Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Egyptische Erde

Cena już od 165,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ziemia Egipska to kosmetyk o jednym uniwersalnym odcieniu, pasujący do każdego typu urody. Sprawi, że skóra nabierze zdrowego blasku. Bronzer daje nam możliwość manipulowania kolorem, co pozwala modelować twarz, ukryć niedoskonałości oraz nadać naszej skórze promienny i zdrowy wygląd.
Ziemia Egipska ze względu na swój bogaty i dopracowany skład jest niezastąpionym kosmetykiem
upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Jej imponująca formuła została stworzona ponad dwadzieścia lat temu, stale podlega udoskonaleniom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Produkt bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 383

Niezastąpiona

Używam produktu od roku, nie widać śladu zuzycia. Kolor bardzo naturalny, mozemy same stopniować moc koloru , używam rownież do ciała i wyglada to bardzo naturalnie . Pudełko sie nie ściera z czasem mimo ze leży z innymi kosmetykami luzem. Bardzo poręczne z lusterkiem. Pieniądze nie wyrzucone w błoto. Polecam bo nie ma zadnch wad

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237083].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

nie zachwyca...

Kupiłam Bikor ze strony producenta, by mieć pewność, że uzywam oryginalnego produktu.
Jest to bronzer o pomarańczowym odcieniu, mam bardzo ciemną karnację, łatwo się opalam a mimo to jeśli nabiorę choć minimalnie za dużo produktu-widać okropne pomarańczowe smugi, które wyglądają bardzo nienaturalnie.
Jest to produkt, z którym trzeba bardzo uważać, kolejne machnięcie pędzlem może być zgubne.
Kupiłam też polecany pędzel do Ziemi-sprawdza się bardzo dobrze do nakładania produktu.
Jak dla mnie - jest to typowy bronzer, którym możemy lekko podkreślić opaleniznę,jednak zupełnie nie nadaje się do konturowania ze względu na pomarańczowy odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226021].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Idealny w każdym calu !!!!!!!!!!!!

Puder brązujący 1klasa! Wydajny bo wystarczy niewiele ponieważ sam ciemnieje na twarzy i dopasowuje się do cery. Dostępne dla jednej karnacji i ciemnej. A Dla mnie nr.1. Kupuje go regularnie od 10lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220291].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 6

Mój must have w kosmetyczce!

Kto mnie zna ten wie, że w mojej kosmetyczce jest tylko kilka produktów. Lubię wykonać szybki ale i efektywny i trwały makijaż! Pierwsza ziemia wpadła mi w ręce z ok 5-6 lat temu.. I była to miłość od pierwszego wejrzenia... Pięknie pachnie, jest baaaaardzo wydajna i trwała. W dodatku ma świetny skład! Kocham ten kosmetyk! Obecny mam od ponad 2 lat ( stosuję go na codzień do makijażu). Ziemia spadła mi z 15 razy - co widać po opakowaniu ale nic absolutnie nic się z nią nie stało, ani drgnęła! Produkt jest stosunkowo drogi ale wart każdej złotówki szczególnie, że jest tak wydajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189073].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 36

Fajny.

Produkt fajny, dobrze kryje, ładnie przyciemnia twarz, dzięki czemu nie wygląda na bladą, chorą. Można używać na podkład jak i samodzielnie. Jednak potrzeba na prawdę dużej wprawy, żeby nie zafundować sobie ciemnych plam na twarzy. Cena wygórowana, ale wystarcza na bardzo długo, więc w sumie się opłaca. Zużyłam 2 opakowania ale już od paru lat go nie używam, z tego względu, że jakoś prawie zawsze pojawiały się te plamy, albo za dużo go nakładałam. Nie mogłam opanować dobrej techniki nakładania. Ogólnie polecam. Kto nie używał, może wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

trwały jak żaden inny

Ziemia egipska to kosmetyk niesamowicie trwały, utrzymuje się na skórze cały dzień, rzadko kiedy można spotkać tak trwałe brązery.
+ bardzo, bardzo, ale to bardzo wydajny
+ cena moim zdaniem nie jest zbyt wysoka jak na taką wydajność produktu
+ idealnie sprawdza się latem

jest jeden minus:
- trzeba go umiejętnie nakładać, bo lubi sobie potworzyć plamy, niby nałożę go dobrze a za godzinę są pomarańczowe placki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085991].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 52

4 z plusem!

