Chińskie Zioła, Krem na noc

Chińskie Zioła, Krem na noc

Bardzo przyjemny krem odżywczo-regenerujący na noc z wyciągami z chińskich ziół. Oparty na aktywnym działaniu wyciągów z roślin stosowanych od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej, takich jak: cytryniec chiński Wu-wei-tzu, dziki ryż, żeń-szeń. Działa na skórę odmładzająco pobudzając ją do nocnej odnowy. Intensywnie nawilża, odżywia i delikatnie natłuszcza. Posiada właściwości odtruwające. Łagodzi istniejące podrażnienia i likwiduje szorstkość skóry. Zwiększa napięcie, poprawia jędrność, wygładza zmarszczki. Ma oryginalny, niezwykle przyjemny, kojący zapach o charakterze aromaterapeutycznym. Doskonale i szybko się wchłania, pozostawia na skórze cienką warstwę ochronną, bez uczucia lepkości.
Rezultat: Skóra pełna wewnętrznej energii, odżywiona, zregenerowana, elastyczna, jędrna i gładka.
Krem polecany na noc, do pielęgnacji każdego typu skóry, bez ograniczeń wieku. Nie zawiera barwników. Nie testowano na zwierzętach. Bez składników zwierzęcych.

tylko zapach, żadnych efektów

Słaby krem na noc. Zapach bardzo mi się podoba. Jednak sam krem nie daje prawie żadnych efektów: rano tylko przez chwilę czuje się, że coś sie nałożyło na noc.. Nie polecam, a nawet odradzam. te dwie gwiazdki to tylko za zapach i przyjemność stosowania..

ok, ale ten zapach

Krem się dobrze wchłania, ma prawidłową konsystencję. Rano skóra jest naiwlżona i świeża. Dobija mnie tylko jego zapach. Miał dawać efekt aromoterapeutyczny, a dla mnie on śmierdzi tytoniem. Po jakimś czasie ten smrodek znika, ale kutecznie odstrasza mnie od kupna./ Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chciałam się zachwycić!

Niestety, nie dla mojej tłustej cery. Nie wchłania się w ogóle , nie nawilża - nie robi nic pozytywnego, a nawet posmarowane nim nogi pieką. No i zapach bardzo intensywny-ale to kwestia gustu.

Manicure - velvet nails

bardzo fajny

Bardzo fajny kremik delikatna konsystencja fajnie się go rozprowadza.Rankiem buzia jest wypoczęta,gładziutka aż miło w lustro popatrzeć no i do tego szklane opakowanie-polecam. ...

dobry

ładnie nawilża, buzia rano wypoczęta i gładka (nawet przy mojej mieszanej cerze) ale bez rewelacji. Jest dosyć rzadki, ale dzięki temu łatwo sie go rozprowadza. Przy nałożeniu cienkiej warstwy buzia sie bardzo nie świeci, a to że na twarzy pozostaje tłustawy film mi akurat wcale nie przeszkadza: w końcu jest to krem na noc. zapach mi się podoba.

dla mnie ok

Bardzo dobry, lekki krem na noc dla mojej mieszanej cery. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Pachnie przyjemnie, cytrynowo. Dobrze nawilża skórę. Jest dosyć rzadki, ale nie uważam tego za wadę :-).

przekonał mnie

Rzeczywiscie nie najlepiej sie wchlania, ale w koncu to krem na noc. Za to odzywia znakomicie, rano twarz wyglada naprawde swiezo, skora jest elastyczna i ma ladny koloryt, az przyjemnie na siebie spojrzec. Zapach mnie akurat sie bardzo podoba: ziolowo-cytrynowo-herbaciany.Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze, beda nastepne.

Nie nawilza

Taki sobie kremik. Nie nawilza w wystarczajacy sposob i nieladnie pachnie (ale to kwestia gustu).Nie wspomne juz o tym, ze cudow po nim nie ma...Maseczce z tej serii absolutnie nie dorasta do pietIlość zużytych opakowań: kilka probek

niezły,ale bez rewelacji

Różnie bywało w przypadku stosowania tego kremu.Gdy twarz była przesuszona np. po wietrznym dniu okazywał sie za słaby.Nie ma też właściwości kojących zestresowaną skórę. Jednak przy mojej mieszanej cerze sprawdził się całkiem dobrze,ale nie ma tego długotrwałego efektu nawilżenia jak w przypadku nowoczesnych preparatów,a przy tym dosć słabo się wchłania.Zapach bardzo mi odpowiada.Właśnie skończyłam opakowanie i nie kupię jednak następnego. Ilość zużytych opakowań: 1

cienizna...

Krem, jak dla mnie ma "podejrzaną" konsystencję- coś między żelową, a taką tradycyjną kremową i to mi nie odpowiada. Mam wrażenie,że sam w sobie jest po prostu rzadki, chociaż nie wylewa się ze słoiczka ;)Nie zauważyłam też żadnych efektów jego stosowania. Krem zwyczajnie wchłania sie i to by było na tyle ;) Nie odczuwam na skórze jego mocy- skóra nie jest ani miększa, ani elastyczniejsza, ani gładsza i po prostu ani ani. To zdecydowanie najsłabszy krem na noc, jakiego używałam.

cudny

Używałam razem z tym na dzień. Ślicznie pachnie, cytrusowo różano. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, choć buzia się po nim świeci, ale nie lepi. Rano twarz jest wypoczęta, gładka, nawilżona, lekko rozjaśniona. Bardzo go lubię, bo po prostu przyjemnie się go używa.

dobry

Dobry krem - dobrze się wchłania, dobrze nawilża, opakowanie dość ładne (a gdyby było szklane, to by było już w ogóle śliczne :), zapach mi odpowiada, może jedynie - mam cerę suchawą - wolałabym trochę gęstszą konsystencję, ale tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić.Ilość zużytych opakowań: 2 słoiki