Avon, Eve Confidence EDP

Avon, Eve Confidence EDP

Zmień dzień pełen wyzwań w pasmo sukcesów dzięki bogatej kompozycji, w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łączy się z soczysta energia owoców, uzupelnionych o zdecydowane, słodkie nuty waniliowe-drzewne.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

19% jesień/zima 81% wiosna/lato

Potrzebowałam takiego zapachu w mojej kosmetyczce!

W zależności od pory dnia, miesiąca, samopoczucia moje gusta zmieniają się. W końcu jestem Kobietą i my tak mamy. Ale cóż poradzić. Możemy się tylko cieszyć, że mamy takie możliwości. Zapach. Co to jest? Balsam dla nosa, woń, perfum- to coś, co nas może denerwować lub wpadamy w taki podziw, że pragniemy tego czegoś więcej! Jaki zapach pasuje do mnie? Po prostu lubię kiedy zapach jest słodki... Kiedy czuję się w nim dobrze, a najlepiej kiedy ktoś mi mówi, że pięknie pachnę. Tak, tak- ubóstwiam te momenty i czuję się 10 cm wyższa i szczuplejsza. Każdy lubi komplementy. Taka właśnie jest damska woda perfumowana AVON EVE Confidence! Pokochałam ją od pierwszego "psik". Wiedziałam od razu, że będzie to "MÓJ" zapach! Otrzymałam ją dzięki akcji #avonsięsprawdza Jest to moja pierwsza buteleczka, ale na pewno już niedługo kupię kolejną! Perfumetka o pojemności 10 ml, która została dołączona do zestawu to strzał w 10tkę! O każdej porze dnia i nocy mogę jej użyć. Zmieści się w nawet bardzo małej torebce :) Polecam AVON EVE Confidence! Naprawdę warto!
P.S. Widać po ilości, którą już zdążyłam zużyć jak podobają mi się Eve Confidence :)

Przepiękny!

Jeden z moich ulubionych zapachów Avon! Najlepszy z serii Eve. Słodki, dosyć intensywny i bardzo elegancki. Świetny na wieczór. Im dłużej mam go na sobie, tym bardziej mi się podoba. Absolutnie można się w nim zakochać - osobiście znam wiele jego fanek ❤

Używa produktu od: próbka

Kopia Attraction ze świeższą nutą.

Dla mnie to nic innego jak bardziej świeży Attraction. Moja mama powiedziała "ooo miałam już taki!". Jakież było jej zdziwienie, gdy dowiedziała się, że to Eve Confidence a nie Attraction...Zapach elegancki, klasyczny, bogaty. Niestety na jedno kopyto Avonu.

piękne <3

Muszę przyznać ,że nazwa pasuje do zapachu :) potrafi podnieść pewność siebie. Muszę przyznać ,że nie spodziewałam się ,że avon będzie tworzył coraz to fajniejsze , trwalsze perfumy i jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo nie są to drogie perfumy a jakość często lepsza niż tych " markowych" . Bardzo podoba mi się również flakon produktu, dobrze leży w dłoni i pięknie wygląda na toaletce. Ostatnio po scandalu mój drugi ulubiony zapach . Kiedy mam ochotę na coś mniej słodkiego sięgam po lbd weekend też od avonu , który również pozytywnie mnie zaskoczył ale wracając do confidence jest to zapach wytworny i w mojej ocenie bardzo elegancki :) do takiego outfitu nadaje się wyśmienicie. Zdecydowanie polecam !

Płynne złoto!