Ewidentnie i nieodwołanie (jak na razie :p) jest to mój KWC jeśli chodzi o brązujące pudry do twarzy :)
Mega trwały na czym zależało mi najbardziej, kolor piękny, bez zbędnych sztuczności, wystarczy odrobinę na pędzel - bardzo łatwo przesadzić. Nie świeci się, nie jest ciężki, po prostu idealny.
Nie mam ani ciemnej ani jasnej karnacji - wydaje mi się, że każdy podpasuje go pod siebie.
Używam od połowy roku i nie zauważyłam by ubywało, może troszkę.
Jest on stałym bywalcem mojego makijażu codziennego.
Pół gwiazdki odejmuję za cenę. Mimo wszystko - WARTO!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034804].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Uwielbiam :)

Produkt jest naprawdę świetny, ładnie podkreśla i nadaje zdrowy wygląd, jest mineralny i nie zapycha porów. Trzeba tylko uważać na to aby nie nałożyć zbyt dużej ilości bo mogą wyjść smugi - kwestia wyczucia i wprawnej ręki :) Minusem jest oczywiście cena, ale napewno do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028097].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Uwielbiam, najlepszy bronzer na rynku!

Pudru używam od prawie 10 lat. Bardzo odpowiada mi konsystencja stała pudru oraz jego zapach chociaż przyznam, że kiedyś pachniał on intensywniej. Przy odpowiednich umiejętnościach oraz przy nabyciu wprawy można pięknie modelować twarz i kości policzkowe. Puder nadaje skórze lekki odcień opalenizny. Nadaje się też na dekold oraz ramiona jednak bardzo trzeba uważać z aplikacją. Zdecydowanie potrzeba dobrego pędzelka. Osoby początkujące mogą się szybko zniechęcić ponieważ przy pierwszej aplikacji zazwyczaj nakłada się pudru zbyt dużo i powstają efakty mocnych, czerwonych plam na twarzy. Najlepiej malować się przy świetle dziennym. Nie polecam pierwszych eksperymentów w ciemnej łazience. Po latach można pomalować się z zamkniętymi oczami.

PLUSY:
- wydajny
- płaskie opakowanie
- cena
- kolor
- zapach

Minusy:
- czasem potrzeba pudru jako podkładu gdy jest gorąco i zbyt mocno się pocimy
- nie nadaje się do cery tłustej i na tłuse kremy
- skóra może wyglądać jak spalona na słońcu przy zbyt intensywnej aplikacji
- na początku łatwo przesadziś z aplikacją
- ciężko kupić w sklepie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013959].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Najlepszy bronzer ze wszystkich jakie miałam w życiu

Uwielbiam ten bronzer. Posiadam go od kilku lat, ciągle to samo opakowanie. Planuje w tym miesiącu zakupić nowy ze względu na to, że mój ma chyba już piąty rok. Pierwsze stosowanie ziemi rozpoczęłam pięć lat temu. To był mój pierwszy bronzer jaki w życiu zakupiłam. Byłam zadowolona, ale nie umiałam jeszcze tego bronzera nakładać. Miałam problem z tym, żeby nie położyć za dużo. Ponieważ mam tendencje do przesadzania z makijażem na swojej twarzy, to efekt często nie był idealny. Później w wakacje rozpoczęłam aplikację tej ziemi na sam krem nawilżający. Cera mi się wtedy naprawdę poprawiła a miałam z nią duże problemy. W końcu nie musiałam w ogóle używać podkładu tylko tą ziemię. Później zaczęłam kupować kosmetyki najdroższych marek i ten bronzer odstawiłam na jakiś czas. Miałam różne bronzery np Dior, Guerlain różne rodzaje, ale dziś wiem, że chce na stałe wrócić do ziemi. Producent opisuje ten kosmetyk jako suchy krem i to jest prawda. Ziemie trzeba się nauczyć nakładać a później jest już z górki. Produkt jest oczywiście matowy, nie posiada rozświetlenia czy drobinek. Natomiast nie jest to ciężki mat, na twarzy wygląda bardzo naturalnie.

Plusy tej ziemi to:
- zbity puder w kamieniu w ogóle się nie sypie
- piękny kolor pasujący do każdej cery
- możliwość nakładania warstwowo bez efektu przeciążenia
- nie schodzi z twarzy a jeśli jest gorąco to schodzi równomiernie zawsze
- nadaje efekt naprawdę opalonej skóry, żaden bronzer Diora czy Guerlain tego nie potrafi
- nie zapycha, używałam go stale pół roku i miałam coraz lepszą skórę
- nie ma nieprzyjemnego zapachu jak inne pudry, jest raczej bezzapachowy
- posiada ładną puderniczkę z lusterkiem, masywnie wykonaną
- starcza na kilka lat dopóki same nie zdecydujemy o wymianie
- idealny na szyję

Minusy:
- brak

Dzisiaj żałuję, że dałam się skusić na masowe zakupy kosmetyczne. A skusiła mnie reklama. Potrafiłam kupować w perfumeriach co mi sie podobało i testować. Dzisiaj wiele produktów leży bez sensu. Mam mnóstwo bronzerów i one też są fajne ale jednak nie poprawiają skóry jak ten produkt. Często wręcz zapychają.

Polecam ten bronzer osobom o problemowej cerze. Polecam nie bać się nakładać na gołą skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007998].usefull || 0 }}% pomocna.