Foot Works, Soothing Cinnamon Foot Soak (Kojąca kąpiel cynamonowa do stóp)

Foot Works, Soothing Cinnamon Foot Soak (Kojąca kąpiel cynamonowa do stóp)

Bardzo przyjemna, gęsta i ślicznie pachnąca kąpiel do stóp, koi zmęczone stopy, a jej działający na nozdrza zapach daje efekt aromaterapeutyczny.

rzecz niepotrzebna

Dzisiaj zużyłam resztki - pomimo urzekającego zapachu męczyłam się z tym specyfikiem długo. Bo w zasadzie płyn nic specjalnego nie zaoferował, w międzyczasie miałam kilka dużo lepszych preparatów do kąpieli stópek. Nie nawilżał (wręcz wysuszał przy dłuższym użyciu), nie zmiękczał wystarczająco, nie wygładzał. Robił to co potrafi zwykły płyn do kąpieli lub żel pod prysznic. Jedyną i niewątpliwą zaletą był rozgrzewający, bardzo ciepły i miły dla nosa zapach - więc jakaś aromaterapia i ukojenie na pewno. Preparat bardzo wydajny, bo silnie zagęszczony. Na tyle mocno, że na końcu trudno było go wydobyć z buteleczki, musiałam rozcieńczyć wodą. Ogólnie - można sobie odpuścić w razie pojawienia się tej samej cieczy jedynie w innym opakowaniu (jak to w Avonie bywa).

Używam tego produktu od: ponad roku

słodziutka :slina:

Już sam zapach powala:) Użycie tej kąpieli do stóp, zwłaszcza wieczorem daje rewelacyjny efekt.
Może pełnić fukncję normalnej kąpieli dla zmęczonych stóp lub początku pedicuru:)

cynamonowy maniak

Swietna jest ta kapiel. Mam jeszcze jej resztki i jakos zal mi je zuzyc do konca (zwlaszcza, ze nie mozna juz jej dostac w ofercie avonu). Cudownie pachnie cynamownem, swietnie rozgrzewa stopy i poprawia w nich krazenie. Moczenie w niej stopek to sama przyjemnosc :)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

całkiem nie zły

Chociaż buteleczka jest malutka, płyn jest bardzo wydajny. Ma piękny perłowy kolorek, jest gęsty i cudownie pachnie cynamonem;) Delikatnie rozgrzewa i zmiękcza skórkę stóp. Ze względu na konsystencję dość trudno wlać jedną nakrętkę tego specyfiku ( do tego trzeba mieć cierpliwość, bo cieknie, cieknie... i cieknie :D)
Po takiej kąpieli polecam zrobić peeling stóp + krem nawilżający i nóżki jak marzenie;)

Milutki

Ten płyn jest wprost fantastyczny.Pięknie pachnie.Co do rozgrzewania,to w moim przypadku daje efekt-mam ciągle zmarznięte stopy,a po nim krew lepiej krąży.Bardzo ładnie zmiękcza naskórek i przygotowuje stopy do pedicuru.Używam go głównie zimą,ale latem też jest w porządku.Jeśli pojawi się jeszcze w ofercie Avonu,napewno się na niego skuszę.

Słodkie moczenie stóp

Kupiłam go razem z cynamonowym kremem do stóp Avonu z tej samej serii. Krem okazał się katastrofą, z płynem jest na szczęście inaczej. Płyn bardzo przyjemnie pachnie, ma gęstą, kremową konsystencję, poręczną buteleczkę. Nie wiem, czy rozgrzewa stopy i je nawilża, bo zawsze wsadzam nogi prosto do wrzątku :-). Ogólnie bardzo fajny na zimowe wieczory, ale latem też jest ok.

pachnidełko

Bardzo fajny kosmetyk, akurat na lto, kiedy nogi szybciej się pocą. Mocząc nogi w takiej kąpieli są one ładnie wygładzone i pachnące, aż miło chodzić na boso :) polecam gorąco :) ja kupiłam za 4,9zł. z oferty netto dla konsultantek, naprawde warto, wydajny.

Taki sobie

Fajna mała poręczna buteleczka. Słodki, przyjemny zapach. I to tyle z plusów. Ciężko jest wylać płyn z butelki, a co dopiero odmierzyć 1 nakrętkę. Żeby poczuć jakiś taki minimalny efekt rozgrzania trzeba nalać tego bardzo dużo, przez co jest niewydajny. Efekt działania zerowy, ale dla przyjemności i w ramach zimowej aromaterapii może być. Poza tym przez samo pomoczenie stóp w gorącej wodzie nawet z dodatkiem zwykłej soli kuchennej, można uzyskać efekt rozgrzania, po co więc wydawać prawie 20 zł na ów płyn?

cudowna :)

Wspaniały wynalazek. Uwielbiam moczyć moje stópki w tej kąpieli w zimne wieczory. Mam wrażenie jakby stopy były otoczone puchową pierzynką. Do tego ten zapach...
Po kąpieli moje stopy są mięciutkie, gładkie i odprężone.

fajny

Lubię go stosować szczególnie w zimę. Gdy mam zmarznięte stopy. szybko je rozgrzewa i ładnie zmiękcza zrogowaciały naskórek. Nie stosowałam latem więc nie wiem czy nadaje się przez cały rok.

Ladnie pachnie...

"Kapiel" przyjemnie pachnie cynamonem, bardzo lubie po calym dniu pomoczyc sobie nogi w cieplej wodzie z jej dodatkiem. I tu niestety pojawia sie jedny, ale dosc denerwujacy mankament - pieni sie niemilosiernie.Tak jak napisala moja poprzedniczka piana rosnie w zastraszajacym tempie do sufitu. Dzieki bogu moje urzadzenie do masazu stop ma jeden program drgajacy podczas ktorego moge uzywac tego plynu. Dlatego odejmuje jedna gwiazdke. Poza tym nie mam zastrzezen.
Recenzja: ...

cieplutko pachnie

Całkiem fajna, ładnie, ciepło pachnąca kąpiel. Trochę drażni mnie jej mydlana, "śliska" konsystencja i to, że się pieni - nie mogę jej używać wraz z urządzeniem do masażu stóp(takim, w które wlewa się wodę i lecą bąbelki:)) bo piana rośnie prawie do sufitu. Poza tym nie mam zastrzeżeń :)