Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Pojemność 1 szt

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

Najlepsza baza!

Z tą bazą wykonywanie manicure hybrydowego to przyjemność!
Plusy:
-jest odpowiednio gęsta, nie rozlewa się, ale też nie jest za gęsta i łatwo się ją rozprowadza
-można nią łatwo przedłużyć paznokieć
-jest ratunkiem kiedy łamie się paznokieć
-pięknie nadbudowuje płytkę paznokcia i nadaje kształt
-jest bezbarwna
-manicure wytrzymuje bez najmniejszego problemu 3 tygodnie a nawet i dłużej gdyby nie odrost
Minusy:
-droższa niż standardowa baza
-mniej wydajna ze względu na gęstość

Hit! Genialna Baza!

Uwielbiam pracować z marką semilac, ale od kiedy zaczęłam używać bazy extend moja praca stała się jeszcze łatwiejsza. Produkt jest naprawdę super! Ułatwi pracę każdemu stuloscie paznokci. Baza jest również samopoziomująca dzięki czemu łatwiej będzie Wam zbudować krzywą C. Nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów.

Idelanie!

Moja ulubiona baza do przedłużenia paznokci .
Super sie poziomuje, łatwo sie rozprowadza. Jest twarda po przedłużeniu i długo trzyma. Nic sie nie łamie ani nie odpada. Polecam gorąco!!

Rewelacja

Używam go do przedłużania. Jest świetny i trzyma się przede wszystkim super. Ze zdejmowaniem nie mam najmniejszych problemów. Ani frezarką, ani acetonem

Semilac

Ogólnie mam mieszane uczucia co do produktów tej marki,tak samo jest w przypadku tej bazy.Niby wszystko dobrze a jednak jak dla mnie trochę za rzadka konsystencja trzeba nakładać bardzo mało ponieważ ulega rozlaniu na płytce.

Trudny do ściągnięcia

Gdy kupiłam tę bazę byłam zachwycona - łatwe przedłużanie, idealna gęstość, wyrównany paznokieć. Jednak moim problemem z bazą okazało się jej ściąganie. Było mi bardzo trudno ją ściągnąć w porównaniu do zwykłej bazy i bardzo osłabiło mi to paznokcie. Za to nie ma jak przyczepić się do trwałości :)

Jedna z lepszych jakie miałam

Jedna z lepszych baz jakie miałam. Bardzo dobrze sie trzyma paznokcia, szybko zastyga przy lampie uv led i dlugo wytrzymuje. Paznokiec ladnie sie blyszczy i jest wzmocniony. Pedzelek ulatwia aplikacje. Moje hybdyr spokojnie na nie wytrzymuje 3 tygodnie (dluzej nie nosze bo mam za duzy odrost)

Nie wiem co o niej myśleć

Baza nie do konca wyrownuje zaglebiania plytki, co jest mozliwe z topem hard. Łatwo sie ja aplikuje, ale nie jest tak trwała jak ta "zwykła" baza Semilaca. Nie próbowałam przedłużać przy jej pomocy, bo to jeszcze nie moja bajka.

Czy to znowu taki hit?

Bazę Semilac Extend Base kupiłam za poleceniem koleżanki, która mówiła że jest genialna, lepsza od hardi i wgl do wszystkiego się sprawdzi. Jeżeli chodzi o przedłużanie, to nie powiem, bardzo ładnie to wychodzi, paznokcie trzymały się 3 tygodnie, lecz przy zdejmowaniu już nie było tak super. Spiłowałam bardzo mocno lakier, nasączyłam zmywaczem waciki i trzymałam tak 25 minut, gdyż jak wcześniej podejrzałam jednego paznokcia, to kompletnie nie dało się nic z nim zrobić. Po namoczeniu i walce z hybrydą udało mi się to zdjąć i wypilowac, ale paznokcie stały się strasznie łamliwe i już miesiąc mi odrastają, żeby przestać być połamanymi i nieksztaltnymi. Mojej mamie tak samo nie zeszła baza do końca. Zrobię na pewno kolejne podejście do bazy i zdejmowania z użyciem frezarki, ale nie jestem co do niej przekonana. Nie polecałabym nikomu kto chce mieć w miarę zdrowa i niełamliwą płytkę paznokcia

Uczulenie i średnia trwałość

Robiłam na tej bazie paznokcie 3 miesiące, zanim zorientowałam się, że ból płytki, łuszczenie się skóry pod paznokciem oraz białe plamki po zdjęciu hybrydy to efekt uczulenia, jaki wywołała u mnie ta baza. Poza tym nie była ona jakoś szalenie trwała. Po 2 tygodniach noszenia lakier zaczął odpryskiwać. Mogłabym go zdjąć z płytki bez piłowania.

Najlepsza baza jaką tylko istnieje

Najlepsza baza jaką miałam i mam ciągle do niej wracam już nie wyobrażam sobie robienia paznokci bez niej!!! Świetna formuła a cena jest w sam raz :) jest to mój ulubieniec i zostanie nim już do końca ❤️

Cudooo

Kupilam tą baze z powodu dobrych opinii. I nie zawiodlam sie. Baza nie sprawia zadnych problemow. W koncu moge miec paznokcie z krzywa c. Niestety ale hardi nie pomagal w utworzeniu tej krzywej c bo mam tak plaskie paznokcie ze masakra. A z tą baza to prościzna ☺ utwardza lepiej niz hardi. Paznokcie nie robia sie miekkie po prysznicu jak przy hardi. Polecam dla osob ktore rozpoczynaja hybrydowa manię na sobie jak ja