Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Eve Alluring EDP

Avon, Eve Alluring EDP

Spraw, aby każdy romantyczny wieczór stał się niezapomniany z uwodzicielskim zapachem, zdefiniowanym przez ponetny kwiat Neroli połączony z soczystym eliksirem z czerwonych owocow, na bazie zmyslowego pizma.

50 - 100ml
Nuty
szyprowe
Rekomendacja
na wieczór

13% jesień/zima 88% wiosna/lato

Avon Eve Alluring

Zapach natomiast trafiony w mój gust w stu procentach. Jest bardzo kobiecy , zmysłowy, uwodzicielski. Przez pierwszy dzień nie mogłam przestać w pracy ciągle wąchać nadgarstka spryskanego Avon Eve Alluring . Koleżanki od razu wyczuły Nowy zapach i pytały jaki to perfum . Jego zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach , a do tego wystarczy psiknąć się raz lub dwa aby był wystarczająco wyczuwalny. Podsumowując jestem bardzo zadowolona i sięgnę po niego jeszcze nie raz. Polecam

Romantyczny!

Wspaniały zapach który zachwyca nie tylko długotrwałym i bardzo kobiecym zapachem ale tez pięknym flakonem! Idealny na codzień! Bardzo dobrze trzyma się na skórze a jeszcze lepiej na ubraniach!

Eve Alluring-zmysłowy zapach na wieczór!

Dzięki akcji #avonsiesprawdza - 3 tygodnie temu otrzymałam paczkę, w której znajdowała się woda perfumowana oraz perfumetka ( o pojemności 10 ml) Eve Alluring. Elegancki i zmysłowy zapach, chociaż mi bardziej przypadł do gustu drugi -Eve Confidence. Może dlatego, że Eve Alluring bardziej nadaje się na wieczorne wyjścia, a ja jako Matka Polka mogę o nich pomarzyć... :) Zapach musi sprawiać, że chce nam się żyć. Że świat staje się piękniejszy, a na naszych twarzach maluje się ogromny uśmiech. Musimy go czuć sercem, duszą i... nosem :) Bo przecież zapach jest jak druga skóra!!! To on podkreśla naszą osobowość i odzwierciedla nastrój. Ma moc, aby wydobyć drzemiące w nas siły. Może zamienić mnie w królową elegancji i piękna. Jutro świętuję rocznicę ślubu więc mam nadzieję, że będę mogła założyć małą czarną i użyć Eve Alluring. Woda perfumowana super prezentuje się na półeczce w łazience. Perfumetka to strzał w 10tkę! Zmieści się w nawet najmniejszej torebce. Podsumowując - polecam zapach na wieczorne imprezy ponieważ na co dzień -ja wolę- Eve Confidence!

Słodki i elegancki zapach

Eve Alluring otrzymałam w ramach akcji #AVONSięSprawdza. Podobnie jak w przypadku perfum Confidence uwagę bardzo przyciąga flakonik, wygląda jak taka zgrabna fiolka z kryształową zatyczką. Płyn ma fioletowy kolor i dzięki temu w połączeniu ze szkłem bardzo elegancko prezentuje się na toaletce.

Zapach różni się nieco od Eve Confidence. Mimo, że jest równie słodki to zdecydowanie bardziej wybijają się tu nuty kwiatowe. Początkowo kwiat neroli w nutach głowy a po kilku minutach uwalniają się zapachy owocowe oraz piżma a całość jest bardziej stonowana, ale równie słodka. Ta wersja w mojej ocenie jest bardziej elegancka i kojarzy mi się z pewnością siebie. Bardzo przyjemnie używa się ich na co dzień w zimowe, bure dni, ponieważ wnoszą słodki akcent w takich dniach. Od razu poprawia się nastrój:)

Życzyłabym sobie tylko odrobinę lepszej trwałości. Po tym można poznać, że nie są to perfumy wysokopółkowe. Tracą szybko na intensywności a po 2h w ogóle przestaję je czuć. Na ubraniach co prawda trzymają się całkiem nieźle, ale ja wymagam odrobinę lepszej trwałości nie tylko na nich, ale i na skórze.

