Avon, Eve Confidence EDP

Avon, Eve Confidence EDP

Zmień dzień pełen wyzwań w pasmo sukcesów dzięki bogatej kompozycji, w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łączy się z soczysta energia owoców, uzupelnionych o zdecydowane, słodkie nuty waniliowe-drzewne.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Super

Eve Confidence harmonizuje z pewnością siebie i zdecydowaniem, zapach intensywny i bardzo dominujący wyróżniający się wsród innych nut perfum. Sprawdzi się każdego dnia, będąc doskonałym kompanem w pracy i podczas ważnych spotkań. Jak dla mnie zapach magiczny kategoria orientalno-waniliowo-drzewna sprawia że zapach ten jest Intensywny, dominujący, świeży, choć całkiem szybko ustępuje miejsca kolejnym nutom.

Eve Confidence

Jest to jedna z moich ulubionych perfum. Idealna na każdy dzień. Zapach jest delikatny i przyjemny dla każdego. Sprawia, że czuje się pięknie. Zapach jest idealny zarówno do sukienek jak i pozostałych letnich strojów. Utrzymuje się długo sprawiając wrażenie świeżości. Przede wszystkim moją uwagę zwrócił kształt buteleczki

Można się zakochać!

Bardzo ubolewałam ponieważ nie dostałam się do testów tych perfum. Nie dałam jednak za wygraną i zakupiłam perfumy u swojej konsultantki. Zapach spodobał mi się już w katalogu, jednak na żywo jest o wiele piękniejszy! Perfumy są bardzo trwałe, nie są duszące. Nadają się zarówno na wyjścia oraz na codzień. Doskonałe połączenie nut zapachowych powoduje, że mężczyźni obracają się za mną na ulicy, pytając co tak ładnie pachnie :). Bardzo polecam tę eleganckie perfumy!

Zauroczenie

Gdy tylko poczułam ten zapach w katalogu Avon musiałam zdobyć próbki tego produktu. Jestem zachwycona tym zapachem subtelna, otulająca słodycz a do tego piękna kryształowa buteleczka która nie dawno do mnie dotarła.

Mój zapach nr 1 z firmy Avon

Piękny zmysłowy zapach z firmy Avon które ma tak wielkie upodobanie u moich klientek . Większość osób które zakupiły jest zakochana w tym zapachu . Ja również jestem zauroczona i zakochana tym zapachem . Największym plusem jest wytrzymałość . Zapach się nie ulatnia tylko bardzo długo zachowuje piękny zapach na ubraniach jak i na ciele . Mój nr 1 i zawsze polecam go moim klientka zamawiającym kosmetyki z Avon . Nie wiecie co kupić na prezent siostrze , mamie , koleżance ... to jest idealny prezent dla nastolatki jak i dojrzałej kobiecie . Ps moja mama również jest zachwycona zapachem jak i trwałością .

Peefumy Eve Confidence

Zacznę od tego że jestem wielką fanką jeśli chodzi o perfumy z Avonu ;) Buteleczka Confidance jest bardzo elegancka, świetnie prezentuje się na półce w łazience jest przeźroczysta pojemność to 50 ml. Zapach piękny słodki, kobiecy, nie duszący, trwały nadający się w ciągu dnia jak i na wieczór na randkę z naszym mężczyzną ;) Ja najczęściej używam w ciagu dnia. Kupiłam w zestwie z balsamem i próbką do torebki w cenie 59.99 u swojej konsultanki. Dzieki temu że posiadam balsam perfumy utrzymują się o wiele dłużej niż zwykle, co też nie oznacza że same krótko ;) Jestem zdecydownie na duże TAK ;)
Dzięki bogatej kompozycji w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łaczy się z soczystą energią owoców, uzupełnionych o zdecydowanie, słodkie nuty waniliowo-drzewne.

Avon Eve Confidence Perfumy

Jeśli napiszę, że jestem zauroczona to i tak nie odda w pełni uczuć jakimi obdarzyłam te perfumy.

Zacznę od flakoniku...słoneczny kryształ takie określenie nasunęło mi się natychmiast po wzięciu go do ręki.
A sama zawartość to uwodzicielska bajka.
Zapach zalicza się do kategorii orientalno-waniliowo-drzewnej, jednak wszystkie nuty są doskonale wywarzone co sprawia, że tworzą zapach idealny.

