Avon, Eve Alluring EDP

Avon, Eve Alluring EDP

Spraw, aby każdy romantyczny wieczór stał się niezapomniany z uwodzicielskim zapachem, zdefiniowanym przez ponetny kwiat Neroli połączony z soczystym eliksirem z czerwonych owocow, na bazie zmyslowego pizma.

50 - 100ml
Nuty
szyprowe
Rekomendacja
na wieczór

22% jesień/zima 78% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie

Ja w ogóle nie czuje zapachu już zaraz po psiknięciu!! :( a szkoda, bo wiązałam z nim bardzo wielkie nadzieje..........................................................................................................................................................

Używa produktu od: próbka

Zauroczona

Kupione w pośpiechu kilka dni temu kiedy zapomniałam się spryskać perfumami...Zapach ten mam po raz pierwszy i w malej wersji z atomizerem,ale to to samo co pełnowymiarowy produkt,po prostu chciałam je wypróbować już wcześniej ale miałam inne a przy okazji,że zapomniałam w domu się spryskać to kupiłam te.Okazały się pięknym zapachem,kobiecym,delikatnym i słodkim zapachem a za razem nie są przykre i duszące.Jestem nimi jak na razie zauroczona chociaż z małym minusem,miałam nadzieję,że jednak będą bardziej trwalsze,mimo to myślę,że skuszę się na pełnowymiarowy produkt.

Piękny, zmysłowy i trwały...

Zapachy z Avonu lubię, jednak bardzo szybko mi się nudzą i jakoś żaden nie usidlił mnie na dłużej. Z Alluring to zupełnie inna bajka. Już sam flakon sprawił, że od razu pomyślałam, że nie będzie to jakiś banalny zapach...i rzeczywiście uwiódł mnie on swoją elegancją, trwałością oraz tym, że sprawia on wrażenie drogich perfum. Kolejny fakt na plus to m.in. to, że zapach ten bardzo podoba się płci przeciwnej :). Na pewno woda ta zostanie ze mną na dłużej, aż do kolejnego zauroczenia innym zapachem...haha.

Super

Ta kompozycja zapachowa zdecydowanie do mnie przemawia. Jest taka jak lubię - kobieca. Sam zapach trwały, utrzymuję się bardzo długo, ale nie jest agresywny.

Dziewczęca sukienka!

Alluring jest jak zapach prostej, słodkiej przyjemności na którą czekacie z błogim wyrazem twarzy. . Piękny 'łezkowy' flakon skrywa w sobie mnóstwo swoistego uroku i słodyczy. Perfekcyjnie skomponowany do letniej sukienki i na sezon wiosona / lato.
Otwiera się słodkim kwiatowym akcentem frezji - jest lekko i spokojnie, nie ma żadnej nachalności. Gdzieś w tle czuć śliwkę - słodką, taką pierwszą zerwaną prosto z drzewa, która smakuje najlepiej. Muszę Wam powiedzieć, że przez pierwsze minuty akcent kwiatowy jest mocno wyczuwalny, bo nie tylko frezja i śliwka ma głos ale czuć też irysa! Delikatnie ale jest !
Tak właśnie jest tu z Neroli, lubię je w zapachach ale tu się pcha przed szereg! Czasem mnie irytuje, czasem po prostu jest dla mnie zbędny i mimo, że daje tej pierwszej słodyczy, która dominuje w zapachu odrobinę kwasowości to delikatnie mąci mi odbiór tych czerwonych owoców! A tych jest mnóstwo i co kto sobie wymarzy - dałabym sobie rękę uciąć, że z tych czerwonych moja skóra najmocniej wybija porzeczkę (choć nie wiem czy tam jest). Taką słodką, miąsistą, gdzie wiadomo na jednej się nie kończy! Właśnie te czerwone owoce mnie totalnie rozczulają swoją prostą słodkością a nie żadną chemią. Zapach nabiera głębi: z prostej / pozornej słodczy zmienia się w słodycz pełną miąższu przełamaną kwaskową nutą. I jest ładnie, jak na randkę / spotkanie / wypad na plażę. Jest uroczo i bardzo dziewczęco, tak perfekcyjnie, że pozostaje ubrać tylko sukienkę. A wszystko to ładnie się układa na bardzo takim krystaliczym 'spodzie' esencji bursztynowej: ciepło, słodko - czego chcieć więcej?