Początkowo sądziłam, że Confidence bardziej mi się podobają, z czasem jednak bardziej się skłaniam ku nutom piżma niż kwiatom Frangipani. Alluring bardzij trafia w moje klimaty.

Cena - dobra. Jak na perfumy kwota około 60zł to dobra propozycja nie tylko dla budżetu studentek, ale i starszych Pań gustujących w słodkich zapachach. Mimo, że zapach szybko traci na intensywności to warto dać mu szansę :)

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Używa produktu od: próbka

Dla dojrzałych kobiet

Zapach nie do końca przypadł mi do gustu. Od razu po rozpyleniu jest bardzo drażniący, co utrzymuje się przez dłuższą chwilę.
Sama nuta zapachowa, moim zdaniem, skierowana jest do dojrzałych kobiet, które są świadome swojej kobiecości. Jest to zdecydowany zapach. Może być nieco przytłaczających dla młodszych osób. Perfumy nadają się bardziej na wieczorową porę.
Trwałość perfum jest bardzo dobra. Wystarczy jedno pryśnięcie, a zapach będzie wyczuwalny przez cały dzień. Większa ilość może być drażniąca i przytłaczająca.
To co najbardziej przykuwa wzrok i sprawia, że chce się sięgnąć po perfumy od Avon to zdecydowanie flakon. Jest przepiękny!
Trochę ciężko jest mi ocenić perfumy, ponieważ nie do końca przypadły mi do gustu, ale myślę, że są bardzo dobre, tylko dla dojrzałych kobiet.

Rewelacyjny zapach!

Eve Alluring ma zapach intensywny, ostry na początku,po kilku minutach staje się on delikatniejszy.Zapach jest ładny, kobiecy,wyrafinowany i trwały,czuć w nim słodycz i kwiatową nutę. Od razu po psiknięciu jest on bardzo mocny ale zmienia się na dużo przyjemniejszy zapach. Buteleczka jest ładnie wykonana i prezentuje się ładnie na łazienkowej półce. Zapach świetnie sprawdzi się na randkę jak i na codzienne wyjścia. Swoim intensywnym zapachem pobudzi Cię do działania,doda Ci energii i pewności siebie. Zapach podoba mi się taki jaki jest po paru minutach od psiknięcia, ponieważ trochę łagodnieje. Cztery dni temu użyłam go psikając kurtkę i do tej pory czuję piękny delikatny zapach. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest trwałym produktem. Najlepszy zapach jaki do tej pory używałam z firmy Avon. Również nada się jako prezent, gdyż zapach jest tak oryginalny, że każdemu się spodoba. Polecam!

Przyjemny otulacz

Zapach jak z półek z perfumerii. Długo się utrzymuje i ciagle jestem pytana, co tak ładnie pachnie. Wydaje mi się, że to zapach uniwersalny - i na lato, i na zimę. Nie meczy otoczenia, ale spowija nutką tajemnicy. Wyczuwalny przez otoczenie, długo zostaje na ubraniach. Nie drażni skóry. Jak dla mnie bardzo przyjemny zapach - otulacz, do którego na pewno będę wracać.

Słodkie, kobiece, ale mało oryginalne

Perfumy otrzymałam w ramach testowania zapachów Eve - z dwóch wariantów, Eve Confidence i Alluring, zdecydowanie bardziej spodobały mi się te pierwsze. Wiadomo, jak jest z zapachami - każdemu pasuje co innego, Eve Alluring nie pasują najwyraźniej do mojego charakteru, nie czuję z nimi połączenia ;)

Zapach jest słodki, dość landrynkowy, i chociaż uwielbiam słodkie perfumy, zdecydowanie wolę je w wydaniu takim jak np. Victor & Rolf Flowerbomb, niż słodyczy tych perfum, która jest dość banalna i typowa. Początkowo jeszcze dobrze mi się je nosiło, ale w miarę upływu czasu zaczęły mnie trochę męczyć.

