Herbapol, Kwiat nagietka - maseczka ziołowa dla każdej cery

Herbapol, Kwiat nagietka - maseczka ziołowa dla każdej cery

Maseczka przeznaczone jest dla każdego rodzaju cery, zwłaszcza ze skłonnością do rozszerzonych porów. Delikatnie natłuszcza i wygładza naskórek, ściąga pory, zwiększa napięcie skóry.

Skład: Aqua, Trigonella Foenum Graecum (and) Calendula Officinalis (and) Alchemilla Vulgaris (and) Symphytum Officinale Extract, Glycine Soja, Kaolin; Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-18, Isopropyl Myristate, C.I. 77891, Glyceryl Linoleate (and)Glyceryl Linolenate, Zea Maydis (Corn) Starch, Citric Amid, Zinc Oxide, perfum, Methylparaben, Propylparaben, BHA, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alkohol, Coumarin, Cinnamal, Eugenol, Limonene

sama nie wiem

plusy:
+nie uczuliła a wręcz łagodziła podrażnienia
+nawilżała moje suche poliki
+troszkę zmniejszała moje rozszerzone pory

minusy:
-ciężko dostępna
-tak właściwie nic wielkiego nie robiła bo nawilżenie średnie a chwalić coś tylko dla tego że nie uczuliło to raczej kiepsko

zużyłam tubkę ale nie polecam i nie odradzam.

Używam tego produktu od: kilka ładnych miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

Super

Maseczkę kupiłam bo zobaczyłam na półce w aptece. xD Potem spodobał mi się zapach i konsystencja. Jak już nałożyłam ją na twarz poczułam przyjemny chłód. A na koniec zobaczyłam b. dobre działanie (nawilżenie, ściągnięcie porów, a nawet wygładzenie skóry). Oprócz tego jest wydajna - nic doddać, nic ująć. :P

lubiłam

Lubię, kiedy maseczki łączą w sobie różne funkcje, i ta właśnie taka jest: zarówno oczyszcza jak i nawilża i odżywia. Skóra po użyciu maseczki jest promienna, wygładzona, miękka i rozjaśniona, pory są mniej widoczne.
Maseczka ma lekką, ale dosyć gęstą konsystencję (nie spływa, ale lekko się rozprowadza). Nie podoba mi się jej zapach, ale to już kwestia ziołowego składu.
Zawiera glinkę, mimo to spłukuje się nawet nieźle, i co ważne: na szczęście nie zasycha :)

Polecam bardzo, może jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Make up no make up H&M

godna polecenia :)

Kupiłam ją skuszona dobrymi opiniami i nie zawiodłam się.
Pierwsze co zauważyłam to na prawdę ziołowy skład na opakowaniu, a po aplikacji cudowny zapach. Taki słodki, kwiatowy. Jeśli chodzi o opakowanie to kupiłam ją w normalnej poręcznej tubie z nakrętką. Otworek był zafoliowany co nie zdaża się tak często i stanowi kolejny plus.
Jeśli chodzi o działanie to wg. mnie skora po niej jest bardziej napięta, odżywiona i ma widocznie zwężone pory.
Odpowiada mi zarówno konsystencja jak i zapach.
Jedną gwiazdkę odejmuję bo na razie krótko ją stosuję. Jeśli okaże się że po długim stosowaniu dalej dziala tak samo na moją skórę to dostanie pełne KWC :)

EDIT: kupiłam kolejne opakowanie, dalej się bardzo lubimy :) zapach działa na mnie cudownie odprężająco :) dla mnie KWC, porównywalna z Nuxe :D a cena bez porównania ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Pozytywne zaskoczenie

Bardzo pozytywne zaskoczenie z dwóch powodów:
- ściąga pory, które stają się mniej widoczne (efekt jest zauważalny już po pierwszym stosowaniu);
- nie wysusza skóry.
Poza tym fajna konsystencja.
Jedyne, co mi sie nie podoba, to zapach - bardzo ziołowy.
Ale jestem w stanie znieść go przez 20 minut, bo warto.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilanaście pojedyńczych saszetek

Raczej na nie

Jak zwykle musiałam dorwać coś do testowania podczas zakupów w sklepie zielarskim.
Maseczka w saszetce kwiat nagietka.
Nie jest niestety dla mnie, od kilku miesięcy mam problem ze skórą twarzy, łuszczy się, jest strasznie wysuszona, podrażniona, aplikacja tej maseczki jeszcze bardziej ją podrażnia, ciężko mi wytrzymać kilka minut z nią. Twarz piecze, szczypie, żywy ogień.
Przy podrażnieniach, wysuszeniach nie polecam.Używam tego produktu od:2 razy

nieśmiertelna

Ile się naszukałam tej maseczki cudownie kojącej, wygładzającej. Stosowalam kupe lat temu w liceum. Nie moglam potem dlugo jej dostać. Ostatnio rzucila mi się w oczy w ziolowym sklepie i zakupilam natychmiast.

Maseczka przyjemnie pachnie i daje efekt wygładzonej skóry. Lekko oczyszcza , normalizuje prace gruczolu lojowego. Jest tania i mila w aplikacji. POLECAM

Używam tego produktu od:miesiaca

Zdecydowanie to mój KWC !

Mam 35 lat i wciąż jej używam. Doskonale napina skórę, wygładza ją i odświeża. Konsystencja wcale mi nie przeszkadza, świetnie się rozprowadza. Polecam do stosowania na szyję i dekolt - bardzo dobre efekty. Należy tylko nanosić trochę grubszą warstwę niż zalecana przez producenta.

Właściwie nie wiem dlaczego od razu nie dałam jej 5 gwiazdek. Ja się starzeję a ona wciąż działa na mnie tak samo:) Nie miałam żadnego innego kosmetyku który sprawowałby się tak doskonale przez tyle lat (na oko jakieś 15).

Fajna

Mialam te maseczke wieki temu i jakos do niej nie wrocilam.<BR>Nie jest nowoczesny preparat, miala ciapciowata konsystencje, taka niezbyt mila, ale nawet niezle dzialala na moja wowczas tradzikowa cere. Z tym ze odkrylam potem lepsze preparaty i juz do tej maseczki nie wrocilam i raczej nie wroce. Nie zwezala porow i trzeba ja bylo troche postosowac zanim efekty staly sie widoczne. Ale ogolnie wspominam milo.

niezawodna

Oprócz tych obietnic, które daje producent ja po zmyciu tej maseczki zawsze mam jaśniejszą, bardziej rozświetloną cerę. Kremy nawilżające dużo lepiej się wchłaniają a skóra jest bardzo delikatna w dotyku. Poza tym bardzo lubie jej ziołowy, naturalny zapach.