Jeden z moich ulubionych

Bardzo ładny i trwały zapach.Flakon prezentuje się bardzo dobrze.Zapach długotrwały.Perfum jest wydajny , starcza na długo. Zapach pozostaje długo na ubraniach.

Cudowny zapach

Mimo że nie udało mi się testować zapachu zakupiłam te wodę i nie żałuję. Od razu przypadł mi do gustu. Zapach jest słodki i ciepły akurat na obecna porę roku. połączenie frezji i konwali jest strzałem w dziesiatke. Woda jest dosc trwała, bluzka pachnie jeszcze następnego dnia. Warto zaznaczyć ze flakon jest piękny, krystaliczny, na prawdę super. Cena jest adekwatna.

Produkt wart uwagi

Avon Eve Alluring Perfumy

Magiczny flakonik...to pierwsze skojarzenie jakie nasunęło mi się po wyjęciu go z pudełeczka. I kształtem i kolorem skojarzył mi się z magiczną miksturą rodem z baśniowej opowieści.

A i zawartość jest magiczna...zmysłowy i romantyczny eliksir...

Owocowy koktail z czerwonych owoców i różowej śliwki otoczony jest wiankiem z frezji, konwalii, irysów i kwiatu Neroli. Baśniowej tajemniczości dodają tej mieszance ciepłe akordy bursztynowej esencji, drzewa sandałowego i piżma.

Zapach słodki, ciepły i niebanalny. Zdecydowanie kobiecy pezez ciepłe akordy drzemiace w sercu zapachu.
Jesli chodzi o nuty kwiatowe to uwielbiam konwalię i frezję a w tym zapachu są one bardzo dobrze połaczone.

Trwałość i intensywność na bardzo dobrym poziomie ale jak zawsze podkreślam wszystko zależy od skóry. Ubrania muśnięte perfumami pachną jeszcze następnego dnia.

Avon rozkręca się z perfumami oraz ich jakością! :) Jest to perfum,po który najczęściej sięgam,a mam ich wiele,nie tylko z Avon :) Jest bardzo delikatny i zmysłowy,ale też lekko słodki;) Bardzo przyjemny:) Trwały jest niesamowicie:) No i flakonik.. piękny ;)

Nie skradł mojego serca

Zakupiony razem w towarzystwie swojego kolegi Confidence. Tamta wersja urzekła mnie od razu. Tutaj niestety nic na mnie nie podziałało. Miałam kilka podejśc jednak nie lubię tego zapachu na sobie , Głowne nuty zapachowe to kwiat neroli eliksir z czerwonych owoców drzewo sandałowe i piżmo.

nie przepadam za nimi

Kupiłam oba flakony od Eve jako produkt przed premierowy , mam je już prawie 2 miesiące i fioletowa wersja coś mojego serca podbić nie może

Flakon bardzo ładny , zatyczka również dość stabilna. Kolor perfum daje mi nadzieje , że będzie to kompozycja mocno owocowa z lekkim pazurem, całość jednak nie jest w ogóle w moim stylu

Przez cały okres projekcji czuć nutę proszku do prania( dla znających pachnidła Avon od podszewki tak pachnie percive) dzieje się tak dlatego , że zazwyczaj w perfumach Avon oraz koncernu Coty dodawana jest pewna odmiana piżma którą nosy zaprawione w boju jak ja nazywają kwaśną. To jest naprawdę słabe- nie jest to czyste pudrowo orientalne piżmo tylko takie typowo kosmetyczne ze starych szminek , na tym kwaśnym pudrze spoczywa faktycznie neroli dość ładne jednak szybko ucieka mi ze skóry i oprócz tego piżma kwaśnego przebija sie jeszcze u mnie akord jagód i malin ale bardzo plastikowy

Projekcja u mnie to 3 godziny

Ja wiec tej odsłony Eve nie polecam a szkoda , wiązałam z nią wielkie nadzieje

W miarę ładne

Perfumy bardzo wydajne, buteleczka ma piękny nietypowy kształt. Nadają się na każdą porę roku. Zapach intensywny oraz trwały. Perfumy eleganckie i kobiece. Polecam.