Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Eve Confidence EDP

Avon, Eve Confidence EDP

Zmień dzień pełen wyzwań w pasmo sukcesów dzięki bogatej kompozycji, w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łączy się z soczysta energia owoców, uzupelnionych o zdecydowane, słodkie nuty waniliowe-drzewne.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jeden z najlepszych zapachów!

Cudowne perfumy, dodające pewności siebie, które dostałam w prezencie. Znakomicie pachną i do tego znajdują się w pięknym opakowaniu :) Są wydajne oraz trwałe, ale nie duszące.

Po prostu cudny!!!

Avon Eve Confidence jest dla mnie jak narazie numerem jeden pośród moich dotychczasowych wód perfumowanych. Uwielbiam słodkie zapachy, a ten taki jest. Idealny przede wszystkim na wieczór, chociaż przyznaję, że czasami spryskam się do pracy. Wtedy wszystko jakoś tak lepiej idzie
;) Trochę jestem rozczarowana trwałością, która mogłaby być większa. Ale wystarczy się jeszcze raz prysnąć za kilka godzin i zapach się utrwala. W torebce mam zawsze perfumetkę tego zapachu. No i czas ocenić opakowanie, proste, szklane, bez udziwnień ale bardzo eleganckie, świetnie prezentujące się na półce w łazience. Jestem zdecydowaną fanką Avon Confidence :)

Wspaniały!

Butelka zachwyciła mnie już od pierwszej chwili swoim wyglądem! Zapach okazał się bardzo kobiecy i elegancki. O dziwo jest trwalszy niż niektóre zapachy znanych marek! Bardzo długo utrzymuje się na skórze a jeszcze dłużej czuć go na ubraniach. Polecam dla każdej kobietki która chce się poczuć pięknie w wyjątkowym dla niej dniu.

Avon Mark - relacja

Zupełnie nie dla mnie

Buteleczka nowego zapachu Avon EVE urzekła mnie wizualnie i przepięknie się prezentuje na toaletce.
Ale przecież to o zapach chodzi.
Zapach zupełnie mi nie odpowiada, kojarzy mi się z odświeżaczami powietrza, jakiś taki płaski i niemiły.
Bardzo szybko się ulatniał i musiałam używać go kilkakrotnie w ciągu dnia. Lubię czuć zapach długo na skórze, w tym przypadku czuć że jest to zapach z nie najwyższej półki.
Nie lubię tego typu zapachów zupełnie i znów odniosłam wrażenie, że perfumy Avon wszystkie pachną tak samo.
Natomiast mojej mamie, która lubi ostre, świeże zapachy, bardzo się podoba. Tylko że mama psika się nim co pół godziny:)

Potrzebowałam takiego zapachu w mojej kosmetyczce!

W zależności od pory dnia, miesiąca, samopoczucia moje gusta zmieniają się. W końcu jestem Kobietą i my tak mamy. Ale cóż poradzić. Możemy się tylko cieszyć, że mamy takie możliwości. Zapach. Co to jest? Balsam dla nosa, woń, perfum- to coś, co nas może denerwować lub wpadamy w taki podziw, że pragniemy tego czegoś więcej! Jaki zapach pasuje do mnie? Po prostu lubię kiedy zapach jest słodki... Kiedy czuję się w nim dobrze, a najlepiej kiedy ktoś mi mówi, że pięknie pachnę. Tak, tak- ubóstwiam te momenty i czuję się 10 cm wyższa i szczuplejsza. Każdy lubi komplementy. Taka właśnie jest damska woda perfumowana AVON EVE Confidence! Pokochałam ją od pierwszego "psik". Wiedziałam od razu, że będzie to "MÓJ" zapach! Otrzymałam ją dzięki akcji #avonsięsprawdza Jest to moja pierwsza buteleczka, ale na pewno już niedługo kupię kolejną! Perfumetka o pojemności 10 ml, która została dołączona do zestawu to strzał w 10tkę! O każdej porze dnia i nocy mogę jej użyć. Zmieści się w nawet bardzo małej torebce :) Polecam AVON EVE Confidence! Naprawdę warto!
P.S. Widać po ilości, którą już zdążyłam zużyć jak podobają mi się Eve Confidence :)

AVON Confidence - dla pewnych siebie kobiet

Najnowszy zapach AVON EVE Confidence bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją pełnią zapachu, trwałością i oryginalnością. Zapach jak dla mnie jest bardzo kobiecy oraz zmysłowy, można poczuć się SEXY! Nuty wanilii są jak dla mnie dodatkowym atutem!(bardzo lubię ten zapach) Zapach ten jest idealny na zimę, jednak latem również mogą być pewnego rodzaju odskocznią na romantyczny wieczór we dwoje.
Wszystko pięknie ze sobą współgra i oceniam go na mocną piąteczkę!
PLUSY:
+trwałość
+cena
+pełnia zapachu
+fajnie prezentujący się flakonik
+ sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na romantyczny wieczór we dwoje

Kobiece, zmysłowe, piękne!

