Soin Eclat Express, Masque Clarte Purifiant Gommant

Soin Eclat Express, Masque Clarte Purifiant Gommant

Zgłaszająca osoba: Bożena

Maseczka oczyszczająca typu gommage, zawierająca drobinki pilingujące. Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, można przy spłukiwaniu masować skórę lub zetrzeć po wyschnięciu kolistymi ruchami; drobinki złuszczają naskórek. Bardzo dobrze oczyszcza, odblokowuje pory i zwęża, buzia jest wyraźnie wygładzona i rozjaśniona, nie podrażnia.

Skład: Water (Aqua), Bentonite, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cyclomethicone, Paraffin, Bearberry Extract (Arctostaphylos Uva-Ursi), Mica, PVP, Cetyl Alcohol, Polyethylene, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Lactic Acid, Menthol, Camphor, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, FD&C Blue #1 (Cl 42090), Titanium Dioxide (Cl 77891), Zinc Oxide (Cl 77947

Cena: 73 zł / 50 ml

Bardzo dobra

Kiedy tylko mogę, wracam do tej maski. Stosuję ją na zmianę raz tę raz z Nuxa 3 róże... minus jeden, cena, wiadomo, trochę przesada. A plusy: rozjasnia, oczyszcza, działa!!! Regularnie stosowana pięknie rozjasnia skórę, zmniejsza zaczerwienienia i daje ogromne uczucie świeżości, czystości na skórze. Stosuję ją dwa razy w tygodniu. Nie wiem jednak czy nie poszukam czegoś tańszego po prostu :)

nie za taką cenę

Oceniam po zużyciu 10ml próbek.
Kolor i drobinki- no cóż, stosuje sie to w domu, więc jak dla mnie ujdzie. Fajna konsystencja, wydajny, wyrażnie zmniejsza pory i wygładza, fajny pomysł z drobinkami ścierającymi , ale dla naczynek zbyt ryzykowny. Skóra po zastosowaniu przyjemnie oczyszczona, gładka i matowa. Faktycznie, po nałożeniu mnie też szczypało. Więc dlaczego 3* ? To za relację efektów do ceny- uzyskuję taki sam za pomocą pilingu enzymatycznego dermiki, 2 razy tańszego i mniej drastycznego w działaniu- nie ma tych drażniących niebieskich grudek.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań: 10ml

no proszę!!!

Obdarowana tą maską w aptece nie bardzo byłam przekonana, czy w ogóle chcę ją brać do domu. Nie ufałam idei maseczki z peelingiem, z kamforą i mentolem, do mojej superwrażliwej cery. Zaryzykowałam eksperyment i byłam pozytywnie zaskoczona - po pierwsze zero podrażnień! Maska ma fantastyczny kolor, odświeżający zapach i grubaśne drobiny, którymi należy trzeć buzię z wyczuciem - wtedy skóra pięknie się oczyszcza, rozjaśnia, staje się matowa, ale nie wysuszona. Cera po tej maseczce naprawdę jest inna, miękka, czysta, czuję, że oddycha. Minus za wydajność, 5 ml wystarczy na jedną aplikację, więc tubkę zużyję bardzo szybko, co nie zmienia faktu, że ją kupię :)

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

ULUBIONA :)

Bardzo fajna maseczka oczyszczająca,zawiera delikatne drobinki,które lekko złuszczają naskórek.Mam cerę naczynkową , ale maseczka ta nie podrażnia mi skóry,choć owszem podczas nakładania również tak jak poprzedniczki zauważyłam lekkie szczypanie,ale po jej zmyciu nie było żadnego zaczerwienienia, a raczej uczucie wygładzenie ,odświeżenia i rozjaśnienia cery,a także oczyszczone i zwężone pory.Kolorek faktycznie zielony :p: chociaż mi on specjalnie nie przeszkadza.Moim zdaniem jest dosyć wydajna, ma bardzo gęsto konsystencję i wystarczy wycisnąć odrobinę ,aby rozprowadzić po całej twarzy.Mam ją już chyba z pół roku,a jeszcze się nie skończyła,używam raz na tydzień ,dwa.Jedynym minusem jest cena.

Używam tego kosmetyku od: 6 m-cy
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

bardzo dobra

Bardzo dobra maseczka oczyszczająca oraz ściągająca. Daje efekt wygładzenia skóry, u mnie także trochę rozjaśnia twarz. Podoba mi się że w zasadzie mozna używać zamiast peelingu :)Minusy są dwa:jest bardzo malo wydajna (stosuję 1 albo 2x w tygodniu) i widzę ze ubywa jej w o wiele szybszym tempie niz innych maseczek oczyszczających ktorych używalamtrochę mnie piecze po nalożeniu - nie wiem jak się sprawdzi u wrażliwcówOgólnie: dobra :)ps ma niesamowicie zielony-jadowity kolor - raczej w trakcie używania warto znaleźć chwilę tylko dla siebie ;)

2 w 1 ;-)

Nieźle się zdziwiłam podczas pierwszej alikacji. Po pierwsze maseczka ma w sobie drobinkki peelingujące, które świetnie wygładzają skórę przy zmywaniu maseczki. Tak też dodatkowy produkt peelingujący jest zbedny. Po drugie maseczka po nałożeniu zaczęła mnie strrraszkiwie szczypać. Myślałam już, że przy mojej wrażliwej skórze po zmyciu będę miała zamiast oczyszczonej buzi wielką tragedię...ale było wręcz przeciwnie :-) Cierpliwie odczekałam 10 minut i zobaczyłam super oczyszczoną, gładką i delikatnie napiętą skórę. Odejmuje gwiazdki, ponieważ (co dla mnie niedopuszczalne)barwi na sinoniebieski kolor wszelkie presuszone miejsca na twarzy. Wystarczy drobny strupek, liszjek i gotowe :-( Wogóle zjadliwo niebieski kolor tej maseczki jest odstraszający. Gdyby nie to dałabym 5 gwiazdek ;-)

skuteczna

Maseczka doskonale oczyszcza moją skłonną do zanieczyszczania skórę. Zaraz po nałożeniu czuję lekkie uczucie szczypania i ściągnięcia, które szybko ustępuje. Po zmyciu skóra jest dobrze odświeżona, lekko zaróżowiona i gładka. Gdy ją użyłam po raz pierwszy (ok. 3 lat temu) trochę obawiałam się efektu, wydawało się, że ścierne drobinki będą podrażniać skórę.Nie podrażniła nawet wtedy, gdy na twarzy miałam jakąś "niespodziankę".Spośród wielu wypróbowanych maseczek , ta jest najbardziej efektywna. Lubię produkty oczyszczające, których działanie jest naprawdę widoczne (dotychczas moje oczekiwania spełniły tylko maseczka Lierac i Galenic). Wracam do niej regularnie i polecam.