Miss Sporty, Crazy Look!, Eyeliner

Miss Sporty, Crazy Look!, Eyeliner

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Pojemność 1,6 g

Eyeliner z nowej linii Crazy Me z aplikatorem 2w1, który umożliwia zrobienie zarówno precyzyjnej kreski, jak i płynne jej pogrubienie. Innowacyjna formuła z trwałością do 9H .

w pisaku / flamastrze
Efekt
matowe
o przedłużonej trwałości

Najlepszy eyeliner w swojej kategorii

Bez produktu do makijażu jakim jest eyeliner, kompletnie nie wyobrażam sobie swojego makijażu. Kreskę na powiece mam zawsze, jest to niezmienne odkąd zaczęłam się malować. Wypróbowałam ich już sporo, ale to kosmetyk marki Miss Sporty został moim ulubieńcem. Pisak jest bardzo precyzyjny, końcówka dość długa. Kreskę maluje się łatwo i lekko, bez dociskania, eyeliner jest dobrze napigmentowany. Opakowanie lekkie i wygodne do trzymania w ręce. Trwałość oceniam bardzo dobrze, mimo tego, iż nie jest to produkt wodoodporny. Bez pocierania - nie ściera się i wytrzymuje cały dzień. Co dla mnie najważniejsze - jest on tak wydajny, że przy regularnym, codziennym używaniu, wystarcza mi niemal na rok! Zupełnie nie wysycha, po prostu pewnego dnia zauważasz, że już się kończy. Za taką cenę, za którą można go często złapać w drogeriach w promocji, to naprawdę lider w swej kategorii. Polecam spróbować każdej fance kresek!

ULUBIONY

To mój ukochany eyeliner od kilku lat. Czerń jest intensywna. Aplikator w pisaku bardzo precyzyjny. Nie trzeba drugi raz poprawiać. Kupiłam już wiele opakowań i uważam, że jest niezastąpiony. W innych markach miałam problem z aplikatorem, z wysychaniem itp. Jedynym minusem jest cena bez promocji.

Miss sporty eyeliner

Eyeliner dla mnie zdecydowanie na tak !
Super produkt, polecam szczególnie początkującym.
U mnie sprawdził się szczególnie do makijażu dziennego, bo bardzo często robię kreski.
Eyeliner jest precyzyjny, głęboki, czarny kolor.
Dla mnie są to dwie najważniejsze cechy ,które musi spełnić eyeliner i ten właśnie to spełnia.
Nie zauważyłam ,żeby ulegał ścieraniu, bądź się mazał.
Opakowanie jak najbardziej na tak, bardzo wygodne, ładne.
Muszę również przyznać ,że wydajność produktu jest rewelacyjna, wystarcza na bardzo długo, stosując go na codzień wystarczył na ponad pół roku.
Za taką cenę serdecznie polecam i myślę ,że warto przetestować, ja na pewno kupię ponownie. Jeden z moich ulubieńców.

Myślałam, że będzie lepszy za tą cenę..

Eyeliner zakupiłam w Rossmanie, niestety na ręce okazał się być mega trwały nawet na kilkukrotne mycie rąk i to w intensywnym kolorze, a na oku ma zbyt wodnistą konsystencję, nie jest czarny nawet po kilku nałożeniach produktu tylko wpada w ciemny grafit. Jesli chodzi o trwałość to jest faktycznie trwały do około 8 godzin, po tym czasie kolor po prostu zanika...
Ładnie wykańcza kreskę ale przy linii rzęs trzeba powtórzyć nakładanie by coś było widać. Ładnie trzyma się na nałożonych wcześniej cieniach do powiek i nie odbija się na powiece. Szata graficzna jest czarna ze srebrnymi napisami "Crazy look" . Końcówka w formie elastycznego pędzelka.

lepiej maluje usta niż oczy

Mocna średniawa, grubym pędzelko-pisakiem ciężko namalować ładną kreskę, która i tak się nie trzyma. Dosłownie przez cały czas odbija się na powiece i mam wrażenie że nie zasycha. Polecam na halloween do stroju topielca.

