Herbapol Wrocław, Herbapol, Kwiat lipy maseczka ziołowa dla cery suchej, normalnej i mieszanej

Maseczka przeznaczona jest dla cery suchej, normalnej i mieszanej. A także dla osób ze skłonnością do trądzika różowatego. Delikatnie natłuszcza, wygładza skórę, poprawia jej napięcie.

Skład: Aqua, Tussilago Farfara (and) Calendula Officinalis (and)Tilia Cordata (and) Saponaria Officinalis Extract, Kaolin, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-18, Isopropyl Myristate, Sorbitol, Zinc Oxide, C.I.77891, Glyceryl Linoleate (and)Glyceryl Linolenate, Citric Amid, Zea Maydis (Corn)Starch, Perfum, Methylparaben, Propylparaben, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional;, Linalool, BHA

Cena: 11zł / 75ml

Bardzo dobra

Jest to bardzo wydajna maseczka, o dobrej nie zastygającej konsystencji. Rzeczywiście po jej użyciu mam miększą i gładszą , a co najważniejsze- nawilżoną skórę. Kupię ją następnym razem.

spełnione obietnice

Lubię tę maskę za wydajność, przystępną cenę, fajny ziołowy zapach, a nade wszystko za to, że świetnie działa :) Skóra po jej użyciu jest uspokojona, ma wyrównany koloryt, jest nawilżona i odprężona. Wszelkie podrażnienia znikają.

Polecam :)Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

istotnie działa!

Dobrze nawilża i koi. Skóra jest miła w dotyku, może nie na dłuugo, ale 2-3 dni spokojnie :) Tania. To, co mnie drażni to zapach - intensywny i jakiś taki... roślinny w niepozytywnym sensie tego słowa. Wkurzyło mnie też, że po 20 minutach trzymania jej na twarzy zaschła... tego nie lubię. Ale na szczęście nie utworzyła skorupy i dało się ją w miarę bezproblematycznie zmyć. Dobra.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

maseczka która działa!

Ta maseczka gości u mnie od lat osiemdziesiątych :-), pomimo tego, że wychodzą coraz to nowe i coraz to "lepsze" maseczki dla cery miesznej - kwiat lipy nie ma sobie równych w kojeniu tego typu cery. Jedno co producentowi nie bardzo się udało, to.. zapach, według mnie zbyt intensywny, ale można się przyzwyczaić. Miło chłodzi po nałożeniu, czasem lekko poszczypie, ale efekt jest natychmiastowy - ukojona, dobrze nawilżona cera.
Dodatkowym atutem jest jej cena. Mogę polecić z czystym sumieniem!