W kompozycji znajdziemy nuty czerwonych owoców, czarnej porzeczki oraz gruszki podane na kwiatowej paterze z jaśminu indyjskiego i kwiatu Frangipani oblane kremem Chantilly i doprawione wanilią, piżmem i drewnem dębu. Iście królewska uczta dla zmysłów.

Charakteru perfumom nadaje przede wszystkim kwiat Frangipani zwany również kwiatem Lei czy też Plumerią.
Legenda głosi, że kwiaty plumerii najintensywniej pachną w nocy, a zbłąkani wędrowcy, kierując się ich zapachem, właśnie pod osłoną nocy odnajdują prawidłową drogę.
Drugim szczególnym aromatem jest nuta Crème chantilly czyli bitej śmietany z cukrem i aromatyzowana wanilią.

Zapach dość intensywny i zdecydowanie z ogonem lecz nie duszacy czy przytłaczający. Goryczki między słodkościami dodaje nuta kory dębua zaostrza zapach nuta czarnej porzeczki.
Bardzo trwały i tu wielki plus.
Tajemniczy...elegancki...uwodzicielski.

Nowość godna polecenia

W ofercie AVON od niedawna. Osobiście kupiłam z ciekawości, o dziwo przypadł mi do gustu. Główne nuty zapachwe to kwiat frangipani eliksir z czerwonych owoców oraz wanilia z madagaskaru. O wiele bardziej przypadła mi do gustu ta wersja niż ta druga ( fioletowa ) Zapach utrzymuje się dosyć długo .

Piękny Zapach

Urzekły mnie pięknym, wyrazistym ale też lekko słodkim zapachem. Nie sa to najtrwalsze perfumy ale za taką cenę, nie można spodziewać się cudów. Nie zmienia to faktu, że trzymają się naprawdę dość długo, a zapach po prostu urzeka.

Jestem uzalezniona

Na początek wspomnę jestem uzależniona od perfum marki avon. Każda nowość wiąże się z obowiązkowymi zakupami. Jak dotąd większość zapachów skradła moje serce.

Avon Eve Confidence EDP
Takie małe 50ml szczęścia.
Flakon
Przeźroczyste szkło- pierwsze moje skojarzenie jest to oszlifowany diament.
Prostota zarazem elegancja w jednym.

Zapach
Wspaniała kompozycja kwiatu Frangipani łączy się z wybuchową nutą owoców podkreślona słodkością wanilii. W efekcie powstał elegancki subtelny- słodki zapach.

Trwałość
Jak większość perfum w moim przypadku głębię swojego zapachu ukazuje po spryskaniu na skórę. Uważam marnotrawstwem i wielkim grzechem jest spryskiwanie ubrań. W ten sposób zapach ekstremalnie szybko wietrzeje.

Po porannej aplikacji cały dzień pachnę słodko zarazem kobieco i odważnie.
Zapach używam najczęściej w ciągu tygodnia.

Polubiliśmy się od pierwsze użycia

Zapach przyjemny, nie za słodki, z nutką elegancji. Jest idealny na okres wiosenny, nie jest zbyt przytłaczający, idealny do pracy/szkoły. Bardzo ładnie rozkłada się w czasie, niestety dosyć ulotny (jak wiekszość zapachów z Avon), ale ja to własnie w nich lubię. Delikatnie mieszają się z naszym zapachem, nie są nachalne.
Opakowanie ładne, poręczne.

Polecam, warto spróbować na sobie.

śliczne

Ta odsłona Eve jest naprawdę piękna i warto się w nią zaopatrzyć- zużyłam całą w 2 miesiące a w moim przypadku rzadko kiedy przytulam się tak do jednego zapachu :)

Bardzo ładny grubo ciosany flakonik dobrze leżący w dłoni z atomizerem który się nie zacina

Kompozycja jedno wymiarowa , nie rozwija się w żaden sposób lecz w przypadku tych perfum nie jest to wada. Mamy tutaj czysta nie męczącą słodycz bez żadnej chemicznej nuty

Piękna wanilia w wersji madagaskarskiej- i to taka naprawdę ekskluzywna spoczywająca w objęciach cudnie słodkiego frangipani- no która z nas nie lubi frangipani? Całość wzbogacona o szczyptę malin i smoczych owoców

Jest słodko , dość elegancko , kobieco i optymistycznie

Nada się i na wiiększe wyjścia i na luźne spotkania w gronie rodziny czy znajomych

Naprawdę dobra trwałość- 8 godzin z pięknym waniliowym ogonkiem

Za taką cenę naprawdę warto