So Ingenious Multi-Dimension Makeup SPF 8

So Ingenious Multi-Dimension Makeup SPF 8

Poszukiwania doskonałego podkładu - naturalnie wyglądającego, wygodnego w użyciu, długotrwałego i łatwego do rozprowadzania - absorbują wiele kobiet.
Firma Estée Lauder od dawna pracowała nad makijażem dopasowanym do twarzy, który wyglądałby naturalnie w różnym świetle i trwał niezmiennie przez długie godziny.
Firma szukała rozwiązania na problemy związane z nakładaniem płaskiego, nieruchomego medium na wielowymiarową powierzchnię.
Po wielu latach badań Estée Lauder z przyjemnością przedstawia So Ingenious Multi-Dimension Makeup SPF 8.
W jego produkcji zastosowano technologię Quadra Color, która zrewolucjonizuje nasze postrzeganie makijażu.
Nowatorska formuła podkładu jest niezwykle elastyczna i dostosowuje się do ruchów twarzy - makijaż porusza się ze skórą, której powierzchnia pozostaje gładka i nie tworzą się na niej grudki.
So Ingenious dostosowuje się do różnych rodzajów światła.
Podkład Estée Lauder zapewnia elastyczne pokrycie: ultra delikatne cząsteczki pigmentu równomiernie rozprowadzają się na skórze.
So Ingenious można nakładać warstwowo, co pozwala na dostosowanie stopnia pokrycia podczas aplikacji produktu.

KWC

Az nie chce mi sie wierzyc, ze go do tej pory nie ocenilam. Zuzylam 4 opakowania i swojego czasu byl to moj KWC.
Zalety:
- trzyma sie caly dzien
- nie tworzy maski
- ma ladne kolory (dla mojej bladorozowej cery idealem byl 02)
- dobrze sie rozprowadza
- nie wysusza,a moze nawet troche nawilza.
- dzieki gestej konsystencji nie wylewa sie z buteleczki.

Wady:
- opakowanie - pompka bylaby mile widziana
- po kilku miesiacach zaczyna dziwnie pachniec ... (tak mialam z dwoma opakowaniami), ale sie nie zepsul.

Przez pewien czas nie wyobrazalam sobie uzywania zadnego innego podkladu.

cos w nim jest, ale...

sama nie wiem co o tym podkladzie myslec, bylby super gdyby nie pare dyskwalifikujacych go bledow. po pierwsze kolory sa za ciemnie, nawet te najjasniejsze. druga rzecz jaka mi sie nie podoba to to, ze jet troche tepy, ciezko go rozprowadzic bez utworzenia smug (co nie byloby takie upierdliwe, gdyby nie te koszmarnie ciemne kolorki:( ) i to wlasnie sprawia, ze uzywanie tego podkladu nie sprawia mi radosci. a szkoda bo ma wiele zalet. nie tworzy maski, slicznie wyrownuje skore, kiedys na imprezie kolezanka nie mogla sie nazachwycac jaka mam idealna skore - aczkolwiek idealna ona nie jest, wiec to na pewnop byla zasluga tego podkladu;) no i nie sadze, ze takie komplementy bym otrzymala gdyby to byla imreza za dnia;) w swietle sztucznym, wieczorowym, na pewno sie ten podklad lepiej prezentuje.
szkoda, szkoda, bo gdyby nie te male szczegoly to na pewno bym kupila.
ilość zużytych opakowan: 3 spore probki

super!

uzywam od kilku dni, niemniej jednak dla mnie jest swietny. Mam problematyczna cere i trudno jest dobrac mi podklad, a ten pasuje mi w 100%. Jest lekki, ale ladnie kryje, przynajmniej moje naczynka i lekkie krostki, w ogole nie tworzy maski, super nawilza, nie sciaga mojej suchej cery,nie podrażnia, ladnie stapia sie ze skora, nie blyszczy sie nadto a tak delikatnie ozywia i rozswietla cere, trzyma sie dosyc dlugo. godny polecenia.

Manicure - odwrócony french

Bardzo dobry

Używałam ten podkład dokładnie 10 miesięcy. Jest bardzo lekki i fajnie się go nakłada palcami. Po nałożeniu stapia się ze skórą a ta wygląda wspaniale. Nie matuje na mat, ale tez nie błyszczę się po nim z tym, że kłądę jeszcze puder pędzlem. Nie ma efektu maski. Lekki efekt kryjący też ma, ale nie umiem tego ocenić bo nie mam nic do ukrycia :)) na twarzy. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale raczej kupię teraz jaśniejszy odcień fresco, mimo że pale alemond był b. dobry na lato - jak dla mnie. Cera wygląda idealnie :))

Świetny podkład.

Odejmuję jedną gwiazdkę bo opakowanie jest nieporęczne i nie widać kiedy ma się skończyć, brak jest dozownika, choć do końca wylatuje przez otwór to trzeba trochę czekać (przy wykorzystywaniu końcówki), a nie sposób przecież stawiać go do góry nogami!

