Foot Works, Rozgrzewający krem nawilżający do stóp

Foot Works, Rozgrzewający krem nawilżający do stóp

Rozgrzewa zmarzniete stopy, poprawiając ich ukrwienie. Nawilża i zmiękcza skórę. Zawiera dezodorujący i antyseptyczny ekstrakt cynamonu. Regularnie stosowany zapobiega narastaniu twardego naskórka. Tyle producent, a ja - tak dobrego kremu jeszcze nie miałam, przede wszystkim ślicznie pachnie. Faktycznie rozgrzewa i wygładza skórę, ma przyjemną konsystencję - wyczuwalne drobineczki cynamonu. No i jeszcze ta różowa tubka, dla mnie bomba.

Cena: 19,90

K o s z m a r!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po prostu koszmar!!!

Miałam ten krem jakis czas temu, a własciwie niestety lupiłam naraz dwie tubki i musiałam sie meczyc ze zużyciem ich.
Stwierdzam, że to największy bubel avonu z jakim miałam do czynienia.
Po pierwsze aby sie nim w ogóle posmarować musiałam godzinę przed kłaść go na gorący kaloryfer, żeby trochę zmiękł, bo był tak twardy, że nie dało się go wydusić z tubki.
Może i rozgrzewał tam na 5 sekund, ale co z tego?
Kiedy juz się "wchłonął" jesli tak to można nazwać zostawiał takie paskudne białe smugi, wchodził w reakcję z lakierem do paznokci, który się kruszył i odpadał, czyli jednym słowem po nocnej kuracji tym cudem kosmetyki moje nogi z misternie robionym manicure wyglądały jak w 3 stadium grzybicy.
koszmar!!! Dzieki bogu juz go nie ma.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań:2 tubki

ooo

Heh wzięłam się za przeglądanie najnizej ocenianych kosmetyków w kwc;) i podpisuje sie pod tym, ze ten krem to jeden wielki badziew. po pierwsze wysychał w tej tubie oropnie-za każdymr azem musiałam wyciagać zechnietą warstwe jakims patyczkiem;/ masakra;/ zrobilam tak pare razy i wywaliłam ten krem. poza tym miał okropnie tępą konsystencje-bardzo ciężko sie rozsmarowywała, bardzo dlugo wchłaniał. jedynym plusem byl cynamonowy zapach.

Używam tego produktu od: rok temu albo dwa;)
Ilość zużytych opakowań: 1/3

porażka!

Wyjątkowy bubel jaki kiedykolwiek miałam okazję stosować.... po pierwsze kamień nie krem jak napisała jedna z moich poprzedniczek...cudem było go wydobyć...kompletnie nie wchłaniał się w stopy... a moim poważnym błędem było nałożenie go na stopy a następnie odniesienie go do łazienki na BOSO! rezultat: konieczność prania dywanu i mycia podłóg...niestety na dywanie pięknie było znać moje stopy.... nie dało się tego zetrzeć szmatką trzeba było szorować! :) KATASTROFA! Mam nadzieję że ten produkt został już wycofany:)

Używałam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyłam ....

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

opakowanie do luftu

Sama zawartość tubki może nie była taka zła.Nie wchłaniał się może bardzo dobrze,ale co do rozgrzewania to uważam,że rozgrzewał ładnie.Lubiłam go stosować na jesienne i zimowe wieczory,tylko że jak wiele innych osób miałam potworny kłopot z wydobyciem tego kremu ze środka.A wogóle jak już zasechł i stwardniał trochę w tubce pod wływem dostępu powietrza,to była to całkowita katastrofa...W rezultacie nie udało mi się zużyć całego produktu,przez bezmyślność producenta...
Sam krem powinien znajdować się w odkręcanym słoiczku,jak kiedyś początkowo avon produkował,a nie w idiotycznej,twardej tubce...

