szybko zgęstniał i kruszył się na rzęsach, wogóle nie dało się go rozprowadzić.Nie wiem od czego to zależy, obydwa kupiłam w rossmanie.Może był źle przechowywany?W każdym razie boję się zaryzykować ponownie...

Używam tego produktu od:ponad 2 lata temu i miesiąc temu

sredniaczek

absolutnie bez zadnych rewelacji. ladnie wydluza rzesy, lekko nawet pogrugiajac. mimo to potwornie mi sie kruszy..nie wiem moze trafilam na jakis zly egzemplarz;/ ale nie moge sie juz doczekac az kupie sobie jakis inny tusz. troche szkoda mi po 2tyg go odstawic bo zrobilam tak z jego poprzednikiem MF masterpiece max ktory rowniez nie rzucil mnie na kolana.
ogolnie zaluje zakupu bo wierze ze na rynku jest duzo lepszych tuszow.

Używam tego produktu od: 2tyg