Avon, Eve Confidence EDP

Avon, Eve Confidence EDP

Zmień dzień pełen wyzwań w pasmo sukcesów dzięki bogatej kompozycji, w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łączy się z soczysta energia owoców, uzupelnionych o zdecydowane, słodkie nuty waniliowe-drzewne.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

9% jesień/zima 91% wiosna/lato

AVON Confidence - dla pewnych siebie kobiet

Najnowszy zapach AVON EVE Confidence bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją pełnią zapachu, trwałością i oryginalnością. Zapach jak dla mnie jest bardzo kobiecy oraz zmysłowy, można poczuć się SEXY! Nuty wanilii są jak dla mnie dodatkowym atutem!(bardzo lubię ten zapach) Zapach ten jest idealny na zimę, jednak latem również mogą być pewnego rodzaju odskocznią na romantyczny wieczór we dwoje.
Wszystko pięknie ze sobą współgra i oceniam go na mocną piąteczkę!
PLUSY:
+trwałość
+cena
+pełnia zapachu
+fajnie prezentujący się flakonik
+ sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na romantyczny wieczór we dwoje

Super zapach

Zapach jest dosyć słodki, kwiatowy ale nie jest ciężki ani duszący. Ma w sobie coś lekkiego, co sprawia że nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczór. Osobiście wolę "lekkie", orzeźwiające zapachy i dlatego rzadko przypadły mi do gustu perfumy firmy Avon. Większość z nich jest jednak dosyć słodka. Ten zapach natomiast skradł moje serce mimo mojej preferencji do innego typu perfum.
Plusem jest również to, że utrzymuje się dosyć długo.

Kocham

Zauroczenie perfumami zaczęło się gdy zobaczyłam flakonik który wygląda jak milion dolarow. Cena jak dla mnie duza aczkolwiek warty swojej ceny. Utrzymuje się długo, a zapach jest odświeżający i cudowny!

Bardzo dobre

Zapach zdecydowanie trafia w mój gust, długo utrzymuje się na ciele i jest dość wydajny. Ponadto bardzo podoba mi się opakowanie perfum.
Co ważne- zapach nie jest mdlący ani za słodki.

EVE confidence

Kolejny zapach z AVON, który trafia w mój gust i sprawia, że pięknie pachnę cały dzień :) Delikatna nuta zapachowa sprawia, że najchętniej używam go do pracy i na spacery z dziećmi. Zapach bardzo trwały przez co flakonik starcza mi na naprawdę długo. Eleganckie opakowanie dobrze się prezentuje w każdej sytuacji.

nie tego sie spodziewałam

Zapach wydawałby sie z opisu calkiem ciekawy -czerwone owoce ,waniliowo drzewne nuty,obiecywana trwałośc do 8 godzin , pomyslałam ze bardzo w moim typie wiec go zamówiłam nic bardziej mylnego.Zapach okazał sie zwyczajnie avonowski ,nic zaskakującego do tego zaraz po rozpyleniu przez kilka minut utrzymuja sie dziwnie drażniące ,ostre nuty ,pozniej zapach nieco delikatnieje ale pachnie zwyczajnie slodko waniliowo -zamiast rozwijac sie na skórze z czasem po prostu wietrzeje i po ok 1,5 godzinie staje sie nie wyczuwalny! Porażka-jak dla mmnie ,tansze zwykle wody toaletowe maja lepsza trwałośc i ciekawszy zapach . Żałuję zakupu !

Spodobała mi się

Dużo jest w tej butelce słodkości ,ale poza nią jest tam jeszcze coś więcej co troszkę łamie tą słodkość i zapach da się znieść .Ja osobiście otwarłam butelkę z miesiąc temu i postanowiłam że przeczekam lato i zacznę ich używać w jesienne deszczowe dni ,wydaje mi się że sapach rozweseli wtedy otoczenie a mi doda energii .Na tę porę roku jest za słodki i za ciężki.Zapach jest zamknięty w ładnym opakowaniu przypominający diament a trwałość jak na zapach od Avon jest bardzo poczciwa .Tak że nie wyrzucam i nie oddaje i czekam do jesieni.

Świetna

Cudowna woda perfumowana zapakowana w przepiękny flakonik który moze zdobić nasza pułke z kosmetykami jak również nasza torebkę. Woda zarówno sprawdzi się u dojrzałych kobiet jak i młodych dziewczyn. Ma delikatny lekko slodkawy ale kobiecy zapach który utrzymuje się nawet do 8 godzin. Dzięki połączeniu trzech skladnikow zapach jest naprawdę cudowny idealny na każdą porę dnia i nocy. Bardzo wydajny dzięki temu że buteleczka zawiera aż 50 ml wody a cena nie jest wygórowana , można trafić na świetne promocje u konsultantki Avon. Polecam

Jak dla mnie bardzo przyjemny zapach, i na wieczor i wciągu dnia. Flakon 50ml czyli wielkosc idealna na półkę i do torebki. Cena również nie wygórowana, w promocji juz za 40zl. Mi osobiscie bardso podpasowal i zakupie go ponownie.

Na słodko!

Confidence - pachnie watą cukrową żywcem wyjętą z maszyny i podaną do ręki! Jest słodko, naprawdę czuję się nascyona tą watą! Mimo starań i rozkładania zapachu na czynniki pierwsze, mimo intensywnego testowania to na mojej skórze czuć jedno - watę cukrową! Taką pradziwą i realną, którą pamętam za dzieciaka! Nie czuję owców, nie czuję kwiatów, czuję watę i wanilię. Dużo wanili, dużo więcej/ jedzeniowej słodkości. Dla mnie za dużo, za dużo na lato choć jestem pewna, że jak tylko zrobi się zimno to ta wanilia będzie piękną otulinką. I nie wiedząc czemu w tym przypadku nie lubię czuć się jak jedzenie wyjętem żywce z festynu.

Polecam :)

Produkt zakupiłam w jednym z katalogu Avon. Świetny zapach, w bardzo ładnym opakowaniu :) Cena niska i warta zakupu :)
Zapach jest trwały. Polecam na każdą porę dnia i roku :)

Super

Eve Confidence harmonizuje z pewnością siebie i zdecydowaniem, zapach intensywny i bardzo dominujący wyróżniający się wsród innych nut perfum. Sprawdzi się każdego dnia, będąc doskonałym kompanem w pracy i podczas ważnych spotkań. Jak dla mnie zapach magiczny kategoria orientalno-waniliowo-drzewna sprawia że zapach ten jest Intensywny, dominujący, świeży, choć całkiem szybko ustępuje miejsca kolejnym nutom.

Eve Confidence

Jest to jedna z moich ulubionych perfum. Idealna na każdy dzień. Zapach jest delikatny i przyjemny dla każdego. Sprawia, że czuje się pięknie. Zapach jest idealny zarówno do sukienek jak i pozostałych letnich strojów. Utrzymuje się długo sprawiając wrażenie świeżości. Przede wszystkim moją uwagę zwrócił kształt buteleczki