Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Donegal, Sztuczne rzęsy

Donegal, Sztuczne rzęsy

Firma Donegal oferuje sztuczne rzęsy w trzech odmianach, różniących się stopniem zagęszczenia i długością, a także profilowaniem rzęs. Sztuczne rzęsy są wysokiej jakości. Do zestawu dołączony jest klej.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Słaba jakość ale za tą cenę nie jest źle

Rzęsy donegal wszędzie dostępne, na dodatek w przystępnych cenach, jednak jakością nie powalają na kolana, szczególnie widać to w przypadku kępek kiedy gdy chwytamy pęsetą rzęsę wystarczy nie złapać jednego włoska i już kępka jest do wyrzucenia bo jest zniekształcona-nie ma to miejsca w przypadku porządnie zrobionych kępek. No ale no cóż..za tą cenę i tak nie ma tragedii. Polecam dla niewymagających

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987908].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalnie wyglądają, ale...

Mam jedną parę rzęs z Donegala i jedną z Ardell. Szczerze mówiąc te z Donegala wyglądają o wiele naturalniej. Sęk w tym, że ciężko się je nosi. Czuć je na powiece (Ardell są, a jakby ich nie było). Klej dodawany do rzęs można od razu wywalić. Ja mam Duo i nie mam problemu z tym, żeby utrzymywały się na powiece. Trudno po zdjęciach dobrać odpowiedni wzór. Moje okazały się brązowo czarne. :D Podsumowując: wyglądają naturalnie, ale nie nadają się na dzień ze względu na dyskomfort noszenia ich.

Dodaję zdjęcie rzęs nr 4455. Przepraszam za to, że są nieoczyszczone z kleju. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903439].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubione!

Wspaniałe rzęsy, a mam porównanie zarówno do kępek jak i innych pasków.

- bardzo dobra jakość samych rzęs, dobrze zrobione, włoski nie wyglądają tandetnie, nie odróżniają się sztucznością od naturalnych
- solidny pasek - nie odkształcają się, ale zarazem dobrze przylegają do oka
- ładne wzory, także naturalne
- wielokrotnego użytku - moją pierwszą parę miałam już z naście razy i ciągle dobrze służą
- dużo osób narzeka na klej - ja nie mając innego w zanadrzu używałam ten i sprawdzał się idealnie - rzęsy całą noc na swoim miejscu, czasem nawet dwa dni;) bez przykrych niespodzianek zarówno przy zakładaniu, jak i ściąganiu. Jego minus to wyłącznie mała pojemność - zużył się szybciej niż same rzęs.

Ogólnie ogłaszam wyższość pasków nad kępkami, z uwagi na łatwiejszą i szybszą aplikację oraz turbo efekt:) Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: od sierpnia, na różne okazje
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będzie więcej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837120].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - geometryczny french

Rzęsy - tak, klej - nie

To są moje pierwsze sztuczne rzęsy, od dłuższego czasu przymierzałam się do zakupu, aż w końcu wzięłam Donegala, bo miał chyba najładniejszy "wzór" ze wszystkich dostępnych w Naturze.

Trochę ciężko oceniać, bo bardzo krótko było mi dane je nosić :D

Rzęsy są piękne - nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Kilka wzorów do wyboru, ja wzięłam gęste, bez dodatkowych brokatów i innych teatralnych pierdół. Mają piękny kolor, lśniące i elastyczne włoski. Łatwo się je przycina i nie rozwarstwiają się. Pięknie podkreślają oko - rzęsy są zdecydowanie gęstsze i długie - moje sięgały lekko ponad łuk brwiowy. Każdy makijaż wygląda lepiej podrasowany takim paskiem.

Niestety dołączony klej to totalny badziew. Wogóle nie klei. Czekałam aż zgęstnieje, jak doradzano na opakowaniu i nic. Próbowałam świeżo po aplikacji - też nic. Nie łapią skóry, nie trzymają się zupełnie.

Próbowałam i cudowałam z ich nakładaniem , aż w końcu facet zrzucił mi je za szafę i tyle było z tego wszystkiego :D

Nie wykluczam, że je kupię, bo bardzo podoba mi się ten wzór, ale już wtedy zaopatrzę się w porządniejszy klej.

Używam tego produktu od: dzień, dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709433].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest źle.