Moje nowe perfumy, które zachwyciły mnie swoim zapachem.
Zacznijmy od flakonika, który naprawdę wygląda luksusowo, nakrętka wygląda niczym bogato zdobiony kamień, a flakonik ma kształt kryształu.
Dzięki temu perfumy ładnie prezentują się na półce.
Zapach jest bardzo kobiecy, słodki, zmysłowy.
Dominują nuty drzewne, kwiatowe, owocowe, ale też wanilia.
Uwielbiam perfumy, które są orientalne, a te własnie takie są.
Spryskując ciało tymi perfumami czuję się wyjątkowo, pewnie i mega kobieco.
W ciągu dnia muszę psiknąć się nimi z dwa razy, aby zapach był "długotrwały".
Perfumy nie są duszące, są skomponowane tak, aby wszystko ze sobą doskonale współgrało.
Myślę, że to idealny zapach na zimę, bo latem może wydawać się za ciężki - ze względu na wanilię. ;)
Idealne na wieczór, ale także na dzień dla pewniejszych siebie kobiet.
Ogólnie zapach zachwycił mnie sobą niesamowicie i będą to moje obecnie używane codziennie perfumy.

Słodki zapach, który sprawdzi się na co dzień

Dzięki akcji #AVONSięSprawdza miałam przyjemność przetestowania zapachu Eve Confidence. To, co na wstępie przyciąga uwagę to kształt flakonu - wygląda jak kryształ lub bryłka lodu, bardzo mi się podoba.

Perfumy początkowo są bardzo słodkie, kwiatowe dzięki zawartości kwiatu Frangipani uwalnianemu w nutach głowy. Z czasem uwalniają się nuty waniliowo-drzewne, które działają na mnie pobudzająco dzięki swojej świeżości. Dla mnie to dobry wybór w zimowe dni, kiedy za oknem jest szaro i buro a ten zapach przywodzi mi myśli o słonecznych, ciepłych, wiosennych dniach :)

Trwałość oceniłabym na 3/5. Co prawda czuję je przez jakieś 2-3 godziny a kiedy powącham ubrania to czuję je nawet po 5-6 godzinach. Nie jest to absolutnie trwałość na poziomie moich ukochanych Armani Si, Lady Million czy La Vie Est Belle, pod tym względem Eve Confidence przegrywają z tymi wysokopółkowymi i to nie podlega u mnie dyskusji. Jest to jednak zapach na co dzień, dla miłośniczek słodkich zapachów. W ciągu dnia zawsze można się spryskać małą perfumetką 10ml, która dzięki swojej objętości zmieści się do każdej torebki. Ja osobiście nie przepadam za dokładaniem zapachu w ciągu dnia, ale wspominam, że jest taka opcja. Ja perfumuję się raz przed wyjściem do pracy (chyba, że od razu po pracy mam jakieś spotkanie to zdarza mi się zabrać miniaturkę). Nie lubię jednak dokładać zapachu w pracy, nie lubię też jak robią to inni.. można się czasem udusić wchodząc do damskiej toalety czując mieszankę 5 różnych zapachów współpracowników.

W każdym razie.. zapach Confidence to zapach, który mogę polecić osobom lubujących się w słodko-drzewnych nutach zapachowych i nie lubiących przepłacać za perfumy (a kto to lubi:)) To zapach przynoszący wiosnę i poprawiający humor.

Używa produktu od: próbka

Perfumy Avon Eve Confidence

Zapach jest przecudowny, trwały i oryginalny. Flakonik jest piękny i nigdy nie widziałam takiego. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona perfumami :) Napewno kupię je jeszcze raz. Dużo osób pyta mnie co to za przepiękny zapach, a ja odpowiadam, że to mój ideał :D

Zapach kobiety pewnej siebie

Na samym początku otwierając opakowanie byłam zachwycona wyglądem flakonu. Mała i poręczna buteleczka mieści się do torebki, ale też pięknie prezentuje się na toaletce. Już pierwsze krople zapachu Eve Cofidence powaliły mnie swoją zmysłowością. Uwielbiam orientalne perfumy, dzięki nim czuję się pewna siebie a także o wiele atrakcyjniejsza. Zapach jest przyjemny, utrzymuje się bardzo długo, świadczy o tym, że moje znajome z pracy pytały się czym tak obłędnie pachnę. Jest to produkt godny polecenia, na każdą okazję, a cena jest naprawdę adekwatna do jakości perfum.

Używa produktu od: próbka

Zmysłowa kobieta lub niewinna dziewczyna

Perfum znajduję się w poręcznym kartonowym opakowaniu, w którym znajduje się przezroczysty flakonik o pojemności 50 ml, czyli pojemność idealna. Dlaczego? Dlatego, że nadaje się zarówno do noszenia w torebce, jak również do postawienia na domowej półce. Zapach jest zarówno zmysłowy, jak i słodki. Dodaje pewności siebie, ale również niewinnego uroku. Otula subtelną słodką nutą, ale również zmysłowym kwiatowym zapachem - jest jak kameleon. Będzie idealny w ciągu dnia, jak i wieczorem. Zapach pozwala wyrazić siebie - wart wypróbowania, podbije niejedno serce. Zapach nie jest mdlący czy duszący, ale niezwykle przyjemny. Nie wiem czy zastąpi perfum, który aktualnie stosuje (bo stosuje go już 4 lata i nadal jestem w nim totalnie zakochana), ale z pewnością do niego wrócę :)

Godne polecenia!

Pierwsze co rzuca się w oczy to piękny flakon, wyglądający elegancko i luksusowo. W zasadzie to taki według mnie jest ten zapach. Kobiecy, gustowny i z klasą. Nosząc go na codzień mogę poczuć się pewniejsza siebie.