Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Jedwab dla włosów z serii Styling Effect służy do wygładzania i nabłyszczania włosów. Zapobiega nadmiernemu puszeniu się, szczególnie w przypadku suchych i zniszczonych włosów. Zalecany do nakładania na włosy przez ich stylizacją, również urządzeniami do stylizacji termicznej (np. prostownicą).

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Ethyl Ester Of Hydrolyzed Silk, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethyl Ionone. (16.01.2009)

Cena: 14zł/ 30ml
/mg/

Niezastąpiony dla moich puszystych loków!

Moje loki po wysuszeniu zawsze strasznie się puszą, a gdy bez suszenia czekam aż wyschną to i tak w końcu muszę je rozczesać i znów mam problem jednak jak użyję tego produktu przed suszeniem to nie mam problemu z rozczesywaniem ani tym, że wyglądam okropnie i włosy przeszkadzają mi we wszystkim. Są odporne nawet na bardzo niekorzystne warunki pogodowe. Mocno polecam! :D

Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużywania 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100426].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbędny po każdym myciu

Używam do zabezpieczania końcówek po myciu, ale przeważnie robię to wcierając go od połowy włosów.

Ładnie wygładza i nabłyszcza, sprawia, że włosy się tak nie puszą.

Podejrzewam, że bliżej skóry głowy przyspieszyłby przetłuszczanie, ale nie próbowałam.

Jego zapach kojarzy mi się z salonem fryzjerskim.

Bardzo, ale to bardzo wydajny, ekonomiczny. Dałam za niego grosze a używałam prawie 2 lata.

Na pewno do niego jeszcze wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856626].usefull || 0 }}% pomocna.

na piątkę

Używam coś podobnego (ale raczej to to samo,ponieważ tu jest napisane,,stara wersja,,, a więc załączam nową wersję)..

Rok temu miałam straszne włosy od prostowania, suche, porozdwajane końcówki.
Produkt podejrzałam u siostry i postanowiłam go kupić i... jestem bardzo zadowolona :). Włosy są bardziej błyszczące, miękkie, i nie puszą się ta. Oczywiste jest, że nie przyniesie efektu po 3,5 myciach. U mnie zaczął działać po jakichś 2-3 mies. (ale warto czekac ;) )

+wygodny w użyciu;
+niska cena (coś ok .24zł);
+30 ml starcza na baardzo długo (mam go jeszcze, a kupiłam dokładnie rok temu. Myję włosy 2 razy w ty. ponieważ są gęste i nie widać żeby bardzo sie przetłuszczały).

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533062].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

jeden z moich ulubionych produktów do włosów

Wiem, że już nie produkują tego jedwabiu, ale używałam go długi czas - cały czas jedną buteleczkę. Poleciła mi go moja nauczycielka z liceum i od razu kupiłam go. Trochę szkoda, że nowa wersja tego jedwabiu jest podobna gorsza. To był mój pierwszy jedwab do włosów. ;)

Początkowo stosowałam produkt od czasu do czasu, a potem jak zorientowałam się, jak używany daje najlepsze efekty - po każdym umyciu włosów regularnie.

Plusy:
- cena + duża pojemność = ekonomiczny wydatek
- przyjemny zapach - taki jak u większości produktów do stylizacji włosów Joanny
- błyszczące włosy
- świetny przy prostowaniu włosów - efekt utrzymuje sie dłużej, chyba tak obciąża trochę włosy
- świetny pomysł z pompką - dozuje się, ile chce. zazwczyaj wystarczała mi jedna porcja, czasem więcej

Minusy:
- stosowany zbyt blisko nasady powoduje prztłuszczanie się włosów - trzeba umiejętnie się obchodzić, jednak tak jest z każdym jedwabiem
- nie zauważyłam jakiejś poprawy końcówek włosów - może profilaktycznie tylko działa - na pewno nie ma co się łudzić, że naprawi te rozdwojone

Lepsze efekty daje stosowany na wilgotne włosy.

Używam tego produktu od: marca 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[513735].usefull || 0 }}% pomocna.

Drażnący zapach

Jak dla mnie jedwab jest dobrym kosmetykiem, włosy są sypkie, dłużej trzyma się efekt prostych włosów(gdyż prostuje je).
Wyglądają na zdrowsze, jednak zapach jest dość męczący gdy używa się go dłużej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[418509].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie nabłyszcza

Bardzo fajny kosmetyk. Przy umiarkowanym nakładaniu pięknie nabłyszcza. Przy przesadnym - sprawia wrażenie przetłuszczających się włosów. Ale ma dobry dozownik, więc łatwo i szybko można nauczyć się pobierania odpowiedniej dla nas ilość. Niestety nie wygładza, co jest jego sporym minusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[404666].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny do kręconych włosów!!!

Jedwab jest wspaniały. Mam kręcone włosy, które są bardz suche i stosuje go przy rozczesywamniu. Włosy po nim są gładkie, łatwo się rozczesują, nie puszą się i ładnie sie układają. Polecam ją wszystkim!

Używam tego produktu od:miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[383595].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na tę cenę BARDZO dobry!

Generalnie jestem na tak. Porównując jakosciowo do Biosilku- nie widzę różnicy (poza cenową). Butelka jest duża, jedwab wydajny. Używałabym go dalej ale dostałam w prezencie CHI Silk, który bardziej mi odpowiada. W razie jednak gdyby trzeba było pooszczędzac, bez wachania sięgnelabm po joannę! Jak dla mnie rewelacja. Faktycznie nakładka na korek spada, zawieruszyla mi sie juz na poczatku uzywania, poza tm jednak wad brak.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[380126].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry i tani

+ Przystępna cena, duże i przezroczyste opakowanie, wygodny dozownik.
++ Wysoka wydajność, używam go regularnie od ponad roku, zdążyła już wyjść nowa wersja.
+++ Ładny zapach, jak to w przypadku Joanny często bywa.
++++ Zapobiega puszeniu, chroni przed wysoką temperaturą, ułatwia układanie, nie przetłuszcza włosów, nadaje zdrowy blask, w porównaniu z innymi jedwabiami trudno o przesadny efekt.
- Zakrętka nie trzyma się butelki, łatwo spada.
-- Jak w przypadku każdego jedwabiu do włosów, można przesadzić.

Na włosy do pasa używałam 3-4 dawki na całej długości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[380098].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

+Bardzo wydajny
+W porównaniu z innymi jedwabiami ma niską cene
+Dobrze wygładza włosy
+Nadaje im super połysk

-Na opakowaniu pisze, że zapobiega skręcaniu się włosów. No cóż, moich włosów chyba żaden kosmetyk nie ujarzmi...

Nakładam go po prostowaniu włosów, niewielką ilość i dobrze się sprawuje. Mam gęste włosy, więc ten preparat je troszkę "uklepuje" ale ich nie przetłuszcza. Poza tym włosy wyglądają zdrowo i pięknie ;).

Ilość zużytych opakowań:1/5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[355242].usefull || 0 }}% pomocna.