Supermoisture Makeup (Podkład nawilżający)

Supermoisture Makeup

Specjaliści Clinique wykorzystali całą swoją wiedzę o pielęgnacji skóry i stworzyli nowy podkład Supermoisture Makeup. W podkładzie zastosowano super-intensywnie działające składniki nawilżające i nadano mu kremowo-żelową konsystencję. Zapewnia lekkie do średniego krycia. Przeznaczony do skóry suchej lub mieszanej w kierunku suchej.

Cera
fluidy
w tubce

Napisanych recenzji: 27

Nie za ta cene

Mam suche skore, wiec za poleceniem wielu osob wybralam sie do clinique po ten wychwalany podklad. Na poczatku bylam nim zachwycona, skora wyglada naturalnie, podklad bardzo ladnie stapia sie ze skora, nie robi zaciekow, plam itp. Nie czuc w ogole go na buzi, jest taki leciutki.
Jednak minusy przewazaja, juz po 5h nie bylo podkladu na twarzy, wygladalam jakbym nic na nia nie nalozyla.
Podklad jest bardzo rzadki trzeba uwazac, bo mozna upackac wszystko na okolo.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931934].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

słaba trwałość kosmetyku, po paru godzinach znika z twarzy!

Abstrahując od tego, że dwukrotnie polecono mi za ciemny odcień, podkład, idealnie sprawdza się dla osób z wrażliwą/suchą skórą.
Dobrze nawilża, po rozprowadzeniu nie mam uczucia ściągania. Lubię jego gęstawą konsystencję, która sprawia, że produkt jest wydajny.

Natomiast nie podoba mi się jego trwałość! Schodzi dosłownie po paru godzinach z twarzy! Nie pomaga ani baza, ani puder.

to jest niestety bardzo duży minus, który stawia pod znakiem zapytania mój kolejny z rzędu zakup tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859725].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Mój KWC gdyby nie ta cena

Pierwszy raz, kiedy miałam doczynienia z tym fluidem był zupenie przypadkowy,lecz na szczęście na moją korzyść. Na jednych z portali zamieniłam się z dziewczyną na kilka ciuszków w zamian za ten podkład. Ale do rzeczy ... Pierwsze co mnie zachwyciło to uczucie lekkości,nazwilżenia, tak jakbym spryskała twarz wodą termalną/mgiełką druga rzecz to konsystencja. Pomimo że odcień podkładu byl chyba o 2 tony! ciemniejszy to super wtapiał się w skórę i nie dawał efektu maski lecz lekko muśniętej słońcem twarzy,a to cenię w podkładach.
Jeśli chodzi o trwałość tu jest z tym o wiele gorzej nie da się ukryć!! Na szczęście moja cere nie potrzebuję mocnego matu więc był dla mnie ok.
Polecam jak najbardziej przede wszystkim dla osób o cerze skłonnej do alergii!!!!! ( ta firma naprawdę ma świetne kosmetyki , nie nafaszeowane dziadostwem,które uczula). Po drugie polecam je osobom o cerze normalnej/suchej, lecz UWAGA nie z dodatkowymi problemami typu tądzik,zaczerwienia- bo takiej roli akurat ten podkład nie spełnia i nawet producent nam tego nie zapewnia.
Jedyny minus za cenę no i może za opakowanie- z czasem gdy podkładu jest mniej cięzko go wycisnąć z tej tubki,ale wydajny!!

Używam tego produktu od: 1,5 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796264].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Napisanych recenzji: 88

czuć nawilżenie.

Oceniam odcień 04 ivory.

Podkład, który używam tylko zimą, gdyż w okresie letnim czuję, że jest dla mnie za tłusty i spływa..
Podkład delikatnie wyrównuje koloryt cery, jednak dużo bardziej widoczne jest rozświetlenie twarz. Zawiera w sobie mnóstwo drobinek, lecz efekt nie jest przesadzony, nawet przy grubej warstwie kosmetyku.
Kolor dopasowuje się do karnacji.
Należy po nałożeniu mimo wszystko przypudrować delikatnie twarz- unikniemy efektu żarówki po dwóch godzinach od nałożenia.

Nawilża bardzo dobrze!
Zero suchych skórek- nie spotkałam sie jeszcze z tym aby podkład niwelował mi suche skórki na nosie i policzkach! Za to duży plus!
Nie podrażnia wrażliwej cery, nie zapycha, nie powoduje niespodzianek.

Opakowanie bardzo mi się podoba.
Typowe dla clinique, proste, eleganckie.
Odkręcana buteleczka z której możemy wycisnąć tyle ile chcemy.
Napisy nie zdzierają się.
Zakrętka ma trochę nieprzemyślany kolor, gdyż cały czas są na niej ciapki od podkładu/tłustych palców- trzeba ją wciąż czyścić aby wyglądała ładnie.