Dopisuję się później: Byam w sklepie i ten odcień fresco jest koszmarnie ciemny!!! Jak można go nazwać fresco i dać numerek01 skoro jest dużo ciemniejszy od 02 pale almond.... Odejmuję gwiazdkę za brak jasnej palety. Wkurzyłam się i tyle, za to zauważyłam że jasne odcienie w szerokiej gamie ma YSL i tam skierowałam swoje oczy. Ze znakomitym rezultatem.

nie dla mnie

Kupilam ten podklad jakis rok temu na bezclowce i chyba uleglam urokowi pana ktory mi go sprzedawal. hehe Niestety podklad jest taki sobie, wchodzi w pory jakby to bylo jego glownym zadaniem (feeee)kolor jest dla mnie za ciemny (fresco) nie podoba mi sie ze nie ma pompki tylko dziurke z ktorej trzeba go wylewac. Za taka cene mogli sie bardziej postarac. Oddalam go mamie i na jej buzi wyglada bardzo ladnie, nawet kolor jest ladny.

Podkład idealny

Zacznę od wytłumaczenia dlaczego uznałam ten podkład za idealny a nie dałam wszystkich gwiazdek. Otóż jedną gwiazdkę ujęlam za opakowanie. Nie żeby było brzydkie - elegancki słoiczek ze złotą nakrędką. Jest jednak nie praktyczny. Z zewnątrz nie widać ile produktu już ubyło a do śroka przez wąską szyjkę słoiczka nie da sie zajrzeć. Trzeba mieć różnież cierpliwość przy wydobywaniu podkładu, bo trzeba poczekać aż z przechylonego opakowania wypłynie. Najgorsze jest jednak to, co przytrafiło mi się parę dni temu. Ni stąd ni zowąt okazało się, że podkład się skonczył. A to koniec minusów tego produktu.

Sam podkład jest świetny. Był bardzo wydajny: stosując średnio 4-5 razy w tygodniu starczył mi na 9 miesięcy. Przetestowałam go więc zarówno w lato jak i zimą. W lato nie spływał z buzi i dzielnie walczył z błyszczeniem się twarzy. W zimę tworzył przyjemną ciepłą kołderkę. Przy tym wszystkim doskonale ukrywał, to co na mojej buzi jest do ukrycia pozostawiając naturalny wygląd (bez efektu maski).

Podsumowując: mimo niewygodnego opakowania postaram się uzbierac pieniążki i kupić następne opakowanie (bo oczywiście jak na tą firmę cena nie jest zbyt przystępa...)

a mnie uczula :(

Strasznie mi żal, bo rzeczywiście to podkład niemal idealny - przy odrobinie wprawy jest prosty w aplikacji i dobrze stapia się ze skórą. Wytrzymuje na buzi cały dzień i wygląda dobrze w każdym świetle.U mnie jednak po każdym użyciu, już po minucie-dwóch, na szyji pojawia się pokrzywka. :(Zawsze w tym samym miejscu i zawsze schodzi dopiero 2 dni po zmyciu podkładu. :(Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.

a ja sie bede czepiac!

Daję mu trzy gwiazdki i ani pół więcej, gdyż:- nakładanie tego podkładu to prawdziwa sztuka-zastyga z prędkością światła i nie ma mowy wtedy o poprawkach- uwidacznia rozszerzone pory- tworzy smugi- jest ciemniejszy niż w buteleczce i ciemnieje na twarzyZ plusów:- rzeczywiście trwały( trwa na "swoim" miejscu przez wiele godzin)- naprawdę " współpracuje" ze światłem dziennym i sztucznym- nie wysusza skóryI zalet byłoby na tyle, a szkoda , bo Estee Lauder to dobra marka. Ogólnie jestem rozczarowana.

b. dobry ale to nie ideał

Zastanawiałam się czy dać mu 3 czy 4 gwiazdki i zdecydowałam nie udejmować mu punktów tylko z tego powodu, że nie umiem go nakładać. Podkład szybko zastyga na skórze, późniejsze poprawki są praktycznie bardzo trudne dlatego wymaga precyzyjnego i błyskawicznego nałożenia (troche pod tym względem przypomina pewien podkład Revlona). Producent zaleca nakładanie palcami ale myślę, że lepszym rozwiązaniem jest posłużenie się gąbeczką. Podkład u mnie tworzy smugi i osadza się w porach, ale jak już wcześniej wspomniałam to nie wina podkładu.Podsumowując to bardzo dobry produkt dla wytrawnych wizażanek, kobiet, które mają pewną praktykę w nakładaniu podkładów. Idealny na lato, lekki, szlachetnie rozświetlający, nie obciążający skóry.Raczej z tych lekko kryjących.

bardzo dobry

Stosuję go na zmianę z DP Chanel i ... sama już nie wiem, który jest lepszy. So Ingenious jakością dorównuje (jeśli nie przewyższa) podkład Chanel - jest bardzo naturalny, subtelnie kryjący, lekki. W pewnym stopniu matuje skórę, co jest również istotne. Po prostu stapia się ze skórą, która jest uszlachetniona i piękna. Polecam!