Nuty zapachowe - nie jestem może znawcą, więc nie wypowiem się, co tu konkretnie wyczuwam, ale na pewno nie są to według mnie perfumy z wyczuwalną piżmową bazą (na co bardzo liczyłam, bo uwielbiam piżmo). Zdecydowanie na pierwszy plan wybijają się nuty mocno słodkie i kwiatowe, jak dla mnie za mało w nich wyrafinowania i tajemnicy.
Niestety, ale to akurat ten przypadek, który znam już z wielu perfum Avonu, czyli że wszystkie pachną mniej więcej tak samo. Zapach kojarzy mi się z takim typowo katalogowym; jeśli nie stać nas na górnopółkowe perfumy, to kupujemy właśnie coś takiego, i pół tramwaju codziennie tak pachnie - bez znaczenia, czy to Avon, Oriflame czy coś innego: wszystko na jedno kopyto. Nie do odróżnienia od setek innych zapachów.

Trwałość - przeciętna, po paru godzinach nie ma po nich śladu. Nie pozostawiają wspomnienia zapachu na ubraniach, są raczej ulotne. Długo jest słodko, słodko, słodko - ...a potem nic.

Plus to flakon - bardzo ładny, elegancki, ze starannie wykonanym korkiem.
Do perfum dołączona była także praktyczna perfumetka - bardzo fajne rozwiązanie, warte polecenia.

Ze względu na to, że to zapach mało oryginalny, raczej nie sięgnę po nie ponownie. Owszem, mogą być dobrym wyborem na jakieś okazje, gdy chcemy poczuć się kobieco, jednak nie liczyłabym na to, że będą wzbudzać wielkie zainteresowanie. Nie wątpię, że wielu osobom mogą przypaść do gustu - zapach jest łatwy, dość przyjemny, łatwy w noszeniu. Ale dla mnie to zapach zbyt prosty, taki do spróbowania i szybkiego zapomnienia.

Niemniej, można je określić po prostu jako "ładne". Takie ładne, bezpretensjonalne perfumy dla każdego, nie ma w nich nic niepokojącego czy gryzącego, żadnego zgrzytu - i może to ich wada, zdecydowanie wolę perfumy które są nieoczywiste, mają w sobie jakąś sprzeczność, coś trudnego do zgadnięcia. Eve Alluring to wyłożenie wszystkich kart na stół, zero tajemnicy, zero zagadki, coś co pasuje na każdego - ja jednak cenię sobie oryginalność. Wolę już usłyszeć 'A co to za dziwny zapach?' niż 'O, ładne perfumy. Taki bezpieczny zapach, całe moje biuro nim pachnie. Albo czymś podobnym. '

Kobiecy i otulający.

Najpierw flakon - piękny! Czuję się w obowiązku podkreślić najpierw tę wartość, ponieważ zupełnie nie zwróciłam uwagi w trakcie zgłaszania się do testowania, jakie ma urocze wypustki na dole. Na prawdę wygląda bardzo elegancko i gustownie, pięknie zdobi półkę.
Zapach jest kwestią indywidualną, raz, ze ze wzgledu na pH skóry każdy odczuwa go inaczej, dwa - nie każdy ma ten sam gust. Ja osobiście w powietrzu najpierw czuję wanilię (tak, wiem, ze jej tu nie ma, no ale cóż :D), a na skórze owocowy zapach z lekką nutką kwaskowatości, który po dłuższej chwili pachnie bardzo kwiatowo i kobieco. Niestety należę do tej grupy osób, na której perfumy się słabo trzymają i rzadko znajduję wyjątek od tej reguły, tu ta zasada również się sprawdziła, ale...
Sweter sperfumowany jednego dnia rano dalej pachnie dnia następnego. Serio, byłam w szoku. Psiknęłam się przed wyjściem do pracy koło 8 rano i następnego dnia gdy go wkładałam poczułam te perfumy bardzo intensywnie, czyli trwałość jak najbardziej na plus, tylko moja skóra jest dziwna ;) Już nie pachniały tylko kwiatowo, biła od nich moc pewności siebie - to taki otulający zapach, bardzo kobiecy, kwiatowy, ale jednocześnie czuć w nim nutkę słodkości. Zdecydowanie nie jest to zapach na lato, ale w tym momencie - zimą (lub jak kto woli patrząc za okno - jesienią) sprawdza się rewelacyjnie zarówno na co dzień jak i na wieczorne spotkania z przyjaciółkami.
Osobiście do niego raczej nie wrócę, zapach jest przyjemny, ale jak dla mnie zbyt ciepły, wolę bardziej rześkie i owocowe.

