Bielenda, Balsam stymulująco-pobudzający z ekstraktem z grapefruita, olejkiem ylang-ylang i planktonu

Preparat nawilżający nowej generacji zapewnia potrójne działanie w walce o przywrócenie blasku i energii zmęczonej skórze.
Ekstrakt z grapefruita - czyni skórę aksamitną, gładką i jędrną, likwiduje zmęczenie i poprawia nastrój.
Olejek ylang-ylang działa pobudzająco, a jego zmysłowy zapach czyni skórę podniecającą i zmysłową.
Plankton termalny łagodzi podrażnienia i regeneruje uszkodzone fibroplasty komórek.
Balsam przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej i zestresowanej. Jego regularne stosowanie w widoczny sposób poprawia stan skóry. Dzięki właściwościom aromaterapeutycznym pozytywnie wpływa na nastrój i kondycję psychiczną.

niewydajny

Balsam rzeczywiście ma b. intensywny zapach przy wylewaniu go z opakowania, ale na szczęście na skórze jest mało wyczuwalny, da się znieść :). Jest niewydajny, dużo naraz trzeba go użyć i trudno go rozprowadzić równomiernie. Za to szybko się wchłania i nawilża skórę na jakiś czas (efekt raczej krótkotrwały). Właściwości pobudzających czy poprawiających nastrój nie widzę. Jednak więcej go nie kupię, bo wolę balsam Dove Nutri Care.

ten zapach...

Podobnie jak poprzednią recenzentkę - zniechęcił mnie zapach - na pewno nie pobudza ani nie relaksuje... Nawilża przyzwoicie, wchłania sie dobrze, ale po co mam się irytować od samego rana...? Tyle, że jest tani, ale przy wyborze kosmetyków, jaki mamy teraz - nie warto psuć sobie humoru...

Z braku czegoś lepszego

Nawilża i odżywia skórę całkiem nieźle- duża zaleta, ale niestety jedyna. Jest bardzo rzadki, przez co z opakowania wylewa się go dużo więcej niż powinno. Zapach jest bardzo sztuczny, wręcz tandetny. Na szczęście na skórze niewyczuwalny. Nie zauważyłam efektu pobudzenia ani zrelaksowania. Raczej niesmak z powodu tego zapachu.

ilość zużytych opakowań: 1

Kosmetyczka roku 2017

Nieee

Najgorszy z całej serii, skusiłam się pod wpływem testów konsumenckich w babskiej gazecie, no i sie rozczarowałam, gdzie ten rześki zapach, on na ciele po prostu śmierdział, nie mogłam tego wytrzymać, nawet nie wygładzał tak dobrze jak ten z hibiskusem i papają. Efekt pobudzający, ale do myślenia, po co się to kupiło. ...

Smieszny kosmetyk

Kiedy przeczytalam opis na opakowaniu, bylam zdziwniona, ze oto Bielenda ma w balsamach planton termalny i to za tak smieszna cene.No... balsam jak balsam. Zapach ma nie bardzo, za intensywny, na poczatku wydawal mi sie troche... prostacki. ALe na ciele pachnie nawet ladnie - w kazdym razie szczyt marzen to nie jest.Slabo nawilza.Nie jest zly, jest OK, ale bez zadnych rewelacji. Warto chyba jednak dolozyc troche pieniedzy i miec cos lepszego.

świetne produkty

Używam ton balsamów do ciała, przetestowałam już chyba wszystko z dolnych i średnich półek i z tych balsamów Bielendy jestem zadowolona. Kupiłam na promocji w supermarecie po 4 zł chyba z 10 sztuk różnych i w zasadzie żaden mnie nie rozczarował. Świetnie się wchłaniają, skóra jest miękka i dobrze nawilżona, nie klei się.Bardzo przypadł mi do gustu balsam zielona herbata i balsam z serii aromaterapia pachnący naturalnie, ziołowo, bardzo intensywnie, zdecydowanie nie dla miłośniczek zapachów kwiatowo-cukierkowych.

Bardzo dobry

Bardzo polubiłam balsamy z nowej serii Bielendy.Po wypróbowaniu balsamu z papayą i hibiscusem,kupiłam sobie z grapefruitem i ylang -ylang.I nie zawiodłam się.Konsystencja przypomina jogurt,śliczny żółciutki kolorek no i ten zapach- cytrusowo-orientalny.Bardzo łatwo się rozsmarowuje,szybko wchłania,skóra jest nawilzona i odżywiona.<BR>Polecam każdemu,tymbardziej,że jest tani.<BR>