Kleju nawet nie oceniam, bo mam jeden sprawdzony, a tych chińskich dołączonych do rzęs nie używam, bo podejrzewam, że po kwadransie rzęsy już zaczęłyby odpadać.
Co do samych rzęs:

+ niska cena
+ łatwa dostępność
+ akurat te rzęsy, które mam wyglądają w miarę naturalnie na oku
+ czuć na oku, ale porównując do moich poprzednich rzęs, nie są \'ciężkie\'
+ łatwo je zaaplikować i dopasować
+ nie niszczą się szybko - przy poprzednich rzęsach, podczas próby usunięcia kleju/przy odklejaniu rzęs od powieki pojedyncze włoski na pasku się odrywały i zniekształcały, tutaj nie ma takiego problemu

- mimo, że na początku łatwo je dopasować, szybko odklejają się w wewnętrznych kącikach oka, robiłam kilka podejść i za każdym razem to samo
- dostępność
- nie wiem czy kupiłabym ponownie, następnym razem poszukam bardziej plastycznych rzęs, które nie będą odklejały się w wew. kąciku

Używam tego produktu od: Kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[677350].usefull || 0 }}% pomocna.

mogą być

+ łatwo dostępne
+ cena
+ naturalne

- ten klej to jakaś beznadziejna papka w ogóle się nie trzyma, bardzo szybko wysycha i nie znika.
- bardzo obciąża rzęsy

Jeśli już używać ich to zdecydowanie z innym klejem, ten dołączony nie nadaje się do tego

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 ale bez kleju!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[656196].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie wiem

Ciężko je dopasować
Dużo czasu zajęło mi przyklejanie ich.
Wyglądały co prawda uroczo, jednak z jednego oka ciągle spadały - nie umiałam nic z tym zrobić

Są ciężkie na powiece, bardzo je \'czuć\'

W końcu odkleiłam i tę drugą i wywaliłam

Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, to miewałam o wiele lepsze...

Ogólnie to ich nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[654274].usefull || 0 }}% pomocna.

moje pierwsze!

Super rzęsy! Wyglądają bardzo bardzo naturalnie:) klej moim zdaniem jest w porządku, rzęski trzymały się cały wieczór... nie odklejały się, w połączeniu z moimi tworzyły taki ładny naturalny look. Cena w porządku, dostępność również-można je dostać w drogeriach Millor albo Naturze :) Polecam ten produkt!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[600739].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak naturalne, że prawie ich nie widać.

Chciałam uzyskać w miarę naturalny efekt, więc kupiłam kształtem zbliżonym do naturalnego (tj. bez "diamentów" ;) ) o długości 1cm.
Nałożenie ich było względnie proste, uwinęłam się w ciągu 5 minut, co moim zdaniem jest dobrym czasem.
Rzęsy sprawiły mi lekki zawód, ponieważ były nienaturalnie PROSTE na oku (w przeciwieństwie do opakowania!), podkręcanie i malowanie tuszem niewiele pomogło.
Klej na powiece ma kolor białawy, więc użycie eyelinera jest niezbędne. Trzymał średnio, musiałam poprawiać co 2 godziny. Myślę, że wynikało to trochę z mojej winy, ponieważ lekko płakałam. Najgorszą rzeczą w kleju jest fakt, że skleja się i tworzy charakterystyczne "kuleczki" z kleju.
Oczywiście, po oczyszczeniu rzęsy można stosować kilkakrotnie.

Podsumowując, niezły produkt, ale lepiej szukać czegoś lepszego. Uzyskałam tak naturalny efekt, że większość osób w ogóle nie zauważyła, że miałam je na sobie!

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[578436].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne rzęsy

Kupiłam przez przypadek za tak smieszne pieniądze, bo wydałam na nie 10 zl! i jestem pod wrazeniem.
Swietnie sie trzymają na tym kleju, który jest w pudełeczku, o dziwo wytrzymały cała noc, dobrze sie je nakłada, nie ma problemu z ich odklejeniem, są rewelacyjne. Kupuje od razu po kilka opakowań, bo schodzą ze sklepu w piorunującym tempie :D
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

edit:) znalazłam inne, lepsze w takiej samej cenie, więc to juz nie jest moj hicior:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[576333].usefull || 0 }}% pomocna.