Avon, Color Trend, Twinkle Dust Face and Body Shimmer (Błyskotliwy puder w puszku do twarzy i ciała)

Muśnij miękkim puszkiem te miejsca, które chcesz by pięknie zalśniły. Świetlista skóra jest bardzo sexy.

mogło by być lepiej

Uroczy różowy puszek i to tyle zachwytów . Drobinki nie widoczne na skórze , zapach słabowyczówalny . Mało puru w środku puszka , słabo się go aplikuje . Fajny pomysł na prezent dla małej modnisi .

Używam tego produktu od: mam go do teraz ale już nie używam
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

bubel zdeka ;/

dostałam w prezencie na świeta aczkolwiek nie podoba mi sie ;/
Opakowanie dziwne w zasadzie moje pod naciskiem tego puszka samo sie otwiera. Sam puszek jest dosc twardy ale to mi nie przeszkadza.
Faktycznie tak jak wspomniała poniżej kolezanka trzeba niezle sie namachac i natrzepac zeby bylo widać jakikolwiek efekt.

W sumie ten efekt jest tak mizerny że smiało mozna uzywac go na codzien dla leciutkiej poświaty w słoncu ewentualnie ale na imprezy i wieksze okazje nie nadaje sie ZUPEŁNIE!

wg mnie o wiele lepszy jest puderek z Oriflame ten z serii Candy coś tam ;)

Używam tego produktu od:dwa tygodnie

kolejny badziew Avonu

Kupiłam i mało mnie nie trafiło jak zobaczyłam i wypróbowałam to COŚ. Opakowanie żenujące - zwykła rozklejająca się tekturka. W środku tkwi zmięty puszek wypełniony jakimś proszkiem ktory wydostaje się na zewnątrz właściwie niewiadomo jak; trzeba tym trzepać energicznie, a i tak efekt na skórze jest gorzej niż mizerny! Całości dopełnia napis "made in china" na spodzie opakowania.
Po prostu ŻENADA, nie wiem czy Wy też odnosicie wrażenie, że Avon zaczyna przeginać jeśli chodzi o wypuszczanie bubli na rynek kosmetyczny. Ja właśnie im podziękowałam i już nic u nich nie kupię.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: nawet jednego nie dam rady zmęczyć

kiepścizna

Po tym gadzecie spodziewałam sie więcej. Miękki puszek zawiera bowiem mało kosmetyku który ciężko wydobyć i po aplikacji utrzymuje sie na skórze bardzo krótko.Efekt nie jest oszałamiający i zdecydowanie mozna sobie ten produkt odpuścić

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

Zbędny gadżet

Ja jestem raczej daleka od zachwytów nad tym produktem. Zamówiłyśmy sobie z koleżanką równocześnie te pudry.
Chodziło o rozświetlenie ciała na nadchodzącą imprezę. Spodziewałam się pięknego, świetlistego i połyskującego efektu, a to co otrzymałam znacznie odbiega od tego, jak przedstawiono ten produkt w katalogu.
Z jednej strony może to i wygodne rozwiązanie na umieszczenie pudru w puszku, ale ma to też swoje wady-puszek zawiera bardzo mało produktu.
I wreszcie to najważniejsze- cały efekt połyskujący przereklamowany i tyle.
W pierwszej chwili wygląd pudu skojarzył mi się z...mąką. Żeby zobaczyć jakikolwiek pomysł musiałam podsunąć rękę pod same oczy, a i tak trudno powiedzieć, czy to coś się błyszczy-gdzieniegdzie tylko nieśmiało przebijają się jakieś drobinki brokatu.
Użycie w większej ilośi nie wchodzi w grę- jak już wspomiałam wyglądem przypomina mąkę, więc tylko zrobi białe placki na ciele.

Nie spodziewałam się po tym kosmetyku nie wiadomo jakich cudów, ale tylko obiecanego rozświetlenia.
Cena w stosunku do jakości jest bardzo zawyżona.
Ot taki gadżet, bardziej chyba spodobał by się małej dziewczynce(bo opakowanie akurat jest ładnie wykonane.No i ten różowy puszek.)

Używam tego produktu od:kiedy pojawił się w katalogu

Śliczny !

Ten puder jest wspaniały ! Ślicznie się mieni w słońcu i sztucznym świetle także ma wielorakie zastosowanie. Nie wiem czy go jeszcze kupię...w sumie od 4 lat mam jeden i wszystko jest z nim w porządku :) Polecam !

Używam tego produktu od: ok 4 lat