Jeśli chodzi o wydajność to jestem bardzo zadowolona, ale fakt, że używam go tylko w zimę nie da dokładnej oceny.
Niestety po pierwszym sezonie podkład rozwarstwił mi się i wyciekała z niego woda :(- za to odejmuję gwiazdkę!

Cena adekwatna do jakości.

Polecam osobom z suchą skórą!

Używam tego produktu od: 2 zim,
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, 30ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758732].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 114

super na lato

Bardzo udany podklad. Lekki, ja uzywalam go tylko latem - kropka na cala twarz, zeby lekko ujednolicic cere a nie paciac na upaly cala face ;) i tak sprawdza sie swietnie, nawilza, swiecenie traktuje jako letni glow.

:) niewidoczny na buzi

:) super konsystencja, lekka, ladnie pracuje

:) nawilza i to zauwazalnie cere

:) super kosmetyk na lato :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714905].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

hmmm...

Podkład czuć na twarzy, a tego nie lubię, utrzymuje się dlugo, krycie jest dobre, nie podkreśla suchych skórek, jedak za tą cenę spodziewałabym sie czegoś lepszego. Może się też wydawać ciężki.

Używam tego produktu od: 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 małe(chyba)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[712014].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

cudo ;)

Jak dla mnie podkład bomba :) nawilża cerę, nie przetłuszcza, ma fajne drobinki które rozświetlają cerę nie sprawiając że się świeci. Niesamowicie wydajny i super się rozprowadza ;) jeśli maluję się wcześnie rano, to późnym wieczorem większośc podkładu jest na mojej skórze / chusteczce do demakijażu a nie na ubraniach ;) raz dostałam próbkę od koleżanki - pokochałam na stałe ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 i 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[696163].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

nie koniecznie..

Jak na firmę Clinique myślałam, że podkład będzie lepszy..
Mam cere normalną w kierunku suchej. Zaczełam używać podkładu na początku wiosny, w chłodniejsze dni jeszcze jakoś dawał radę tzn- nie było widać tego błyszczenia się skóry, miliona drobinek, i skóra się tak nie przetluszczała. Ale gdy zrobiło się cieplej...
Podkład tak nawilża że cała strefa T poprostu była przetluszczona! Jak zaczęlo się robić ciepło to miałam wrażenie że ze mnie spłynie. W świetle świeciłam się tak strasznie jak bym wysypała na siebie wiaderko brokatu. Do tego średnie krycie.

Jedyny plus to to że ogólem podkład w ogóle nie przesuszał skóry, odżywiał i był w miare lekki.

Za te pieniądze nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[657544].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Jestem bardzo zadowolona

Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa na podrażnienia w związku z czym szukałam podkladu typowo nawilżającego. Myślę, że Supermoisture w 100% spełnia te oczekiwania. Przede wszystkim skóra jest bardzo nawilżona, oczywście po wcześniejszym nałożenu kremu również nawilżającego. Jednakże ma on również inne zalety, mianowicie pięknie rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda na promienną.

Używam tego produktu od: 4 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 3/4 Pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[656614].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

MOJA BIEDNA CERA :(

KONSYSTENCJA
Kremowo-żelowa konsystencja. Nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność. Jednak mimo starannego nałożenia, od razu pojawiły się plamy na policzku. W świetle łazienkowym widać, iż podkład ma w sobie jakieś wstrętne złote drobinki (wyglądają jak brokat). W świetle dziennym na szczęście ich nie widać. Clinique nie wysuszył mi cery, nie podkreślił również skórek na nosie. Duży minus – podkład strasznie osadza się na włoskach (brwi, nasada włosów).

KOLOR
Testowałam kolor nr 04 Ivory. 30 min od nałożenia podkład ściemniał i nabrał koloru rudawej "tapety" (wygląda tanio). Znajomi twierdzili, iż podkład ma nienaturalny, pomarańczowy kolor, z czym się niestety zgadzam. Fuj. Jednak pomijając ten paskudny kolor - moja skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Była pełna blasku.

KRYCIE
Mimo, iż kryje na poziomie średnim, wyraźnie upiększa cerę. Efekt jest świetny.

TRWAŁOŚĆ
Jeśli chodzi o trwałość, to Clinique wypada tragicznie. W jego przypadku ciężko mówić o trwałości, ponieważ schodzi plamami. Nie wybaczę mu tego. Odejmuję 3 gwiazdki.

FILTR
Brak!!! Odejmuję za to 1 gwiazdkę.

CENA
135zł - jakis żart.

WPŁYW NA CERĘ
Nigdy więcej :( Spowodował u mnie wysyp najróżniejszych różności :( Moja cera długo nie mogła dojść do siebie. Tragedia :( Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

ODRADZAM ! Nikomu nie życzę takiego ataku zaskórników..

Ilość zużytych opakowań: próbka otrzymana w sephorze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[632886].usefull || 0 }}% pomocna.