Profesjonalna Paleta Kosmetyki Kolorowej, Puder prasowany

Profesjonalna Paleta Kosmetyki Kolorowej, Puder prasowany

Kosmetyk identyfikuje się ze skórą dzięki zawartości tzw. pudru diamentowego, który otrzymywany jest z diamentów. Poddawane są one procesowi mikronizacji, po czym zawieszane w specjalnie dobranym, jedwabistym proszku silikonowym.
Puder zawiera filtr fizyczny, działający ekranizująco (UVA, UVB).
Pudru Wet & Dry używamy jako korektora - na sucho, aplikując go na wybrane partie twarzy (okolice pod oczami, skrzydełka nosa, drobne wypryski). Stosujemy wtedy gąbeczkę dołączoną do opakowania.
W celu uzyskania intensywniejszego efektu kamuflującego, nakładamy puder na mokro.

Cena: 60zł

Dla mnie rewelacja!!!

Używałam wielu podkładów, ale ten spełnił wszystkie moje oczekiwania. Mam cerę wrażliwą i mieszaną. Do mojego typu dostosowuje się idealnie! Pięknie pokrywa wszelkie niedoskonałości(plamki, przebarwienia i trądzik), Świetnie rozprowadza się na mokro,bez efektu maski,nakładam go gąbeczką, służy mi jako podkład, a na sucho-matowi skórę w ciągu dnia (również nakładam gąbeczką, lekko dociskając-gdy nakładałam pędzlem, musiałam częściej nanosić poprawki). Jest bardzo wydajny.Jedno opakowanie starcza mi przy codziennym używaniu na ok. 2,5 miesiąca. Puder zawiera również glinkę, dobra wiadomość dla wszystkich Pań mających trądzik-leczy i wysusza oraz dla Pań eko-ma naturalne składniki. Moja cera w ciągu miesiąca bardzo się poprawiła. Twarz po nałożeniu pudru wygląda świeżo i jest rozświetlona. Stanowi rewelacyjna bazę pod Ziemię Egiptu! Polecam na co dzień dla osób, które nie mają mega wprawy w rozprowadzaniu podkładu. Dla mnie hicior!

Używam tego produktu od:ok.3 lat

baaardzo fajny

wczoraj użyłam tego pudru po raz pierwszy i .... jestem pod wrażeniem!! puder idealnie wtapia się w skórę i staje się prawie niewidoczny,przy tym idealnie kryje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia, na puder nałożyłam ziemieę egipską i efekt końcowy był rewelacyjny. Nigdy nie miałam tak ślicznej, nieskazitelnej buzi :) Puder ładnie kryje i matowi buzie a ziemia egipska nadaje piękny kolor i satynowe wykończenie. Jak narazie uważam ten duet za idealny - przynajmniej do mojej mieszanej, bladej cery. Moim zdaniem puder jest godny polecenia. Po dłuższym stosowaniu dopisze jeszcze kilka słów jak puder się spisuje czy zasługuje na moje KWC.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

paskudny

Używałam tego pudru na wszelkie sposoby. Głównie potrzebowałam pudru matującego w kamieniu - na sucho wprawdzie matuje dobrze, ale za to jest bardzo widoczny na skórze, podkreśla rozszerzone pory. Naniesiony pędzlem nie matuje praiwe wcale, a puszkiem - tworzy tapetę. Na mokro nakładany gąbeczką lateksową trudno go nałożyć, żeby nie zostawił smug. Też podkreśla pory, ściąga skórę, któa wygląda jakby pociągnięta szpachlówką :( Po kilku godzinach się waży.
Opakowanie mizerne,wieczko spadło mi do umywalki i już pękło. brak puszka bądź gąbeczki. Niewydajny, próbowałam parę razy, a już widać dno.
Jedyną zaletą jest to, że dobrze kryje - nakładany techniką na sucho i na mokro. Myślę, że nadawałby się do makijażu do fotografii, ale na pewno nie na codzień.