Piękny i uwodzicielski zapach

EVE Alluring zupełnie mnie zaskoczył,zapach w pierwszej chwili wydawał się zdecydowanie za intensywny lecz po kilku minutach zakochałam się w nim! Zapach który zawarty jest w przepięknym flakonie jest slodki, bardzo kobiecy a za razem uwodzicielski. Dodatkowym jego atutem jest fakt iż na skórze utrzymuje się bardzo długo, śmiało mogę stwierdzić że utrzymuje się nawet do 12 godzin, a na ubraniu nawet dłużej! Zdecydowanie moja przygoda z EVE Alluring nie skończy się na jednym opakowaniu.

Kusząca z charakterem

Eve Alluring ma zapach intensywny, pieprzowy, ostry na początku,po kilku minutach staje się on delikatniejszy,choć pieprzowy zapach nie znika.Zapach jest ładny, kobiecy,wyrafinowany i trwały,czuć w nim słodycz i kwiatową nutę. Woda perfumowana pachnie przyjemnie. Od razu po psiknięciu jest on bardzo mocny ale zmienia się na dużo przyjemniejszy zapach. Buteleczka jest elegancka,jest ładnie wykonana i prezentuje się pięknie. Zapach świetnie sprawdzi się na randkę lub na eleganckie imprezy. Swoim intensywnym zapachem pobudzi Cię do działania,doda Ci energii i pewności siebie. Zapach podoba mi się taki jaki jest po paru minutach,ten początkowy zapach,który jest mocny i pieprzny za mocno wdziera mi się w nos,dobrze,że szybko łagodnieje. Polecam!

Miłe otulenie.

Flakonik bardzo ładny dla oka,elegancki zachęcający do sprawdzenia zawartości choć jego wnętrze trochę mnie rozczarowało.Łatwo się rozpyla i wtedy może wystawić się na ocenę.Na początku użycia zapach wydaje się mocny lecz stopniowo przechodzi w bardziej łagodny i niezbyt intensywny.Jest trochę słodki jednak nie duszący.Wolę zapachy bardziej świeże jednak ten też może zasługiwać na moją uwagę.Moim zdaniem może być używany zarówno z rana jak i wieczorem,tak na co dzień czy do pracy czy na romantyczne chwile.Potrafi przyjemnie otulić, poczuć się wyjątkowo kobieco i zwrócić na siebie uwagę.Utrzymuje się jak dla mnie niezbyt długo wole zapachy trwalsze choć na ubraniach znacznie dłużej.Zapachu używam zaledwie tydzień ale chętnie zużyję do końca a może odkryję w nim "to coś"czego nie mają inne zapachy. Muszę przyznać,że gdy używam go dzień po dniu to coraz bardziej się do niego przekonuję i czymś mnie pozytywnym zaskakuje.Spotkałam się z miłą oceną nowego zapachu przez znajomą,która u mnie w domu miała okazję go wypróbować. Dlatego mogę polecić ten zapach AVON EVE Alluring bo warto po niego sięgnąć choćby po to, aby dokładnie go poznać i wyrobić własne zdanie czy go polubić .

Używa produktu od: próbka

Zapach bardzo kobiecy

Zapach jest delikatny i świeży. Doskonale pobudza wyobraźnie i jedncześnie przywołuje pozytywne wspomnienia.Jest miły i przyjmny. Długo utrzymuje sie na skórze i ubraniach i jest bardzo kobiecy.