Avon, Eve Alluring EDP

Avon, Eve Alluring EDP

Spraw, aby każdy romantyczny wieczór stał się niezapomniany z uwodzicielskim zapachem, zdefiniowanym przez ponetny kwiat Neroli połączony z soczystym eliksirem z czerwonych owocow, na bazie zmyslowego pizma.

50 - 100ml
Nuty
szyprowe
Rekomendacja
na wieczór

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Jeden z moich ulubionych

Bardzo ładny i trwały zapach.Flakon prezentuje się bardzo dobrze.Zapach długotrwały.Perfum jest wydajny , starcza na długo. Zapach pozostaje długo na ubraniach.

Cudowny zapach

Mimo że nie udało mi się testować zapachu zakupiłam te wodę i nie żałuję. Od razu przypadł mi do gustu. Zapach jest słodki i ciepły akurat na obecna porę roku. połączenie frezji i konwali jest strzałem w dziesiatke. Woda jest dosc trwała, bluzka pachnie jeszcze następnego dnia. Warto zaznaczyć ze flakon jest piękny, krystaliczny, na prawdę super. Cena jest adekwatna.

Produkt wart uwagi

Avon Eve Alluring Perfumy

Magiczny flakonik...to pierwsze skojarzenie jakie nasunęło mi się po wyjęciu go z pudełeczka. I kształtem i kolorem skojarzył mi się z magiczną miksturą rodem z baśniowej opowieści.

A i zawartość jest magiczna...zmysłowy i romantyczny eliksir...

Owocowy koktail z czerwonych owoców i różowej śliwki otoczony jest wiankiem z frezji, konwalii, irysów i kwiatu Neroli. Baśniowej tajemniczości dodają tej mieszance ciepłe akordy bursztynowej esencji, drzewa sandałowego i piżma.

Zapach słodki, ciepły i niebanalny. Zdecydowanie kobiecy pezez ciepłe akordy drzemiace w sercu zapachu.
Jesli chodzi o nuty kwiatowe to uwielbiam konwalię i frezję a w tym zapachu są one bardzo dobrze połaczone.

Trwałość i intensywność na bardzo dobrym poziomie ale jak zawsze podkreślam wszystko zależy od skóry. Ubrania muśnięte perfumami pachną jeszcze następnego dnia.

Avon rozkręca się z perfumami oraz ich jakością! :) Jest to perfum,po który najczęściej sięgam,a mam ich wiele,nie tylko z Avon :) Jest bardzo delikatny i zmysłowy,ale też lekko słodki;) Bardzo przyjemny:) Trwały jest niesamowicie:) No i flakonik.. piękny ;)

Nie skradł mojego serca

Zakupiony razem w towarzystwie swojego kolegi Confidence. Tamta wersja urzekła mnie od razu. Tutaj niestety nic na mnie nie podziałało. Miałam kilka podejśc jednak nie lubię tego zapachu na sobie , Głowne nuty zapachowe to kwiat neroli eliksir z czerwonych owoców drzewo sandałowe i piżmo.

nie przepadam za nimi

Kupiłam oba flakony od Eve jako produkt przed premierowy , mam je już prawie 2 miesiące i fioletowa wersja coś mojego serca podbić nie może

Flakon bardzo ładny , zatyczka również dość stabilna. Kolor perfum daje mi nadzieje , że będzie to kompozycja mocno owocowa z lekkim pazurem, całość jednak nie jest w ogóle w moim stylu

Przez cały okres projekcji czuć nutę proszku do prania( dla znających pachnidła Avon od podszewki tak pachnie percive) dzieje się tak dlatego , że zazwyczaj w perfumach Avon oraz koncernu Coty dodawana jest pewna odmiana piżma którą nosy zaprawione w boju jak ja nazywają kwaśną. To jest naprawdę słabe- nie jest to czyste pudrowo orientalne piżmo tylko takie typowo kosmetyczne ze starych szminek , na tym kwaśnym pudrze spoczywa faktycznie neroli dość ładne jednak szybko ucieka mi ze skóry i oprócz tego piżma kwaśnego przebija sie jeszcze u mnie akord jagód i malin ale bardzo plastikowy

Projekcja u mnie to 3 godziny

Ja wiec tej odsłony Eve nie polecam a szkoda , wiązałam z nią wielkie nadzieje

W miarę ładne

Perfumy bardzo wydajne, buteleczka ma piękny nietypowy kształt. Nadają się na każdą porę roku. Zapach intensywny oraz trwały. Perfumy eleganckie i kobiece. Polecam.

