Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bikor Professional Color Cosmetics, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Cena już od 149,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ziemia Egipska to kosmetyk o jednym uniwersalnym odcieniu, pasujący do każdego typu urody. Sprawi, że skóra nabierze zdrowego blasku. Bronzer daje nam możliwość manipulowania kolorem, co pozwala modelować twarz, ukryć niedoskonałości oraz nadać naszej skórze promienny i zdrowy wygląd.
Ziemia Egipska ze względu na swój bogaty i dopracowany skład jest niezastąpionym kosmetykiem
upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Jej imponująca formuła została stworzona ponad dwadzieścia lat temu, stale podlega udoskonaleniom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Produkt bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

Nie przekonał mnie ten produkt

Tyle pozytywnych opinii o nim słyszałam, ale jakoś dla mnie nie jest hitem. Rzeczywiście jest bardzo wydajny, do tego stopnia, że mi się po prostu znudził i miałam ochotę na coś innego, bardziej efektownego. Miałam wrażenie, że za dużo go się nabiera na pędzel, jest za bardzo napigmentowany. Uważam, że na rynku jest wiele ciekawszych produktów w lepszych cenach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525981].usefull || 0 }}% pomocna.

mam mieszane uczucia

Długo szukałam porządnego brązera i w końcu postanowiłam zainwestować w coś droższego. Ziemię egipską poleciły mi koleżanki, więc postawiłam na ten bronzer:
PLUSY:
+ładne opakowanie
+ wydajny
MINUSY
-za taką cenę można kupić o wiele lepszy produkt
- pomarańczowy odcień
-mam wrażenie,że po dwóch godzinach już go nie widać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460022].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

do tego produktu zachęciła mnie znajoma i wcale się nie dziwie, że tak go chwaliła, jest wręcz genialny, po nałożeniu podkład bardzo ładnie stapia się z cerą, nie robi smug, fajnie się nim pracuje, niestety cena jest dość duża, znam równie fajne pudry za mniejszą cenę. W prezencie mogłabym go dostawać ale na własną kieszeń już za drogo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400841].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Uwielbiam

Uwielbiam ten bronzer. Ślicznie podkreśla kości policzkowe i jest bardzo wydajny. Opakowanie również jest porządne. Spadł mi kilka razy się nie pokruszył. Ładnie ociepla twarz. Warty swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306211].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Już dawno go nie używałam bo nie potrzebuję, ale pamiętam że był taki czas w moim życiu że nie wyobrażałam sobie makijażu bez tego produktu. Faktem jest że trzeba mieć wprawę w jego aplikacji. Bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240836].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona

Używam produktu od roku, nie widać śladu zuzycia. Kolor bardzo naturalny, mozemy same stopniować moc koloru , używam rownież do ciała i wyglada to bardzo naturalnie . Pudełko sie nie ściera z czasem mimo ze leży z innymi kosmetykami luzem. Bardzo poręczne z lusterkiem. Pieniądze nie wyrzucone w błoto. Polecam bo nie ma zadnch wad

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237083].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zachwyca...

Kupiłam Bikor ze strony producenta, by mieć pewność, że uzywam oryginalnego produktu.
Jest to bronzer o pomarańczowym odcieniu, mam bardzo ciemną karnację, łatwo się opalam a mimo to jeśli nabiorę choć minimalnie za dużo produktu-widać okropne pomarańczowe smugi, które wyglądają bardzo nienaturalnie.
Jest to produkt, z którym trzeba bardzo uważać, kolejne machnięcie pędzlem może być zgubne.
Kupiłam też polecany pędzel do Ziemi-sprawdza się bardzo dobrze do nakładania produktu.
Jak dla mnie - jest to typowy bronzer, którym możemy lekko podkreślić opaleniznę,jednak zupełnie nie nadaje się do konturowania ze względu na pomarańczowy odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226021].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny w każdym calu !!!!!!!!!!!!

Puder brązujący 1klasa! Wydajny bo wystarczy niewiele ponieważ sam ciemnieje na twarzy i dopasowuje się do cery. Dostępne dla jednej karnacji i ciemnej. A Dla mnie nr.1. Kupuje go regularnie od 10lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220291].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój must have w kosmetyczce!

Kto mnie zna ten wie, że w mojej kosmetyczce jest tylko kilka produktów. Lubię wykonać szybki ale i efektywny i trwały makijaż! Pierwsza ziemia wpadła mi w ręce z ok 5-6 lat temu.. I była to miłość od pierwszego wejrzenia... Pięknie pachnie, jest baaaaardzo wydajna i trwała. W dodatku ma świetny skład! Kocham ten kosmetyk! Obecny mam od ponad 2 lat ( stosuję go na codzień do makijażu). Ziemia spadła mi z 15 razy - co widać po opakowaniu ale nic absolutnie nic się z nią nie stało, ani drgnęła! Produkt jest stosunkowo drogi ale wart każdej złotówki szczególnie, że jest tak wydajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189073].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny.

Produkt fajny, dobrze kryje, ładnie przyciemnia twarz, dzięki czemu nie wygląda na bladą, chorą. Można używać na podkład jak i samodzielnie. Jednak potrzeba na prawdę dużej wprawy, żeby nie zafundować sobie ciemnych plam na twarzy. Cena wygórowana, ale wystarcza na bardzo długo, więc w sumie się opłaca. Zużyłam 2 opakowania ale już od paru lat go nie używam, z tego względu, że jakoś prawie zawsze pojawiały się te plamy, albo za dużo go nakładałam. Nie mogłam opanować dobrej techniki nakładania. Ogólnie polecam. Kto nie używał, może wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160586].usefull || 0 }}% pomocna.