Dzięki niemu nauczyłam się robić kreski

Robienie kresek było dla mnie czarną magią. Próbowałam różnych eyelinerów, ale z różnym skutkiem na oku.
Na zakupach w Rosmanie oglądając półki z firmy Miss Sporty mój wzrok przykuł właśnie on.
W czarnym, długim opakowaniu niczym ołówek ze srebrnymi napisami. Głównym napisem jest ,,Crazy look", no wiec chciałam mieć ten szalony look.
Produkt jest w formie flamastra, z cienkim końcem. I właśnie ta końcówka robi całą robotę. Kreska jest precyzyjna, cienka. Maluje się niczym zwykłym cienkopisem.
Można oczywiście grubość kreski modyfikować według własnego uznania.
Rozprowadza się równie dobrze i na cieniach.
Kolor- bardzo głęboka czerń.
Kreska jest mocno wyrazista, idealna do wykończenia makijażu oka.
Na opakowaniu wyczytamy zapewnienie, że utrzymuje się do 9h. Jestem w stanie to potwierdzić. Jeśli nie majsterkujemy koło oka w ciągu dnia, to bez problemu utrzyma się nawet cały dzień.
Bez problemu zmywa się przy demakijażu.
Dla mnie ten produkt to strzał w 10. Dzięki niemu polubiłam robienie kresek i idzie to nawet sprawnie za jednym zamachem. Opakowanie jest idealne to trzymania w ręku.
Polecam zwłaszcza dla osób początkujących w robieniu kresek.

Bardzo polecam

Przyznam szczerze, że znalezienie odpowiedniego eyelinera w moim wypadku trwało bardzo długo, do momentu, aż nie trafiłam na ten produkt.
Przede wszystkim uwielbiam jego aplikator, który w moim odczuciu jest precyzyjny i łatwy w obsłudze.
Sam eyeliner jest również trwały i nie rozmazuje mi się w ciągu dnia.
Narysowanie kreski tym pisakiem to u mnie kwestia 5 minut.
Dodatkowo kolor jego kolor to bardzo mocna i wyrazista czerń co dla mnie jest ogromnym plusem.
Serdecznie polecam go dla osób, które preferują tego typu "pisaki", ponieważ ja osobiście tym właśnie produktem nauczyłam się rysować kreski.

tragedia

Zachęcona ocenami kupiłam w rossmannie sztukę. Okazało się, że eyeliner okropnie rozlewa się w załamaniach, do tego kolor jest szarawy i nietrwały! Nie wiem czemu są tak wysokie oceny, może felerna sztuka?

Nie wiem, które opakowanie kupiłam

Eyelinera od Miss Sporty używam od kilku lat, miałam już może kilkanaście sztuk. Produkt jest w formie pisaka, takie właśnie lubię, wygodnie się nim maluje kreski. Jest to mój ulubieniec na co dzień. Nie jest może mega trwały, ale spełnia moje oczekiwania, trwałość zależy od kosmetyków innych, których użyję do makijażu oka. Mimo wszystko produkt cały dzień mi się utrzymuje i nie poprawiam go w ciągu dnia. Próbowałam używać innych eyelinerów, ale ten jest dla mnie najwygodniejszy. Polecam i kupię kolejny raz.

pomyłka

Kupiłam ten eyeliner zachęcona pozytywnymi opiniami i muszę powiedzieć, że kompletnie ich nie rozumiem. Dla mnie ten produkt to pomyłka, po kilku użyciach wylądował w śmieciach. Zaczynając od tego, że ciężko nim narysować precyzyjną kreskę, rozlewa się i tworzy plamę zamiast ładnego kształtu. Przez to, że absolutnie nie jest czarny, co najwyżej szary. Kończąc na tym, że okropnie się rozmazuje, do tego stopnia, że po kilku godzinach potrafi zniknąć z powieki całkowicie. Przetestowałam wiele różnych produktów do robienia kresek i ten wydaje mi się być jednym z najgorszych.

Rozmazuje się

Kupiłam go w rossmanie ze względu na niską cenę, bo szukałam taniego eyelinera, który będzie dobry.

Przy aplikacji jest ok i zastyga dość szybko, co jest plusem i można dobrze narysować kreskę. Natomiast jeśli chodzi o trwałość to niestety się zawiodłam, bo po 8h, a nawet 6h się strasznie rozmazuje i wygląda to okropnie.

Podsumowując, zawiodłam się, ale wiedziałam, że mimo wszystko jest to tani produkt i może się okazać słaby jakościowe i tak się stało. Nie polecam i nie kupię ponownie.

Polecam gorąco !

Świetny eyeliner, głęboka czerń jest bardzo wydajny, tani, nie rozmazuje się, można zrobić nim piękna jaskółkę, już przerobiłam milion eylinerow wiec naprawdę znam się na nich i uważam ze jest to jeden z lepszych na rynku. Dodatkowo końcówka jest precyzyjna i nie psuje się po kilku użyciach czy się nie rozwarstwia. Naprawdę polecam