Krem nawilżający na noc

Krem nawilżający na noc

Krem głęboko nawilżający na noc AVON - nie tworzy na twarzy grubej warstwy, bardzo dobrze się wchłania, ładnie pachnie. Świetnie nawilża moją cerę. Stosowałam różne kremy na noc, ale ten jest najlepszy, jaki miałam. Ma też eleganckie opakowanie (szklany słoiczek w kolorze granatowym).

Cena: 39,90 zł / 50 ml

świetny do suchej

Moja mama używając go była baaardzo zadowolona a jej cera najwidoczniej też, skoro wzrosło jej nawilżenie i ujędrnienie (co prawda ma b.ładną, ale jednak suchą z towarzyszącym uczuciem ściągnięcia). Efekty na jej twarzy zauważyłam gołym okiem. Też spróbowałam parę razy i rano skóra była mięciutka i nawilżona, a że pozostawia tłustą warstwę, to w przypadku cery suchej żaden mankament, tym bardziej, że to krem na noc.

Milusi

Jak na kosmetyk Avonu, to rewelacja. Eleganckie i solidne szklane opakowanie kryje delikatny, nietłusty krem o pięknym zapachu. O ile mogłam się zorientować, służy dobrze praktycznie wszystkim typom cery włącznie z moją przewrażliwioną. Jego cowieczorne stosowanie łatwo przechodzi w przyjemny nawyk. Do tego jest bardzo wydajny, więc można uznać, że bardzo niedrogo oferuje solidny kawał pielęgnacji...

świetnie nawilża

Mimo, że mam cerę mieszaną, krem ten nie okazał się zbyt ciężki dla mnie. Doskonale nawilża, ma bardzo przyjemny zapach.

Dodatkowym atutem jest estetyczne, szklane opakowanie, dzięki któremu krem może posłużyć jako elegancki prezent.

liczba zużytych opakowań: 2

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Polecam do cery suchej

Ten krem jest bardzo dobry. Moja mama używa go zawsze na noc i praktycznie używa tylko tego kremu, bo inne (zwłaszcz przeciwzmarszczkowe)ją uczulają, a nie wygląda na swój wiek. Ogólnie krem nadaje się do cery suchej i dojrzałej, a więc negatywne oceny tych osób które nieodpowiednio sobie dobrały krem do cery (kremy głęboko nawilżające nie nadają się do cer tłustych i mieszanych)nie powinny zaniżać wartości tego kremu. Polecam zwłaszcza kobietom po 40.

fajfluchy

to jakies kompletne nieporozumienie- zresztą nie tylko co do tego kosmetyku AVONA mam zastrzeżenia. ohydnie pachnie, wcale sie nie wchłania tylko biały kolor staje sie z czasem przezroczysty i na twarzy pozostaje plazma, proponuję specjalnie nałożyc na twarz grubszą warstwę i przekonac się w co tak naprawdę przepoczwarza się krem. On wcale się nie wchłania tylko znika jego biały kolor. Jest po prostu do d...nawet za cenę promocyjną nigdy więcej go nie kupię-

może być

Nie jest zły. zostawia co prawda powłokę na buzi, ale w końcu używa się go w nocy, a nie na bal sylwestrowy. Dobrze nawilża, zapach taki sobie, nie czepiam się więcej, bo nie ma o co.Żadne mistrzostwo świata, ale za tę cenę (w promocji) jest w porządku.Ilość zużytych opakowań: chyba 3

nie dla mnie

Te dwie gwiazdki to chyba z sentymentu ;-). Drogi, okropnie pachnie (i zbyt intensywnie), bardzo tłusty, nie wchłania się i pozostawia grubą warstwę na skórze.Plusy: dobrze nawilża.Użyłam go tylko kilka razy, bo już nie chciałam nim męczyć buzi.

rewelacja

Używam tego kremu od dawna. Dla mojej mieszanej cery jest super. To najlepszy krem na noc jaki używałam. Doskonale nawilża skóre i rano jest gładka i miękka. Bardzo polecam. I zapach mi sie podoba.

taki sobie...

Rozczarowałam się. Krem w ogóle nie nawilża, źle się wchłania i w dodatku powoduje lekkie pieczenie, więc na pewno nie nadaje się dla alergików i wrażliwców. Dwie gwiazdki za ładny zapach i słoiczek.

jestem rozczarowana

Zawsze mialam cere dosc tlusta, ktora z biegiem czasu zmienila sie w mieszana, ostatnio troche odwodniona. Ten krem nie nawilza, a raczej malo nawilza bo rano budze sie z taka sciagnieta skora, no i ma taki jakis chemiczny zapach.Nabylam go dlatego, ze mialam go gdy pojawil sie po raz pierwszy w katalogu, w takim malutkim sloiczku. Wtedy byl swietny. Rano budzilam sie i ciagle mialam uczucie wilgotnej skory.I wtedy slicznie pachnial.Sama nie wiem zmienili recepture, czy to ja sie zmienilam.

dobrze nawilża,ale...

Mam cerę wrażliwą,naczynkową,mieszana ale generalnie większych problemów z nia nie mam.Rzeczywiście po użyciu na noc tego kremu buzia jest dobrze nawilżona,krem ładnie i dość szybko się wchłania,zapach też może być ale czasem skóra bardzo mnie piecze zaraz po nałożeniu kremu i niestety muszę czymś to załagodzić.Na pewno więcej go już nie kupię choć zły nie jest,ale dla cery wrażliwej jest za ostry.Podobne kremy tej firmy są za bardzo "naszprycowane"chemią,tak słyszałam,może coś w tym jest bo jeszcze żaden krem tej firmy nie był dla mnie akuratny :)??

Fajniutki

Ladny zapach, rano buzia jak u niemowlaka, chociaz na mojej mieszanej cerze dlugo sie wchlania. Jednak warto sie pomeczyc dla porannych efektow. Po okolo tygodniu codziennego stosowania widoczne efekty w nawilzeniu i gladkosci skory. Polecam