Zapach kupiłam w ciemno. Był do potarcia w katalogu, lecz wiadomo, nie zawsze zapach w katalogu pokrywa się z tym, jaki on jest w rzeczywistości. Na żywo okazał się o niebo piękniejszy! Idealnie współgra z moją skórą. Mam go od kilku tygodniu i mnie zaurouczył. Lubię się nim psikać kiedy robi się trochę chłodniej. Działa na mnie jak kawa, dodaje energii. Kiedy na coś nie mam ochoty, brak mi sił, psikam się nim i momentalnie wszystkiego mi się chce, poprawia nastój. Trwałość jest zdumiewająca. Na ubraniach pachnie mi nawet 4 dni. Zapach opisałabym jako świeży, lecz nie świeży jak zapachy letnie. W tym wydaniu świeży, bo energetyczny i charyzmatyczny. Pachniesz tym zapachem i wiesz, że świat jest twój a ty możesz osiągnąć wszystko o czym tylko zamarzysz - po prostu!

Mało trwały zapach

Zachęciły mnie do kupn reklamy . Zapach całkiem przyjemny , idealny na dzień . Jednak jego trwałość pozostawia wiele do życzenia . Krótko się utrzymuje na skórze . Plusem jest ładna elegancka buteleczka.

Ulubione!

Perfumy zamówiłam z katalogu niecały miesiąc temu. Przez ten czas testowałam je a przede wszystkim ich trwałość.
Zacznijmy od flakoniku. Jest on ładny i kobiecy. Atomizer standardowo bardzo wygodny.
W zapachu jestem dosłownie zakochana! Pachnie nieziemsko!
Co do trwałości to tutaj również nie mam niczego do zarzucenia, ponieważ perfumy pachną cały dzień a odzież aż do momentu wyprania, także rewelacja!
Zdecydowanie jest to mój ulubieniec w kwestii perfum. :)

Imprezowe

Idealny zapach na wieczór , który z upływem casu rozwija się lecz nie traci ani na trwałości ani na tajemniczości. Jest bardzo trwały, wyczuwalny przez całą imprezę typu wesele, do samego rana. A podbity przez użycie balsamu przetrwa jeszcze dłużej. Flakon jest bardzo elegancki. Cena jak za tę jakość i trwałość jest bardzo niska, a można je kupić często w zestawie gdzie za cenę perfum dostajemy jeszcze balsam i perfumetkę. Polecam każdej kobiecie która lubi być zauważona.

ładny zapach

Perfumy mają piękny zapach, jak dla mnie delikatny, nie drażniący, długo się utrzymują, mają piękny flakonik, elegancki i wyglądający na drogi. Cena jest przyzwoita. Jest godny uwagi i na pewno dla osób, które lubią takie połączenia zapachów będzie idealny. Polecam!

Świetne!

Dostałam próbkę tych perfum i od tamtej pory wiedziałam, że muszę je mieć! Zapach kobiecy, zmysłowy, owocowo-kwiatowy. Cena bardzo atrakcyjna a zapach utrzymuje się naprawdę długo! Flakonik bardzo elegancki, ozdobny.

Cudowny zapach!

Zapach jak dla mnie rewelacyjny! Aktualnie jeden z moich ulubionych. Utrzymuje się bardzo długo. Zapach kobiecy, kwiatowy bardzo mocno wyczuwalny. Flakonik bardzo elegancki. Cena jest bardzo niska jak na perfumy takiej dobrej jakości co jest kolejnym jego plusem. Bardzo polecam!

Super zapach

Zapach jest dosyć słodki, kwiatowy ale nie jest ciężki ani duszący. Ma w sobie coś lekkiego, co sprawia że nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczór. Osobiście wolę "lekkie", orzeźwiające zapachy i dlatego rzadko przypadły mi do gustu perfumy firmy Avon. Większość z nich jest jednak dosyć słodka. Ten zapach natomiast skradł moje serce mimo mojej preferencji do innego typu perfum.
Plusem jest również to, że utrzymuje się dosyć długo.

Kocham

Zauroczenie perfumami zaczęło się gdy zobaczyłam flakonik który wygląda jak milion dolarow. Cena jak dla mnie duza aczkolwiek warty swojej ceny. Utrzymuje się długo, a zapach jest odświeżający i cudowny!