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

cóż - O K R O P N Y

cóż, nie będę oryginalna, jeśli napiszę, że krem jest beznadziejny. niewyciskalny z tubki, nie wsiąkalny w skórę, śmierdzący i w ogóle nieskuteczny.
jestem na NIE.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego.

koszmar minionych lat

To chyba największy koszmar kosmetyczny jaki mi się kiedykolwiek przytrafił:) Jeden wielki kamień, nie krem, nie rozsmarowywał się, nie wchłaniał się, wszędzie był biały proszek...Zastygał potem w tubce i nie dało sie go już wycisnąć na wieki wieków. Teraz wspominam to z rozbawieniem ale wtedy do smiechu mi nie było:P katastrofa, dobrze, że juz wycofana ze sprzedaży...

Używam tego produktu od:parę razy kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:parę uścisnięć jednego

okropnosc :(

Paskudny, ostry, nieprzyjemny w uzyciu, ciezko wycisnac cokolwiek z tuby :( I w ogóle nie rozgrzewa, stopy jak miałam zimne przed, tak zimne pozostały i po uzyciu. tylko zapach przyjemny, delikatnie cynamonowy. I to jedyny plus tego produktu. Nie polecam :(

to chyba nie krem

Nie wiem, co to jest, ale sądząc po konsystencji, to raczej nie krem ;) Gęsta i twarda maź, której nie da się rozsmarować. Nawet nie zwróciłam uwagi, czy rozgrzewa. Chyba, że ze złości na ten bubel ;)

Bzdurne obietnice

Kupiłam ten krem skuszona perspektywą mojego ulubionego cynamonowego zapachu i nareszcie ciepłych stóp. Co do zapachu- podobał mi się, ale reszta to pomyłka. Nie rozgrzewa stóp, ma bardzo gęstą, twardą konsystencję, strasznie brudzi wszystko, z czym stopy maja kontakt po nałożeniu, niszczy lakier na paznokciach. Po kilku miesiącach nie da się go wycisnąć z tubki i idzie do kosza.

W zasadzie Wizażanki już dobitnie powiedziały co o tym kremie myślą, a ja zgadzam się z nimi w całej rozciągłości. Tożto farsa, żeby coś takiego wogóle dopuszczać do sprzedaży!
Krem jest fatalny. Zupełnie nie da się go wetrzeć, pozostawia po sobie biały osad, a zapach zamiast urzekającego cynamonu, jest odrażający.

Użyłam tego kosmetyku jednokrotnie/ ilość zużytych opakowań: 1 w koszu

Niezbyt udany

Mialam go w starszej wersji, nie w tubce, lecz plastikowym sloiczku.
Bardzo gesty, co utrudnia jego stosowanie.
Bardzo tlusty, raczej wiec trzeba po nim umyc rece. Najlepiej tez od razu zalozyc grube skarpety, zeby nie wytluscic niczego przypadkowo...
Praktycznie chyba sie nie wchlania... Raczej nie za bardzo nawilza... I nie bardzo rozgrzewa...
Zapach swietny, cynamonowy-i to chyba jego najwiekszy atut.
Nie jest to zbyt udany produkt.

talk niszczyciel

Krem o niewiadomym przeznaczeniu: cukrowo-pudrowa warstwa nałożona na stopy może i rozgrzewa, ale nie można jej pozostawić: załatwiłam nią pokrycie kanapy, bo ten dziwny, tłusty talk wbił się w obicie, i już na wieki został (na szczęście mamy nową kanapę). Brudzi wszystko: łapcie, pościel, meble, itp. Nałożenie w łóżku odpada, bo trzeba po nim umyć ręce, więc przynajmniej jeden spacerek jest wliczony w ryzyko wymiany wykładzin. W trakcie aplikacji peelinguje lakier na paznokciach, matując go i wbijając się w płytke.
Odkryłam natomiast, ze sprawdza się na dzień: nałożony zaraz pod skarpetkę (byle białą) ładnie dezodoruje nogi (w końcu są oblepione hiper-talkiem). Tyle, że krem rozgrzewajacy na dzień nie ma służyć jako dezodorant; zresztą, jego własciwości rozgrzewające wynikają z prostego prawa fizyki: fatalnie się go wciera, trzeba włożyć nieco energi we wtarcie go w stopy, co wywołuje wrażenie ciepła :).
Poza tym wszystkim, ładnie odzywił i nawilżył stopy, i gdyby nie koszmarna konsystencja talku, dostałby więcej gwiazdek.