śliczny

Uwielbiam ten zapach! Moim zdaniem nadaje sie na dzien i na wieczór.
Zapach jest w moim stylu słodki, seksowny, uwodzicielski :) - dla kobiety z klasą :)
Długo utrzymuje sie na skórze i na ubraniu, ładny flakon, bardzo przypomina mi zapach oriflame - Eclat Mademoiselle :)

dosyć dobry

Ładny intensywny zapach, po kilku godzinach robi się nieco słodszy. Dobrze się utrzymuje, szalik pachnie kilka dni. Jestem mile zaskoczona bo to pierwszy zapach który kupiłam w Avon, jak dla mnie stosunek jakości do ceny jest powalający.

Romantyczny!

Wspaniały zapach który zachwyca nie tylko długotrwałym i bardzo kobiecym zapachem ale tez pięknym flakonem! Idealny na codzień! Bardzo dobrze trzyma się na skórze a jeszcze lepiej na ubraniach!

Eve Alluring-zmysłowy zapach na wieczór!

Dzięki akcji #avonsiesprawdza - 3 tygodnie temu otrzymałam paczkę, w której znajdowała się woda perfumowana oraz perfumetka ( o pojemności 10 ml) Eve Alluring. Elegancki i zmysłowy zapach, chociaż mi bardziej przypadł do gustu drugi -Eve Confidence. Może dlatego, że Eve Alluring bardziej nadaje się na wieczorne wyjścia, a ja jako Matka Polka mogę o nich pomarzyć... :) Zapach musi sprawiać, że chce nam się żyć. Że świat staje się piękniejszy, a na naszych twarzach maluje się ogromny uśmiech. Musimy go czuć sercem, duszą i... nosem :) Bo przecież zapach jest jak druga skóra!!! To on podkreśla naszą osobowość i odzwierciedla nastrój. Ma moc, aby wydobyć drzemiące w nas siły. Może zamienić mnie w królową elegancji i piękna. Jutro świętuję rocznicę ślubu więc mam nadzieję, że będę mogła założyć małą czarną i użyć Eve Alluring. Woda perfumowana super prezentuje się na półeczce w łazience. Perfumetka to strzał w 10tkę! Zmieści się w nawet najmniejszej torebce. Podsumowując - polecam zapach na wieczorne imprezy ponieważ na co dzień -ja wolę- Eve Confidence!

Słodki i elegancki zapach

Eve Alluring otrzymałam w ramach akcji #AVONSięSprawdza. Podobnie jak w przypadku perfum Confidence uwagę bardzo przyciąga flakonik, wygląda jak taka zgrabna fiolka z kryształową zatyczką. Płyn ma fioletowy kolor i dzięki temu w połączeniu ze szkłem bardzo elegancko prezentuje się na toaletce.

Zapach różni się nieco od Eve Confidence. Mimo, że jest równie słodki to zdecydowanie bardziej wybijają się tu nuty kwiatowe. Początkowo kwiat neroli w nutach głowy a po kilku minutach uwalniają się zapachy owocowe oraz piżma a całość jest bardziej stonowana, ale równie słodka. Ta wersja w mojej ocenie jest bardziej elegancka i kojarzy mi się z pewnością siebie. Bardzo przyjemnie używa się ich na co dzień w zimowe, bure dni, ponieważ wnoszą słodki akcent w takich dniach. Od razu poprawia się nastrój:)

Życzyłabym sobie tylko odrobinę lepszej trwałości. Po tym można poznać, że nie są to perfumy wysokopółkowe. Tracą szybko na intensywności a po 2h w ogóle przestaję je czuć. Na ubraniach co prawda trzymają się całkiem nieźle, ale ja wymagam odrobinę lepszej trwałości nie tylko na nich, ale i na skórze.

Początkowo sądziłam, że Confidence bardziej mi się podobają, z czasem jednak bardziej się skłaniam ku nutom piżma niż kwiatom Frangipani. Alluring bardzij trafia w moje klimaty.

Cena - dobra. Jak na perfumy kwota około 60zł to dobra propozycja nie tylko dla budżetu studentek, ale i starszych Pań gustujących w słodkich zapachach. Mimo, że zapach szybko traci na intensywności to warto dać mu szansę :)